Jump to content

Grupa kuj-pomorska

darkseed

Recommended Posts

To może taki kolorek? - SeaGreen (z przybornika forumowego).

Ew. Coś takiego? - SandyBrown

Albo jeszcze inaczej? -Teal

Czcionka podstawowa, "pogrubiona".

A Wam- co i jak się podoba? :> ;)

Jak dla mnie to Teal

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Termit

302

• lina

279

• Kamil 206sw

96

Ja też, ja też! :P -Teal preferuję.;) Spokojny, wygaszony, dość łagodny kolor/ odcień.

Btw. (do dużo wcześniejszych wypowiedzi)- kolor teamu nie musi być wcale związany z barwami województwa. Dajmy na to: czerwone

oraz pochodne kolory są już zarezerwowane-a niektórzy tego chyba nie wzieli pod uwagę ;)

Czekamy na inne głosy i rozwój (wątku)- nie ociągać się tak! :P

• 2 weeks later...

Szanowni kujawscy koledzy;).

Dziś przypomniało mi się że jak parę lat temu byłem w wojsku [w Inowrocławiu] to bawił nas dialekt ślązaków i właśnie kujawiaków [to ich "no jo" zamiast "tak" albo "tej" zamiast "ty"]. Mówili tak ci starsi [okoł 40-o letni] i ci młodsi [ci około20-letni]. I tak mnie zaciekawiło czy ten specyficzny język kujawiaków jest w ciągłym użytku czy już rzadko się go używa?

Pytam tutaj bo jest was sporo z Torunia, Bydgoszczy, Włocławka itd.

Z Ina to jeszcze nikogo nie widziałem.

hubert323, "jo" toruńskie, "tej" typowe dla okolic Inowrocławia. (Choć ja ani jednego ani drugiego nie używam).

hmm Tylko czy, aby to jest temat na tego typu pytania?;)

hubert323, "jo" toruńskie, "tej" typowe dla okolic Inowrocławia. (Choć ja ani jednego ani drugiego nie używam).

Nie znam się. Dla nas i ci "jo" i ci "tej" to byli po prostu kujawiacy;) [bez urazy].

Tylko czy, aby to jest temat na tego typu pytania?;)

...hmm jak zwykle u ciebie...

Sorki za OT, ale jeszcze pamiętam że zamiast powiedzieć na kogoś np "jaki koleś" to mówili "tej jaki model" :lol:lol:lol.

---------- Po chwili dodano... ----------

...Może już nie mówmy o dialektach bo dostaniemy po ostrzeżeni za OT.

• 2 months later...

Witam, na ostatnim spocie ruszyliśmy temat naszej grupy i stwierdziliśmy, że przydałoby się pomóc koledze darkseedowi w prowadzeniu grupy. Wiadomo, że każdy ma swoje życie więc nie zawsze jest w stanie udzielać się na forum ;)

Propozycja jest taka żeby dodać drugiego moda grupy lub pomocnika jak to jest w innych grupach.

Proszę o wypowiedzenie się w temacie jakie jest wasze zdanie, czy chcecie drugiego moda/pomocnika (jak tak to można podać przykład kogo widzicie na tym stanowisku) czy może uważacie, że taka osoba jest zbędna ;)

Zaczne jako pierwszy:

-Tak lina

a reszta niech idzie moim przykładem żeby na koniec można było policzyć głosy:ok

No to tak jest pare pomyslow w glowach naszych klubowiczow ktore chcielibysmy wcielic w zycie.Oczywiscie jest potrzebna do tego osoba ktora jest mocno zaangazowana w zycie naszej grupy (pojawia sie na spotach,jest aktywna na forum itp.) uwazam/uwazamy ze taka osoba jest Lina i ze swietnie bedzie sie nam z nia wspolpracowac.

-lina Zostaje albo drugim modem albo jesli Darkseed wyrazi taka chec mysle ze bedzie doskonalym modem glownym naszej grupy.Tyle ode mnie.

Też uważam, że lina doskonale by się sprawdziła w tej roli :) Nam też przydałaby się pomoc koleżance Anirack :) w naszej grupie.

Zdecydowanie lina zasługuje na takaodpowiedzialną funkcję(role) gdyz jest mocno wtajemniczona w świat pugów no i aktywna na forum jak i na spotach ;))

spoko nie mam nic przeciwko,pozatym nie wiem drodzy klubowicze ile jeszcze tu spedze czasu,chyba do wiosny gdyż zmieniam auto,chcę coś wiekszego..wiec nie ma problemu...:),Lina to dobry pomysł

Edited by darkseed

Widzę, że wszyscy głosują na line więc chyba można ją dopisać do moderatorów grupy? ;)

To kto śle pw do admina??