Jump to content
  • Similar Content

• Creep
      By Creep
      Witam! To znowu ja ) Mam pytanie czysto teoretyczne! Jak wiadomo jest wiele gwintów tego typu jak na foto! I moje pytanie zabrzmi czy spełniłoby to jakąkolwiek funkcje??? W sensie czy belka reagowała by normalnie na regulacje zawiasu! Teoretycznie mi się wydaje że tak! Ale wy macie większe doświadczenie w tym temacie! I pytanie czy się tam w ogóle zmieści amorek ze sprężyną, bo trochę tam mało miejsca

Tasaczek

Jestem hardkorem, nie jeżdżę traktorem (zawieszenie gwintowane)

Recommended Posts

Tasaczek
O ktos z Grodziska

Spod Grodziska ;) Adamowizna ta jadąc w kierunku Radziejowic :P

Bunny07

No, no gleba apetyczna :D tylko szkoda, ze u mnie w górach to się nie sprawdzi :/ Pełgenio naprawdę super wygląda i prosimy o więcej takich opisów ;-) pzdr :)

mac412

Super wygląda:) Wszystko na plus a te punkty na N-K rozwaliły mnie;). Teraz do zestawu potrzeba tylko navi z możliwością omijania kolein:D

Tasaczek
Teraz do zestawu potrzeba tylko navi z możliwością omijania kolein

hehe ;) kiedyś koleiny za autopilota robiły, a teraz co najwyżej mogę na nich zawisnąć i wykorzystać jako darmowy podnośnik 4 kółek ;)

lion206

Super wygląda :good przód niżej, tył wyżej, jak przyczajony lew gotowy do skoku :ok

Ergo5218

W Gdańsku to się raczej nie pojawiaj. Ja mam niskiego, rzecz jasna nie tak jak twój, a po przejechaniu po Morenie kilku kilometrów zastanawiałem się, czy znaleźć i zastrzelić wielbicieli leżących policjantów, czy też może zacząć przenosić samochód na plecach.

Tasaczek

Jak na razie nie wyobrażam sobie przejechania przez Częstochowę i Włocławek, główne drogi w tych miastach to jakaś pomyłka :o

Ergo5218
Jak na razie nie wyobrażam sobie przejechania przez Częstochowę i Włocławek, główne drogi w tych miastach to jakaś pomyłka :o

Włocławek jest wyjątkowy pod względem CB - regularny całodzienny serwis stacjonarny, przy czym dla mnie zupełnie zbędny i tak nie jestem tam w stanie rozwinąć prędkości powyżej 50 km/h :)

Tasaczek
Włocławek jest wyjątkowy pod względem CB - regularny całodzienny serwis stacjonarny, przy czym dla mnie zupełnie zbędny i tak nie jestem tam w stanie rozwinąć prędkości powyżej 50 km/h

Przez Włocławek przejeżdżam zawsze 2 razy w roku przez ostatnie 12 lat i jedyne co się tam nie zmienia to beznadziejność drogi :D dziwi mnie policja która regularnie stoi na wylocie na Toruń, przecież tam chyba tylko skończony szaleniec przekroczył by prędkość :D

Pabloo

Ja bym też się chętnie dowiedział ile taka przyjemność?

(może być PW)

biszkopt

widze że kolega założył felusie z 406

lina

Taaa... co prawda, to prawda- Włocławek drogami nas nie zachwyci:/:

dziwi mnie policja która regularnie stoi na wylocie na Toruń, przecież tam chyba tylko skończony szaleniec przekroczył by prędkość :D

Potwierdzam. Zazwyczaj "grzeją" swoją miejscówkę:P

// A teraz coś o pugu:

Wygląda meeega kozacko! :D

Felgi niczego sobie (jaki rozmiar?) i kolor znajomy;) :good

emka
// A teraz coś o pugu: Wygląda meeega kozacko! Felgi niczego sobie (jaki rozmiar?) i kolor znajomy

Zgadzam się :good:good:good

Tasaczek
że kolega założył felusie z 406

hehe wiedziałem, że z Peugeota ale nie wiedziałem którego ;)

jaki rozmiar?

15"

Guest basia_

fajny pyziaczek :) a opis bajerancki :):ok

mashun

A jak wygląda przelot z pełną załogą na pokładzie?

Grzechu16

Ja zakładam że na jakichś progach spowalniających załoga wysiada i przenosi samochód :D Swoją drogą rewelacyjny zawias gratulacje :)

Tasaczek

Nie wiem, ale nie powinno być na chwile obecną żadnego problemu, gdyż tył jest wyżej niż był seryjnie :D a po obniżeniu tyłu zobaczymy ;) ale może być ciężko :)

*RAMZES*

kozacko wygląda, ale niestety nie na polskie realia :P

dav81

Ja w przyszłym roku też będę gwint zakładał i zastanawiałem się nad TaTechnix. Opinie ma nawet pochlebne jak na gwint-zawieszenie za takie małe pieniądze :)

A co do Twojego Puga to wygląd się zmienia na baaaaardzo duży plus ;)

Tasaczek

Jak na ponad tysiąc przejechanych kilometrów jestem bardzo zadowolony, ale żeby wydać taką jednoznaczną opinie czy jest dobre, czy syf, to jednak za wcześnie :(

Nie mniej po czytanych komentarz typu że komfort będzie jak w taczce bo jest takie twarde, to muszę powiedzieć, że osobiście uważam je za dosyć komfortowe. Może ma na to wpływ opona 195/50/15 sam nie wiem ;)

Spectral

hehe już założyłeś ;)

trzeba będzie obadać na żywo kiedyś ;)

Tasaczek

Oj a ileż się na nie wyczekałem :/ miało być w piątek, przyszło we wtorek, nie ma to jak przesyłka priorytetowa w PP. Zapraszam na pucu pucu ;)

ProfesorO

Tasaczek, ja polecam bardzo dobry sposób na obniżanie tyłu... załaduj do bagażnika 9 worków z Atlasem po 25 kg i gleba jak się patrzy...:rotfl:lol2:lol szkoda że zdjęcia nie zrobiłem :P

ja bym z chęcią też sobie obniżył... ale nie ma kaski i bym do garażu nie wjechał...

a wracając do Twojego Pyzia...

gleba ładna... fela ładna... Pyzio ładny... opis zajebiaszczy :D

SouLie

Fachowa gleba :))*

*-wcale nie mówię tak, bo mam podobną :hurra