Jump to content
  • Similar Content

• Creep
      By Creep
      Witam! To znowu ja ) Mam pytanie czysto teoretyczne! Jak wiadomo jest wiele gwintów tego typu jak na foto! I moje pytanie zabrzmi czy spełniłoby to jakąkolwiek funkcje??? W sensie czy belka reagowała by normalnie na regulacje zawiasu! Teoretycznie mi się wydaje że tak! Ale wy macie większe doświadczenie w tym temacie! I pytanie czy się tam w ogóle zmieści amorek ze sprężyną, bo trochę tam mało miejsca

Tasaczek

Jestem hardkorem, nie jeżdżę traktorem (zawieszenie gwintowane)

Recommended Posts

Tasaczek

Na lato są aluski, w zimę mi bez różnicy, pierwszy plan był na oczowalący różowy lub limonkowy ;) skończyło się na takim :)

grunt że rdze zamaskowało :)

a jak mi się odwidzi, to cóż, 26 zł nie wielki pieniądz ;)

Chorus

Tasaczek,jesteś moim mistrzem! JEDWABISTE!!

Szacun za dystans do wszystkiego!

100 razy lepiej niż poniszczone stalówki!

dav81

Moim zdaniem całkiem fajnie to wyszło. O wiele lepiej niż seryjnie :)

PrzemkoPW

Faktycznie te stalówki masz w strasznym stanie :) a z tym malowaniem źle nie wygląda. Ja swoje zimówki dawałem do malowania ale poszedłem w tradycję i poleciały na biało :)

hubert323
...100 razy lepiej niż poniszczone stalówki!

Wszystko jest lepsze niż poniszczone stalówki /powtarzam się, ale fajna furka na samych stalówkach-:yuck/.

mac412

tasaczek, będziesz hipnotyzował innych kierowników. Teraz tylko polerka, sól i ratstyle:D

Tasaczek

Jak patrze na tą zieleń na rancie to przychodzi mi na myśl wiosna :P

Ja swoje zimówki dawałem do malowania ale poszedłem w tradycję i poleciały na biało

Ja to przypuszczam, że ich malowanie w jakimś zakładzie przerosło by koszt felgi ;) bo sztuka kosztowała mnie 40 zł ;)

A biały bardzo mi się podoba, ale to moje zimowe dążenie do elo emo krejzolowatości :P

furka na samych stalówkach-/.

Jestem tego samego zdania ;) dlatego chciałbym już wiosnę :placzka:ppw

---------- Po chwili dodano... ----------

Teraz tylko polerka, sól i ratstyle

Proszę się nie nabijać :P nieśmiało powiem, że swego czasu był plan na zakup maski i takie jej podniszczenie tuningowe :P ale zapewne i słusznie wybito mi to z głowy :P

A hipnotyzowanie to wiesz taki efekt uboczny mam nadzieję, że po dojechaniu do domu, nie zobaczę kolejki dziewczyn w transie które snuły się za autkiem :P

---------- Po chwili dodano... ----------

Idę niszczyć kolejną felgę :P

PrzemkoPW
Ja to przypuszczam, że ich malowanie w jakimś zakładzie przerosło by koszt felgi bo sztuka kosztowała mnie 40 z

Mi to zrobili znajomi za 6-cio pak piwa :D

Tasaczek
Mi to zrobili znajomi za 6-cio pak piwa

Aż takich wtyk to ja nie mam :P

brian56

Mi się bardzo podoba :). Brawo za oryginalność i fajny pomysł :brawa. Sam mam pewny pomysł z malowaniem czegoś w Pyziu i pewny jestem, że też niewielu osobom to przypadnie do gustu, ale według mnie będzie git :)

bodzio206

Piękna szachownica, :ok kolory :)

Tasaczek

Pomalowałem jak na razie dwie i robota stanęła :P ciąg dalszy przewiduje na przyszły tydzień, no chyba, że może jutro się uda mi zebrać :P

uczeszsie

jak Ty sie Tasaczek przebijasz przez te zaspy tym pługiem co ? :]

Tasaczek

Zaciskam zęby, lekko mrużę oczy, biorę rozpęd i krzycząc bip bip śnieg przebijam się przez niego :D

Cwikol

Ciekawy pomysł z tą kolorystyką i malowaniem... trochę jak do crash testu... czego nie życzę oczywiście.

Po za tym odnośnie tamatu, to Hardkorem byś był, właśnie jak jeździł byś traktorem... Wyobraź sobie trasa Krk-3city traktorem hehe Hardkor :)

Tasaczek

Ojjj tam traktorkiem to byłby luzik :P powiem Ci że teraz jak ruszam w trasę to normalnie tętno mam ze dwa razy większe, te nasze drogiiii.... ehhh :P

Tasaczek

Ajjj dzisiaj zły dzień jest!! wypięła mi się hokejka od strony pasażera :o 10 sekund i wpiąłem, ale to zły znak :placzka

dav81
Ajjj dzisiaj zły dzień jest!! wypięła mi się hokejka od strony pasażera :o 10 sekund i wpiąłem, ale to zły znak :placzka

Chyba nie wierzysz w przesądy?? :przestraszony

czesio119

Witam, koledzy, Ja miałem problem ze zbyt niskim zawieszeniem mojego Puga, na tych wiejskich drogach. Ale załorzyłem mu gumy na przednie sprężyny i prześwit zwiększył sie o 4cm. Teraz to rewelka, prawie jak terenówka....

Tasaczek
Chyba nie wierzysz w przesądy??

Na razie nic nie odpadło, także ufff przesądy akysz ;)

Witam, koledzy, Ja miałem problem ze zbyt niskim zawieszeniem mojego Puga, na tych wiejskich drogach. Ale załorzyłem mu gumy na przednie sprężyny i prześwit zwiększył sie o 4cm. Teraz to rewelka, prawie jak terenówka...

Pokaż zdjęcia na glebie ;p bo ja jednak preferuje właśnie ten drugi kierunek, czyli z terenówki do ... no ... do niskości :P

Tasaczek

Fotorelacja pt. "Jest ciężko, czyli podwórkowy off-road" ;)

dscf7583.th.jpg dscf7582.th.jpg dscf7581.th.jpg dscf7580.th.jpg dscf7579.th.jpg dscf7578.th.jpg dscf7577.th.jpg dscf7576.th.jpg dscf7575.th.jpg

dscf7574.th.jpg dscf7573o.th.jpg dscf7572.th.jpg

PawelOknw

Tasaczek, ja też nie lubie traktorów :lol Gleba to obowiązek :D

65832512.th.jpg

Bommb

Tasaczek, szacunek ! :)

Adi152

Jaka felga przy tej glebie i jaki gwint?

Spectral

ale u ciebie błocko ;)

heh u mnie na parkingu podobnie :P

Pełen szacun za odwagę. Ja wczoraj odkryłem, że zniknął mi napis z ramki przedniej i się obawiam teraz, że zgubię tablicę :/ Musiałem w jakąś zaspę przy parkowaniu przyfasolić :/