Jump to content

Taką 207kę mogę mieć...

Adamur

Recommended Posts

wiedzy Ci szkoda

widzisz ja lubie sie dzielić swoją wiedzą... nie lubie gdy ktoś to ignoruje...

wybaczcie za OT

a wracajac do tematu za tą kase wole clio sport który w cenie 88kpln ma piekny pakiet stylistyczny i moc 200km i bardzo dobrze sie prowadzi...

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dziacial

8

• Iceman_x

7

• marcinn

7

pugi, wiesz co do tych 200 KM w clio to chyba nie jest tak do konca. W polsce dziennikarze je hamowali i żadna podajrze z 5 sztuk nie legitymowała się tą mocą

pugi, wiesz co do tych 200 KM w clio to chyba nie jest tak do konca. W polsce dziennikarze je hamowali i żadna podajrze z 5 sztuk nie legitymowała się tą mocą

dobrze niech ma 190 km jebie mnie to ale i tak niszczy peugetoa...

czy dla ciebie sa wazne tylko cyferki??

skoro tak to jak porownujesz to sprawdz tez cene wage, osiagi, itp itd...

po za tym wierzysz pismakom w to co napisali czy widziales wykres zhamowanego samochodu ?? :roll:

Kurwa przestancie sie juz klocic naprawde nie ma sensu tego ciagnac, przeciez mega OT sie robi i nic z tej dyskusji nie wynika poza faktem ze wjezdzanie jeden na drugiego w kazdym mozliwym temacie. Prosze Was dajcie na luz Chłopaki!

Zaraz jakis mod znowu zamknie kolejny watek a po co Nam to?

Na rozluzniene w temacie klotni: http://pl.wikipedia.org/wiki/K%C5%82%C3%B3tnia_internetowa

zhamowanego samochodu ??

Był wykres ale nie o to chodzi

cenie 88kpln

Za taką kase można mieć swieżego CTR i pewnie wolałby CTR niż Clio

[ Dodano: 07-01-2007, 19:00 ]

#cenzura# przestancie sie juz klocic naprawde nie ma sensu tego ciagnac, przeciez mega OT sie robi i nic z tej dyskusji nie wynika poza faktem ze wjezdzanie jeden na drugiego w kazdym mozliwym temacie. Prosze Was dajcie na luz Chłopaki!

Zaraz jakis mod znowu zamknie kolejny watek a po co Nam to?

Thomas, nikt się niekłóci tylk przekrzykujemy swoje argumenty :P. Każdy znas widzi innaczej dany temat i każdy ma prawo wyrazić zdanie. pugi, czy się kłócimy (sorry za OT)

Za taką kase można mieć swieżego CTR i pewnie wolałby CTR niż Clio

jeso nawrócony :hyhy:

oj tam teraz gadasz z sensem :hurra:

pugi, czy się kłócimy

podyskutować nie można?? :roll:

przeciez mega OT

dyskusja dotyczyła cały czas wymienionej przez marcinna, 207-ki.

BTW skoro mowa o OT to Twój post sie do tego nadaje.

znasz powiedzenie "pilnuj siebie bedziesz w niebie??"

pozdro

jeso nawrócony

oj tam teraz gadasz z sensem

pugi, ja nic nie mam osobicie do Hond uważam że są dobrymi autami. Miałem okazję poruszać się b18c4 oraz Accordem IV generacji. Silniki jak żyletki tylko jest jeden problem z tymi autami to zawieszenie jest poprostu za twarde.

pugi, ja nic nie mam osobicie do Hond uważam że są dobrymi autami. Miałem okazję poruszać się b18c4 oraz Accordem IV generacji. Silniki jak żyletki tylko jest jeden problem z tymi autami to zawieszenie jest poprostu za twarde.

kwestia tego co kto lubi. ja lubie, im sztywniej im wieksza taczka tym lepiej :hyhy:

a co do B18 to własnie takie serducho trafiło do zyzyka od nas do Hanki 6 gen htb. info na forum.

• 1 month later...

Witam wszystkich. To moja pierwsza wizyta na tym forum. Nie jestem właścicielem 206, lecz 207. Pragnę tych z Was którzy również temu autku sympatyzują namówić na odwiedzenie świeżuteńko założonego forum dotyczącego 207-meczki.

http://www.peugeot207club.pun.pl

Pozdrawiam serdecznie, zapraszam i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem umieszczając w tym miejscu owego zaproszenia.

Fryc

Fryc, proponuje jakaś ładną stronke startową zrobić :)

ale powodzenia :) ja może kiedyś do was dołącze jak mi się 206 znudzi i będzie mnie stać na 207 w odpowiedniej wersji ;P

[ Dodano: 19-02-2007, 20:16 ]

jeszcze jedna uwaga.. ja bym zmienił adres strony na jakiś krótszy! po co to "peugeot"? styknie samo 207club

[ Dodano: 19-02-2007, 20:17 ]

no i jeszcze to pun... ale to już inna kwestia

Dzięki Visterio. oczywiście stronka będzie. A to forum jest darmowe więc dlatego pun :). Oczywiście zapraszam, dziękuje za uwagi i pozdrawiam.

Visterio. pomysł na stronke jest taki http://www.peugeot207club.republika.pl , wybrałem republikę bo jest free, jeżeli przedsięwzięcie uda sie odpalić na fajna skalę to z chęcia zainwestuje w ładny adresik i serwerek. Nie oznacza to oczywiście, że nie wierzę w jego powodzenie.:) Bardzo prosiłbym Was o opowiedzeniu ludzikom o których wiecie, że sympatyzują 207-ce o tym przedsięwzięciu. Ja oczywiście zamieściłem link do Waszego klubu.

Kasper dziękuje za zaprosznie. Spróbuje jednak sam, ale to nie pycha, może odrobine upartość.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Fryc, ja popieram Twoją "upartość" i uważam, że jest pozytywnya! ;)

jak poznam kogoś in love with 207 to zapodam mu adres na pewno :)

Pozdro i powodzenia życzę :D (bo ciężko będzie bo narazie mało 207 jest... ale jak sie uda.. to masz szanse zostać zalożycielem najstarszego i największego klubu 207 w POlsce :P)

[ Dodano: 20-02-2007, 22:08 ]

i wywal to "peugeot z adresu! 207club wystarczy!

bardzo fajnie ze cos sie tworzy... chociaz łezka w oku sie kreci.... ze sa jzu nastepcy ;)

wszystko mi sie podoba, chociaz -to nie krytyka- jedno mi sie rzuca w oczy... rozumiem ze free i dlatego wyskakuja bannery ale centrum stronki, owtiera sei forum 207 a tam banner skody :/ :/ :P

ale sie czepiam ;)

Dzięki AniracK, z tą darmowościa juz tak jest, że ktos jednak za to płaci :),

Pewnie nie kojarzysz ale my sie nawet poznaliśmy kiedyś w U7, zatrudniałem wtedy Twojego faceta, zreszta on potem chyba tak jak ja w Plusie pracował. No ale to zamieszchłe czasy. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje kiedys mieć zaszczyt przywitać Cię w gronie 207emek.

P.S. Jak mnie mijasz czasem szybko na Wielkopolskiej to nie mam wrażenia, że tam tylko 75 kucyków pod maską. :)

Pewnie nie kojarzysz ale my sie nawet poznaliśmy kiedyś w U7, zatrudniałem wtedy Twojego faceta, zreszta on potem chyba tak jak ja w Plusie pracował.
oczywiscie ze kojarze! i jak wpadłeś na serwis tez od razu wiedzialam kto to (tak poza tym jestesmy prawie-sąsiadami). Jako pierwszy miałeś "na osiedlu" 207mke, ładniutka czerwoniutka, stała pod blokiem, prawie codziennie ulicą przejezdzam i sobie patrze, na jednym koncu tez niedawno zakupiona honda civic, na drugim świeżuteńka 207, i tak sobie myślałam, któż to ciekawe sobie zakupił :) a tu prosze jaka niespodzanka :)

ale coś mi tam panowie donieśli że jej sie jakieś kuku stało? pewnie jeszcze nie raz spotkamy się in the JD Kulej ;) ;) ;)

tak z ciekawosi zapytam - jaki Ty tam masz silniczek?

dzisiaj miałam okazje wjezdzać na serwis (i przy okazji kawaleczek po placu wokol budynku sie przejechac) 207 1.6 Hdi. Niezlego kopa ma, i to progresywne wspomaganie - bajka :) az mi sie potem nie chcialo w moim pugu kierownicą kręcić po tym jak zobaczylam jak tam wspomaganie chodzi....

no ale.... na 207mke raczej sie nie przesiądę.... jest inny plan póki co... a nawet dwa ;)

zapraszam serdecznie na nasze 3miejskie spoty :) spotykamy sie w gronie 206tkowym ale mamy kilku "odmieńców" wiec Ty bylbys chociaż z tej samej marki (a nie jakieś NISSANY i cholera wie co jeszcze ;) ;) ;):P :P :P )

1,4 90 kucyków benzynka - mało. HDI ma w fajniejszym miejscu moment, więc na pewno musi fajniej odchodzić. A co do wspomagania to każdy który się przejedzie mówi że super. Tak, kuku było spadła mi na auto szyba z czwartego piętra. Matołek jeden miał w domu przeciąg. No ale już zrobione. Daj proszę cynk (może na priv, bo jeszcze nie wiem gdzie szukać takich inf) jak będzie jakieś spotkanko, chętnie wpadnę. A sąsiadami już nie długo bo wynajmuje i za dwa-trzy miesiące do swojego przeprowadzka :), ale oczywiście w Gdyni, bo ja wręcz nacjonalista lokalny jestem i nie ma jak Gdynia.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
No ale już zrobione.
to mi nawet umknęło kiedy co i gdzie? stał u nas na blacharni tudzież lakierni? nie widzialam :)

a spotkani DZISIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ!!!!! troche mam opozniony zapłon z informowaniem ale robota tak mnie pochłania ze nawet ostatnio nie mam kiey wejsc na forum

tym niemniej zapraszam gorąco :)

Stał :D może coś się dowiesz o mojej nowej szybie , bo mi ze skazą zamontowali. Oni, Wy znaczy w tym dobrym serwisie :D

Za późno trochę o tym spocie, pisałem Ci na priv :D ale dzięki za info tak czy siak.