Jump to content

Grupa zachodniopomorska

latawiec

Recommended Posts

• Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sebe_whitey

19

• latawiec

18

• bastek123

15

• WinCenT

11

psikszczecin
witam.zapraszamy do Paprykarza :D

tzn co jak i gdzie??

bo widze ze to jedyny watek grupy zach-pom

gosia_biedronka

witam

Świnoujście się kłania z 206 cc,pozdrawiam wszystkich

bastek123
tzn co jak i gdzie??

bo widze ze to jedyny watek grupy zach-pom

nie jest to jedyny wątek jest jeszcze temat paprykarza :P

a by dołączyć do Paprykarza musisz wejść w panel użytkownika i potem w grupy wybrać tą jedyną właściwą i czekać aż zaakceptuję petycję :)

@leber77 jest nas ogólnie więcej jeszcze ale dużo osób po prostu jest na tym forum ale nie ogarnia niczego.

parę osób się jakoś stara i organizujemy spoty ale i tak cały czas widzi się na nich grupkę tych samych osób...

---------- Po chwili dodano... ----------

temat się nazywa Pogaduchy - Paprykarz Team. tam rozmawiamy i planuje się jakieś spoty.

a to w miarę aktualna lista ludzi ze Szczecina i okolic, którzy w miarę regularnie się logują i ewentualnie jeszcze przyjeżdżają na jakieś spoty:

bastek123

cichy1982

darjo63

Ewelina7c

fkzzpio

idzik

jarosaw

kasiekjay

Kaśka

Kowi_nZ

Kroms

latawiec

leber77

luki-zs

Mellow

[email protected]

mojsiew

Muslik

Naata1

nextcrew

psikszczecin

sebastian

sebe_whitey

szogun

Termit

WinCenT

zabayon

jeszcze jest parę osób z Polic którzy nie są w paprykarzu jeszcze.

bastek123
czekam...

nie masz na co czekać wczoraj już przyjąłem requesty. teraz musisz w tym samym miejscu zmienić, że chcesz wyglądać jak członek grupy.

• 1 year later...

Witam,

może mi ktoś powiedzieć czy grupa zachodniopomorska nadal funkcjonuje? :) jestem tu nowy i chciałbym się do niej dołączyć jak by dało radę. Pozdrawiam!

Tak funkcjonuje;) spot sie nawet szykuje 27 listopada o 18 na II pietrze CH Turzyn Carrefour.liste znajdziesz w temacie cykliczne spoty paprykarza;)zapraszamy

byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś wrzucił tą listę, bo nie mogę jej znaleźć :( i jakieś dodatkowe info o spocie :) z góry wielkie dzięki!

Mała poprawka, jak się okazało aby mieć dostęp do tematów na temat spotów należy mieć więcej postów niż 10(chyba 20 ale tego nie jestem w stanie potwierdzić). 10 odblokowuje niektóre opcje ale nie tą:P.

A tak z innej beczki, to dobrze, że wczoraj spojrzałem, że był 19, bo nie wiem jakim sposobem wydawało mi się że dziś powinien być 27 i bym pojechał ... tydzień wcześniej :xP

• 6 months later...
slashhhh
odnośnie spotów zawsze można na FB : http://www.facebook.com/PeugeotTeamSzczecin

Witam

Jestem świeżo upieczonym właścicielem Peugota 206 :) Chciałbym wykonać przegląd (głownie zawieszenie). Możecie polecić sprawdzony warsztat na ternie Szczecina, zależy mi na rzetelnej usłudze i nie spłukaniu się z kasy.

Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam