Jump to content

Nie gniewaj się AniracK :( VW!!

Recommended Posts

• Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shapeshifter

41

• AniracK

36

• Micz

34

• marcinn

23

nie wypowiadam się...

wolę pogadac o pudziaku :)

Ps.. nigdy VW do mnie nie trafiało.. i ta fascynacja nimi :mur:

nie twierdze ze z nimi jest cos nie tak :) po prostu bardzo mocno podpisuje sie pod argumentem powyzszym. VW, jakiekolwiek by nie było, po prostu do mnie nie trafia. To tak jak w topiku o grande punto bylo nie raz napisane: przeiceż to fiat (w domyśle = fuj) To ja tak mówie, ale w inna strone nieco wlasnie ;) przecież to volkswagen......

[ Dodano: 15-02-2006, 00:30 ]

PS - i mimo ze widać słynę już z nieprzychylnosci dla tej marki (a przynajmniej i szczegolnie lower-range models) to sie nie gniewam :P wybrales w koncu dobry dział - off topic ;)

Podzielam zdanie Kolezanek i kolegów.

VW to Golf i Passat (jako pionierzy marki) ani jednego ani drugiego nie lubie...

Nie kupiłbym nigdy "szmelcwagena"

Po uno. Ze względu na oklepanie. Wszyscy mają Golfa albo Paszteta...

Po duo. Ze względu na krótką znajomość w naszym kraju :)

A stylizacja passata zrobiona na nowe audi. No nic przynajmniej próbują nawiązać do tego co lepsze. Niestety audi i vw to jeden koncern. Choć samochodziki z Ingolstadt to zupełnie inna liga niż "samochody dla ludu".

wytrzymałe jak vw

z tą wytrzymałościa to chyba masz na myśli starsze modele..

nowe już tego nie mają :(

na wszystkim trzeba zarabiać...

Bosch też się psuje .. i to bardzo często (a to tez Niemiecka robota :hyhy: )

A wiecie dlaczego nie powstała i nigdy nie powstanie Skoda SuperB kombi ??

Bo nikty wy wtedy nie kupił Audi A6 Avant-a. Kosztowałaby połowę tego co Audi.

To są naprawdę niezłe auta. Konserwatywne w swej stylistyce, ale dające dużo frajdy w "podkręcaniu"

do mnie rowniez nowy pasek nie przemawia....nie podoba mi sie nawet :/ kazdy ma tam jakeis swoje upodobania....kiedys kilka lat temu stasznie chcialem miec golfa ale dzieki bogu opamietalem sie :)

Dwie turbo i 576 koni. Napęd na 4 koła i skrzynia DSG. To coś czym bym nigdy nie pogardził -----> ja rowniez bym nie pogardzil :) 206 z takim silniczkiem ojojoj

...Choć samochodziki z Ingolstadt to zupełnie inna liga niż "samochody dla ludu".

Ktoś tutaj dał się uwieść marketingowi :D Bo że inna liga to chyba cenowo tylko patrząć na auta zbliżonych segmentów czyli golf=a3 czy passat=a4/a6 lub phaeton=a8

Owszem audi ma więcej aut "niszowych" typu TT czy seria RS...

A ten pasek fajny. Kupa mocy, będzie latał..... :D

Na szczęście jest jeszcze BMW M5 :kijemgo: :hurra:

Jeśli mam być szczery to mamy już w domu drugiego passata. Zawsze kupujemy turbodoładowanego diesla bo to jest oszczędne. I nigdy ale to przenigdy nic się nie zepsuło, a jak zobaczycie kiedyś jak ja jeżdża to zrozumiecie o co mi chodzi. BTW fajnie że auto za taką cene to auto dla "ludu" czy plebsu. W takim razie w jakim my jesteśmy przedziale? Pozdro :rozpacz:

pokazac mi pedzia ktorego silnik da sie tak skrecic ??

passacik dobry :hurra: :hyhy:

:mur:
Choć samochodziki z Ingolstadt to zupełnie inna liga niż "samochody dla ludu".
zalezy które. Podzespowly w wiekszosci te same (o nowych mowie) niestety OOOO coraz bardziej "powszechnieje" i robi sie dla ludu. Poza tym jak dla mnie - to taki phaeton, zy nawet nowy passek to juz ta sama liga co A6 czy A8.... ze niby co, audi = prestiż? Prestiź to może być RR a nie.... :P

aaa i w ogole to uwaga - folgzwageniarze są wsród nas - wielki brat patrzy ;):P

być tak samo wytrzymałe jak vw
stare vw. Bo chyba nie mówisz o nowych... z klasy niższej średniej...

To są naprawdę niezłe auta
co kto lubi. Ja lubie tylko knedle ze śliwkami. Innych nie ruszam... szczególnie ze stajni "ludowców". Jak coś jest do wszystkiego (albo dla wszystkich - czyli dla ludu - dla mas) to jest do niczego. Bo co? bo musi być ujednolicone to raz, trafiające do wszystkich, czyli podobajace sie wszystkim to dwa. Wniosek? nie da sie. Tymbardziej nie da sie pogodzić funkcjonalnosci, oszczednosci, małej kasy, bezawaryjnosci, klasy, nowatorstwa, ale i klasyki i swiezego powiewu a takze super wygladu, wspanialych wlasciwosci jezdnych w jednym aucie. Bez kompromisów. Nie da sie. To jest fizycznie niemozliwe. Ale VW z uporem maniaka i totalnym zadufaniu w sobie upiera sie to od lat twierdzic.... i za to wlasnie ich nie lubie :P
stasznie chcialem miec golfa ale dzieki bogu opamietalem sie
Twoja dusza nawróciła sie ze złej drogi i zostanie zbawiona :zabawa: :D:D:D:D :P

Na szczęście nie znam osoby która jeździ VW i na niego narzeka. A to mówi samo za siebie. No dobra wiem, co kto ma, to sobie chwali. Ale jak by się psuło, nikt by nie chwalił co nie? :mur:

która jeździ VW i na niego narzeka
a ja znam. I zdecydowanie nie mówie o starych VW. Wyłącznie nowszych - klasa od golfa w dół (wyżej sie juz troche lepiej starają)

boze... - no ale.... ok, niech juz beda wspaniale i cudowne i ukochane ale.... NO JAK TO WYGLADA!!!!!!! :P :P :P

No nie mów że nowy passat z przodu i nawet nieźle poprawiony z tyłu czy phaeton wogóle cały nie są ładne bo ja już wtedy zupełnie strace poczucie piękna :(

nowy passat z przodu i nawet nieźle poprawiony z tyłu czy phaeton wogóle cały nie są ładne
względnie ładne (na pewno ładniejsze niz poprzednicy - i na tym tle na pewno wygladają dobrze) to dla mnie za mało ;)