Jump to content
  • Similar Content

• Creep
      By Creep
      Witam! To znowu ja ) Mam pytanie czysto teoretyczne! Jak wiadomo jest wiele gwintów tego typu jak na foto! I moje pytanie zabrzmi czy spełniłoby to jakąkolwiek funkcje??? W sensie czy belka reagowała by normalnie na regulacje zawiasu! Teoretycznie mi się wydaje że tak! Ale wy macie większe doświadczenie w tym temacie! I pytanie czy się tam w ogóle zmieści amorek ze sprężyną, bo trochę tam mało miejsca

Tasaczek

Jestem hardkorem, nie jeżdżę traktorem (zawieszenie gwintowane)

Recommended Posts

Spectral

hehe świetne :D

dav81

U mnie też po zrobieniu gleby naklejka zagości na aucie :D

Tylko zastanawiam sie nad kolorystyką...hmm

Tasaczek

Kolorystyka? ostrzegająca, oczowaląca :P

dav81
Kolorystyka? ostrzegająca, oczowaląca :P

Hehe a może czarne/białe (zależy od koloru auta) tło i auto pod kolor własnego :D

Tasaczek

No wtedy to już byłby mega szpan :D tylko by się zbytnio nie zlewało :D

Tasaczek

Kolejne zdjęcia z serii "za nisko" ;)

viu1269303436k.jpg jdv1269303470b.jpg rgh1269303491q.jpg

dav81

To już jest przegięcie :P

Dragon_84

hehe ładnie :) Tasaczek przydał by Ci się airride:) nie było by problemów z regulacją szybko łatwo i przyjemnie

Tasaczek

Airride :beach marzenie ;)

Jest to na prawdę genialny wynalazek, przez 6 miesięcy w co drugi piątek na chodniku pod uczelnią parkował wypasiony golf III i zawsze się zastanawiałem jak ten skubaniec wjeżdża na krawężnik, który na wysokość sięgał tak mniej więcej na 1/3 jego zderzaka :D

ale pewnego pięknego dnia wszystko się wyjaśniło jak wsiadł zrobił hop do góry i zjechał :D

adasiko
To już jest przegięcie

2isgrzmotgoadassopot.jpgfoto 2isgrzmotgoadassopot.jpg

no jak to moje auto pięknie wyglądało

a, ty swojego na belce w końcu opuściłeś ? czy tak jak amory trzymają, tak go masz ?

papuc_2004

hehe mistrzunio :D jeszcze kilka dni i bede tak samo robił ;)

dav81
2isgrzmotgoadassopot.jpgfoto 2isgrzmotgoadassopot.jpg

no jak to moje auto pięknie wyglądało

Fakt, wygląda kozak :D

Ja niestety będę musiał jeszcze chyba troche poczekać na taki efekt bo brakło funduszy:(

Tasaczek
ty swojego na belce w końcu opuściłeś ? czy tak jak amory trzymają, tak go masz ?

Jeszcze nie opuszczałem :) brak funduszy, bo pewnie regeneracja belki była by konieczna w końcu już ok 130 tyś przehulała :)

A tak w ogóle to też poluje na hokejke od laguny, z tym, że ja szukam tej wersji z otworami po bokach :) ciężko ją dostać oj ciężko :D

tfelek

jak pisałem kiedyś kup sobie od clio po 2000r albo do espace. łatwiej dostać..(ja mam na balkonie od clio i myślę czy nie założę..

Tasaczek

Mama ma Clio 2004 i bardzo bardzo kusi mnie by jej to zabrać :D a ona na pewno będzie pasowała, bo jest o wiele krótsza niż ta lagunowa :suchy

Smart
Jeszcze nie opuszczałem :) brak funduszy, bo pewnie regeneracja belki była by konieczna w końcu już ok 130 tyś przehulała :)

A tak w ogóle to też poluje na hokejke od laguny, z tym, że ja szukam tej wersji z otworami po bokach :) ciężko ją dostać oj ciężko :D

Ja obnizalem belke jakos przy 125 000km

I poszlo sprawnie... :)

Koszt jak pamietam jakos 200zl :P:D

dav81
Mama ma Clio 2004 i bardzo bardzo kusi mnie by jej to zabrać :D a ona na pewno będzie pasowała, bo jest o wiele krótsza niż ta lagunowa :suchy

No to bierz, przecież się nie zorientuje :)

adasiko
Koszt jak pamietam jakos 200zl

za przekręcenie drążka ??!! i odkręcenie paru śrubek ??

mi kumpel powiedział za paczkę fajek będzie git :D ale jakoś opadły mi amory z tyłu, i jak narazie nie będę opuszczał tyłka, chyba :P

ale po założeniu 17' na przód to mam dopiero prześwit z przodu :D koniec strachu o krawężniki :D

No to bierz, przecież się nie zorientuje

a jak coś, to powiedz ze sam odpadł :D

i tobie się przykleił :D

PawelOknw
za przekręcenie drążka ??!! i odkręcenie paru śrubek ??

mi kumpel powiedział za paczkę fajek będzie git

Sory za OT ale kolego skoro uważasz że wybicie drążków i obniżenie belki jest takie proste i latwe to jesteś w baaaaaaaardzo dużym blędzie i 200zl za obniżenie belki jest w miare dobrą ceną

Tasaczek
Sory za OT

Wybaczam :D

a jak coś, to powiedz ze sam odpadł

i tobie się przykleił

Jeżeli jutro autko mamy będzie na podwórku to zrobię przymiarkę, mam nadzieję, że zdejmuje się hokejke bezproblemowo :D

Ja obnizalem belke jakos przy 125 000km

Ja od regeneracji mam już przejechane około 130000 :( i dlatego się boję, że nie licząc obniżenia dojdzie jeszcze koszt regeneracji :(

gofer206

Lubie takie tematy,ale koniecznie dupsko posadz z 2 zabki w dol;)

Nie wyobrazam sobie seryjnego zawiasu w 206 hehe wersja al'a off road w serji fuuuuujjjj

Ladnie a pomysl ze stalakami tyz dobry,tylko szkoda ze ich nie poszerzyles.

adasiko
Ja od regeneracji mam już przejechane około 130000 i dlatego się boję, że nie licząc obniżenia dojdzie jeszcze koszt regeneracji

tzn ja mysle ze zbyszek ci duzo nie policzy, bo i tak przy regeneracji bedzie ją rozbierał konkretnie

---------- Po chwili dodano... ----------

Sory za OT ale kolego skoro uważasz że wybicie drążków i obniżenie belki jest takie proste i latwe to jesteś w baaaaaaaardzo dużym blędzie i 200zl za obniżenie belki jest w miare dobrą ceną

spoko, spoko, tak troszke czytalem, to jakos bardzo mnie to nie przerazilo, tak poprostu :D:P

Ladnie a pomysl ze stalakami tyz dobry,tylko szkoda ze ich nie poszerzyles.

ja się zastanawiałem spolerować rant w stalówce, i na tyłek szukać z mniejszym et, co by się tak nie chowała, bo strasznie to wygląda, aż nie lubię zimówek zakładać :P

Tasaczek
tzn ja mysle ze zbyszek ci duzo nie policzy, bo i tak przy regeneracji bedzie ją rozbierał konkretnie

mieliśmy okazje już rozmawiać i powiedział, że jeżeli wszystko jest okej to obniżenie friko (belkę regenerowałem u nich), a jak będzie trzeba robić, to też friko plus regeneracja :D

pomysl ze stalakami tyz dobry,tylko szkoda ze ich nie poszerzyles.

Powiem szczerze, że zupełnie o tym nie pomyślałem :D aczkolwiek chciałem coś zrobić niskim kosztem i jakoś tylko malowanie się udało :D w końcu to tylko 26 zł kosztowało :D

Ale przed następną zimą może zrobię coś w tym kierunku bo i tak będę musiał nowe oponki wsadzić, a jak już będzie zdjęta to mogliby ją tak dość sporo naciągnąć :D tylko pytanie ... jaki koszt? i jak bardzo dadzą radę ją rozciągnąć?

spolerować rant w stalówce

spolerowanie rantu, jak felga jest tak wąska to raczej będzie słabo widoczne, no chyba, że byś zrobił ją szerszą tak jak pisał gofer :D a dobrać małe et do stalówki to może być ciężkie przy naszym mało niemieckim 4x108 ;)

krejzRudy
i jak bardzo dadzą radę ją rozciągnąć?
Jaką oponę na jaką szerokość felgi? :)

Ogólnie to bez problemu wsadzisz na 8" oponę 175, a na 9" 195 :)

a dobrać małe et do stalówki to może być ciężkie przy naszym mało niemieckim 4x108
No to dystans walnąć :)

adasiko
Cytat: Tasaczek napisał/a Zobacz post a dobrać małe et do stalówki to może być ciężkie przy naszym mało niemieckim 4x108 No to dystans walnąć

ja jeszcze myślałem, ją obrócić i wtedy dystans jakies 10 albo 15mm, ale tylko tył

http://www.wolfsburgstore.be/viewtopic.php?t=2803

no tutaj to już są wariaty momentami, ale ciekawy jestem jakby to wyglądało w 206

tylko boje się zakładać zimówek na grzyba, ze zejdą w 1 sezon :P