Jump to content
  • Similar Content

• Creep
      By Creep
      Witam! To znowu ja ) Mam pytanie czysto teoretyczne! Jak wiadomo jest wiele gwintów tego typu jak na foto! I moje pytanie zabrzmi czy spełniłoby to jakąkolwiek funkcje??? W sensie czy belka reagowała by normalnie na regulacje zawiasu! Teoretycznie mi się wydaje że tak! Ale wy macie większe doświadczenie w tym temacie! I pytanie czy się tam w ogóle zmieści amorek ze sprężyną, bo trochę tam mało miejsca

Tasaczek

Jestem hardkorem, nie jeżdżę traktorem (zawieszenie gwintowane)

Recommended Posts

Tasaczek
Dobrze, że te co były 2 strony temu nie pasują bo moim zdaniem są po prostu beznadziejne...

Szukaj czegoś fajniejszego..

Mi się one bardzo podobają, po spolerowaniu rantów robią swietną robotę (choć rant był dosyć mały) ;)

Mało jest ciekawych felg z ładnym rantem, które nie kosztują 4 tyś ;) ogólnie ciężko o fajne felgi :(

łukasz1504761946

jeżżeli już sie znajdzie fajne i w miare ładnym stanie to niestety cena jest wysoka, podobno w Niemczech opłaca sie brać felgi. Są proste i w miare tanie

PiterOKL

ale napewno nie kultowe modele, bo tam za fajnie skręcony zestaw BBS RS trzeba dac 10tys, u nas 4-6tys

Tasaczek

Niestety... te co mnie interesują kosztują w DE majątek :( nie najgorsze ceny są w UK, BE.

Waheto206

Oj tam BBS RS, najlepsze są CH R. ;)

Tasaczek
Oj tam BBS RS, najlepsze są CH R.

Oj tam :P jak to mawia znany pisarz Paulo Coelho "no rancik, no fun" ;)

dafota.2.9jp1331887429k.jpg.smno-rancik-no-fun.jpg&th=1072

Waheto206

esse92M3_002.jpg

Ale wyobrażasz sobie je w Pugu? :D

Tasaczek

Te kółko wygląda tak agresywnie, że do niego to ja bym musiał mieć ze 274,6 km pod maską :P a mój puguś musi mieć koło odpowiednio reprezentujące swój motor, czyli takie, które sprawia wrażenie nienadającego się do jazdy :P co najwyżej do wolnego toczenia :D

Kloch

te co tfelek napisał zajebiste..

Dambala
te co tfelek napisał zajebiste..

W końcu to Schmidt ML :D

Tasaczek

W Piątek Pugi zaliczył wizytę w klubowym warsztacie Active2000 :)

Wymieniona została chłodnica klimatyzacji (zwana również kondenserem i skraplaczem :D - nie wiedziałem, że to ustrojstwo ma tyle nazw ;) ) dodatkowo wymieniony został czynnik chłodzący, olej kompresora klimatyzacji. Uruchomiony został też wiatrak. Trzeba było wymienić dwie kostki przekaźnika i dwa przekaźniki :)

Cała przyjemność kosztowała mnie po zniżkach 917,69 zł.

Do pełnej reaktywacji mechanicznej Pugiego została jeszcze wymiana pompy wspomagania , wymiana nagrzewnicy, prawdopodobnie wymiana obudowy filtra paliwa (ponoć pompka przepuszcza i się zapowietrza po dłuższym staniu), wahacz + łącznik strona prawa, i w przyszłym roku należałoby zregenerować belkę (ma już przejechane od regeneracji w antałexie ok 160-170 tyś i jest niewielki luz na lewym kole).

W okresie wakacyjnym tak lipiec sierpień planuje też odwiedzić Profesionala w celu usunięcia ognisk rdzy na klapie i progach :)

Podsumowując, przydałaby się wygrana w totka ;) albo jakiś spadek od cioci multimilionerki o której istnieniu nie wiem :P

paskudny

Mi się nie podoba po obniżeniu to, że łuk koła nie pokrywa się z łukiem nadkola. Wygląda jakby zawieszenie się uszkodziło.

Od momentu zakupu Peugeota zawsze przeszkadzało mi w nim, że stoi bardzo wysoko.

Zawsze uważałem to za zaletę tego samochodu.

+ dla samotnych - Normalnie jak stoję na światłach to dziewczyny rzucają mi się na maskę prosząc o telefon, adres namiar o cokolwiek stąd wgniecenie na błotniku widoczne na pierwszym zdjęciu ;)

Naprawdę?! Jeżeli tak, to może powinienem pomyśleć o zglebieniu swojego? :)

Tasaczek
Zawsze uważałem to za zaletę tego samochodu.

Jeździłem ostatnio po Lublinie i wiem dlaczego możesz uważać to za zaletę ;)

Mi się nie podoba po obniżeniu to, że łuk koła nie pokrywa się z łukiem nadkola. Wygląda jakby zawieszenie się uszkodziło.

Nie rozumiem? Jaki łuk koła: Przód/Tył?

Dambala

Czyli temat kół dalej ucieka? :( No cóż albo jeżdzenie albo stylówa:P

paskudny

Ja mam w samochodzie opony o profilu 70, więc nie widzę krawężników i dziur w jezdniach. Chociaż w Lublinie ostatnio było wiele remontów ulic (2011 rok, rozkopane całe miasto), więc jest poprawa.

Chodziło mi o to, że koło tylne jest wyraźnie niecentryczne względem nadkola, i to mi się nie podoba.

Tasaczek
Czyli temat kół dalej ucieka?

Nie :P jest aktualny :D liczyłem na Twój przyjazd do Bronka bym mógł obmacać z każdej strony, pomierzyć, itp :D koła chciałbym połączyć z wizyta u Profesionala by wyklepać nadkola i ewentualnie jak odejdzie lakier u niego od razu zrobić korektę :) Ostatnio pompa wspomagania mniej daje się we znaki, nagrzewnica przyda się zimą ;) a z obudową filtra daje radę, także może na SCP będą dwa wide206 ;)

Dambala

To bardzo super :D cieszyłoby mnie to bardzo.

Ciągle kombinuje i myślę jak zrobić by być w Bronku, ale to i tak na parę godzin bo w niedzielę na 4 rano muszę być w firmie.

uczeszsie
To bardzo super :D cieszyłoby mnie to bardzo.

Ciągle kombinuje i myślę jak zrobić by być w Bronku, ale to i tak na parę godzin bo w niedzielę na 4 rano muszę być w firmie.

to max 23:00 w sobote kończysz pić ;)

Tasaczek

;)

dafota.2.efn1339793848e.JPG.smIMG_2113.JPG&th=7376 dafota.2.cwf1339793849x.JPG.smIMG_2111.JPG&th=9851 dafota.2.t7d1339793849o.JPG.smIMG_2102.JPG&th=6788 dafota.2.ey31339793850c.JPG.smIMG_2099.JPG&th=8217 dafota.2.utc1339793850t.JPG.smIMG_2098.JPG&th=1718 dafota.2.gm11339793850r.JPG.smIMG_2091.JPG&th=7125 dafota.2.kx41339793851l.JPG.smIMG_2090.JPG&th=6698

dafota.2.vfl1339793849j.JPG.smIMG_2109.JPG&th=1094

By nie było, że nic się nie dzieje :whstl

papuc_2004

o rzesz w morde :D super

ProfesorO

Trochę wąsko :P

Tasaczek
o rzesz w morde :D super

;):))

Trochę wąsko

Nom ;) niestety tak.

Jest to model BBS RM 011 6,5" (ranciki 0,5) ET 15 rozstaw jak na ten model BBS unikatowy bo 4x108. Całe szczęście są to felgi skręcane i z wymianą ranciku poza kosmiczną ceną nie ma problemu ;) docelowo miałoby być 8"-8,5" z przodu i 9" z tyłu. Używane ranty jest ciężko znaleźć a nówki nie oryginalne są w cenie ok 450 zł sztuka :( ale pomalutku ;)

MaraRc

wysmienite felgi kolega tež kupil na 206 ale repliki 17'' przod 7,5'' tyl8''

kamilb.jpg