Jump to content

Nie gniewaj się AniracK :( VW!!

Recommended Posts

równie mocno zostanie przerobiony zanim zobaczy taśme produkcyjną
jak wiekszosc concept-car'ów niestety :/ trzeba sprostać "ksiegowym" :/
Piękny Volkswagen to oksymoron
:hurra: :hurra: :hurra: :hyhy: :hyhy: :hyhy: ;):P po przeczytaniu tego "włączyła" mi sie w glowie ta muzyczka z Mission Impossible :D :D ;):P
  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Shapeshifter

41

• AniracK

36

• Micz

34

• marcinn

23

Shapeshifter
Piękny Volkswagen to oksymoron

nie wydaje się mi bym mówił coś o jakiś paradoksach lub wyrazach przeciwstawnych sobie ! to piękny volkswagen ! PURE BEAUTY !

Shapeshifter

a dlaczego będą go produkowali w Portugalii? dziwne ! a mieli go już sprzedawać w lutym tylko jakieś techniczne problemy. ciekawe jakie ?!

a dlaczego będą go produkowali w Portugalii

shiverek, może z tego tytułu że Seat należy do VW i są fabryki nie wykorzystywane

• 3 weeks later...

nienawidze golfów... juz chyba nic nigdy tego nie zmieni :P

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zdjcie0115er.th.jpg

(i to na jakiejs wiosce!!! kiedy zobaczyłam bore na moich felgach jeszcze jakos to przezylam ale...........)

Ps - ale moje i tak sa inne - sa grafitowe i maja dekielki peugeota nanananana :P

Shapeshifter

golfik VI jak ujrzałem w auto świecie to się rozmarzyłem :hyhy: chciałbym takiego :D

Shapeshifter

Anirack, no co się dzieje :hyhy: autko śliczne z dieslem 2.0 tdi 140 tdi moje marzenie :D:) na pocieszenie powiem Ci, że po moim mieście jeździ BRERA i jestem nią oczarowany :) piękna szerokodupna bestia ;-)

Shapeshifter

:hyhy: kerevihs by wolał golfa R32 :hyhy:

lustrzane odbicie( czyt. na wspak ) pozwala ukryć tożsamość odpowidającego w delikatnych tematach :wink:

zcim też by wolał R32 :hyhy: chłopak prosił żeby nie ujawniać jego prawdziwej tożsamości z obawy przed atakami grupy trzymającej władze i ich tajnego członka a'kcarina

Shapeshifter

Kcarina, wolała byś Brerę czy RC tak tylko z czystej ciekawości pytam :hyhy: !

Kcarina
:lol:

szczerze - NIE WIEM. Raczej Brere, ze wzglegu na design (alfa to jest jedyna marka jak juz mowilam dla ktorej moglabym zdradzic francuzów ;) ), ze wzgledu na osiagi (w tej kolejnosci) ALE mialabym problem bo a) ceny sa nieporównywalne b) pugi juz znam, wiem o co tam biega mniej wiecej a z alfa musialabym uczyc sie wszystkiego od pczatku. No i pozostaje kwstia przywiazania...

wiec ciezko... zalezy głównie od budzetu ;)