Jump to content
  • Similar Content

• Creep
      By Creep
      Witam! To znowu ja ) Mam pytanie czysto teoretyczne! Jak wiadomo jest wiele gwintów tego typu jak na foto! I moje pytanie zabrzmi czy spełniłoby to jakąkolwiek funkcje??? W sensie czy belka reagowała by normalnie na regulacje zawiasu! Teoretycznie mi się wydaje że tak! Ale wy macie większe doświadczenie w tym temacie! I pytanie czy się tam w ogóle zmieści amorek ze sprężyną, bo trochę tam mało miejsca

Tasaczek

Jestem hardkorem, nie jeżdżę traktorem (zawieszenie gwintowane)

Recommended Posts

Tasaczek
z tą glebą da się w ogóle jeździć ?

Nie jest źle ;) ale w dłuższe trasy ostatnio preferuje autko rodziców ;)

ogarnij ten halogen

Halogen jest i czeka na montaż za co jeszcze raz serdecznie dziękuje Buziaczkowi :)

i progi, bo zaczyna się rost robić.

Koniec lipca/sierpnia chcę odwiedzić Profesionala by ogarnął progi, tylną klapę i maskę :)

Nie myślałeś o dystansach, żeby je lekko wysunąć, czy nie da rady?

Nie da rady :P bo jak kupie dystanse to się potem nie zmobilizuje do zakupu rantów ;)

aktualnie mam już jedne 2" na oku bo koleś ma na sprzedaż za ok 200$ sztuka (niestety ma tylko 2), a są bajeranckie bo ma nie aluminiowe, a stalowe Radinox :D minus jest taki, że koleś jest z Montrealu, ale tata ma tam znajomego i niedługo ich córka przyjeżdża tu studiować także... :D

Rico

Mega efekt ;P kupuj ranty będzie dopiero kozak :) I podziwiam, że dajesz rade z taką glebą śmigać :D

maciexx123

żałujcie, że na żywo nie widzieliście :D ja się za głowę złapałem jak Tasaczek przejechał przez te dziury na Bronku :o

Maniek242

ten rant, faktycznie zrobi robote :hyhy powiadasz że na ślask wpadasz :lol

Dambala

I jest ślicznie, nisko i wąsko ze schowanymi kołami ;) Bajerancki wygląd.

Jak dojdą rany na tył to będzie trzeba podnieść dupe o 1-2 cm ;)

PiterOKL

no ranty trzeba koniecznie dokupic. ale i tak jest super! tylko kolor rotorów nijak mi tu pasuje :P rzuc jakis oczojebny albo złoty :P

mimo wszystko gratuluje dorwania RMów 4x108 bo to niezly rarytas. duzo prosciej byloby kupic 4x100 i zalozyc adaptery, tyle ze wtedy ET jest chyba 35 + dystans wiec niezbyt ciekawe, bo szersze ranty sie nie zmieszczą.

kiedys mialem bbs rs 5x112. bylem glupi ze je sprzedalem... co prawda bylem 900zl do przodu, ale...

Tasaczek

Wczoraj kupiłem wnętrze :)

Przed czyszczeniem:

dafota.2.9tk1340533064c.jpg.sm20120623_152003.jpg&th=2451 dafota.2.vy41340533064e.jpg.sm20120623_152009.jpg&th=3495 dafota.2.bk21340533064a.jpg.sm20120623_152016.jpg&th=6437 dafota.2.6my1340533063x.jpg.sm20120623_152025.jpg&th=9905 dafota.2.m8f1340533063n.jpg.sm20120623_152033.jpg&th=1778

Po czyszczeniu:

dafota.2.4pj1340533063u.jpg.sm20120623_184728.jpg&th=4539 dafota.2.d251340533063m.jpg.sm20120623_184735.jpg&th=5657 dafota.2.st51340533062b.jpg.sm20120623_184742.jpg&th=7711

---------- Po chwili dodano... ----------

powiadasz że na ślask wpadasz

Jak się nie uda wcześniej :D to na SCP na pewno się pojawię ;)

trzeba podnieść dupe o 1-2 cm

Brrrr oby nie :P

tylko kolor rotorów nijak mi tu pasuje

Bo kolor rotorów to tak niby pod wnętrze, choć różnią się trochę kolorem i kiedyś myślę, że trzeba by się tym zająć ;)

dafota.2.4e81340536377v.jpg.sm20120623_152057.jpg&th=9410

duzo prosciej byloby kupic 4x100 i zalozyc adaptery, tyle ze wtedy ET jest chyba 35 + dystans wiec niezbyt ciekawe

To był największy minus :P choć muszę przyznać, że cena tych RM była tak dobra, że warto było tyle czekać ;)

co prawda bylem 900zl do przodu, ale...

teraz byś miał z 5000 do przodu :P

Ogólnie to masakra się porobiła z cenami tego typu felg, jeszcze kilka lat temu chodziły za śmieszne pieniądze, a aktualnie bez paru tysi nie podchodź :(

Dambala

Kurza twarz, jedziesz po bandzie ;) podoba mi się postęp.

PiterOKL

no teraz kolor pasuje, moze nie jest identyko, ale punkt odniesienia jest :D

za rsy dostalbym moze 2500 bo to byly oryginalne 15'' 5x112 :P ale gdyby tak polezaly 5 lat w garazu, to same na siebie zarabiają (zyskuja na wartosci) :P

tomasz01

Rewelacja teraz jest :good

mim

Foteliki po czyszczeniu wyglądają super w porównaniu do stanu zaraz po zakupie ;)

Filip

Nigdy nie myślałem o obniżaniu 206, ale jak zobaczyłem efekt, to chyba jednak kiedyś się na to zdecyduje :D

Wygląda super! ;)

Tasaczek

Wczoraj udało mi się jeszcze zdjąć tapicerkę z starego fotela:

dafota.2.xv11340614536o.jpg.sm20120624_180008.jpg&th=2232

teraz pozostało jedynie zdjąć z nowego i przerzucić na stary stelaż:

dafota.2.6ew1340614537c.jpg.sm20120624_175959.jpg&th=3471

by zarówno kierowca jak i pasażer mógł cieszyć się regulacją fotela góra dół :)

Info dla osób chcących przekładać fotel z anglika ;) jeżeli jesteś osobą wysoką regulacja u kierowcy jest bardzo ważna. Dzięki regulacji góra dół fotel odsuwa się dalej. Ja aktualnie na fotelu bez regulacji nie mogę znaleźć dla siebie pozycji za kierownicą, bo głową prawie dotykam podsufitki :( I oparcie muszę mieć położone w pozycji do lansu ;)

ProfessionalC360

Dałeś je do czyszczenia czy sam walczyłeś ? Bo przejrzały konkretnie :)

Coraz ładniej się robi :brawo

Jak się nie uda wcześniej to na SCP na pewno się pojawię
:>

Tasaczek
Dałeś je do czyszczenia czy sam walczyłeś

Podjąłem się sam tej nierównej walki ;) Było ciężko bo one ponad rok czasu leżały w stodole i były mocno polepione żywicą i miejscami popaćkane smoło-lepikiem czy kto tam wie co to było plus trochę upaćkane chyba w oleju ;) na tylnych nie udało mi się kilku zabrudzeń usunąć, ale w miejscach niewidocznych na szczęście :) była to 6 godzinna ciężka walka, ale w najbliższy weekend planuję zrobić powtórkę bo czekam na przybycie szczoteczki która pomoże mi się dostać w niedostępne dla ściereczki zakamarki plus może ruszą te rdzawe zabrudzenia na tylnych siedziskach :)

Cytat: Tasaczek napisał/a Zobacz post Jak się nie uda wcześniej to na SCP na pewno się pojawię _________

nie uda się to wersja pesymistyczna :) na chwilę obecną nie biorę jej pod uwagę :D

Rewelacja teraz jest
Coraz ładniej się robi
Wygląda super!

Dziękuje za miłe słowa :) :zdrowko:dance:dance3:piwko

Spectral

wymiatasz z autkiem :) Podziwiam Cię za wytrwałość :) Oby tak dalej :ok

PiterOKL

w sumie hardkorowym projektem jest 206SW Dambali, ale za to idealnym przykladem na wspaniale wyglądający wóz jest samochód Tasaczka, bo wystarczy wrzucic dużą glebę, szerokie koło (ranty mamy nadzieje ze będą szybko), a reszte zostawic w oryginale

Ordnung muss sein!

ProfesorO
w sumie hardkorowym projektem jest 206SW Dambali, ale za to idealnym przykladem na wspaniale wyglądający wóz jest samochód Tasaczka, bo wystarczy wrzucic dużą glebę, szerokie koło (ranty mamy nadzieje ze będą szybko), a reszte zostawic w oryginale

Polać mu! dobrze prawi :D

zbyniu
Polać mu! dobrze prawi

Ile można hhaha

PrzemkoPW

Zaje... tzn. fajne te felgi :ok no i nareszcie wziąłeś się za wnętrze :D

Tasaczek
PiterOKL
ProfesorO
PrzemkoPW

Ogromne dzięki za miłe słowa :)

no i nareszcie wziąłeś się za wnętrze

Prawie małego paluszka u reki mi ciachnęło ;) ale było warto :D nareszcie miło wsiada się do środka, muszę jeszcze tylko tył przekręcić, ale jakoś czasu brak :D zostanie jeszcze tylko kupno dywaników i będzie środek malinka ;)

Tasaczek

Dzisiaj Pugi splatał mi figla ;)

Sprzęgło powiedziało, że mu się nie podoba moja wolna jazda i już nie będzie współpracowało :)

Kasa na jego wymianę miała zostać przeznaczona na coś innego, ale cóż takie życie :(

Spectral

dawaj większą felgę :P To dlatego sprzęgło padło :D

Dambala

Fakkkk zawsze coś się dzieje :/ przewalone ale najważniejsze by moc dotrzeć z punktu a do b a fanty z czasem dokupisz ;)

Maxsiu

co Panowie i Panie myslycie o obnizeniu pługa za pomoca wymiany amorów i sprzezyn na te od rc? chciałbym coś w tym temacie zrobic a mam mieszane uczucia co do chinszczyzny :/ a wywalac kase na same przezyny bez redukcji skoku amora to moze sie nieciekawie skaczyc