Jump to content

Paris Tuning Show

mitch

Recommended Posts

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mitch

21

• Zuska

17

• marcinn

9

• AniracK

8

Top Posters In This Topic

hmmm ile kosztuje wstep na te targi....baaardzo chcialbym sie tam wybrac....zuska planujesz montaz lambo doors ??

darksmile zabierze kolege ze soba :)

tak scovron mysle mysle :) zobaczymy ;))) poki co che rozeznac cio tam jest ciekawego;)i juz sie nie moge doczekac;)) ooooo dark...... z hostessa smigasz :D:D :hyhy: :hyhy: ;);) hmmm... :hyhy: :hyhy:

Miałem jechać z Paryża do Genewy. Ale nie mam czasu i wracam do kraju.Zresztą Genewa to seryjne auta. A te mnie mało interesują

Zuska, hostessę zabiera PMN :D

scovron- Wstęp na targi to pewnie jakieś 10 ojro. Największe kosty to hotel, dojazd itp.

weede-jedzie z nami dawna hostessa KSR. Teraz ma ciemne włosy :hyhy:

PKL.jpg

Oby HOT nie pokazał A6/C4 którą zrobił bo obciach na całego. Wstydziłbym się do tego auta wsiąść. A to że podobno zapakowali tam 194KM 2.8l motor to już obciach na całego bo na zdjątkach jak byk jest 2.6l ABC (150KM) czyli to co u mnie.

W zesżłym roku polskie stoisko wyglądało biednie. Sytuację ratował tylko Mesio Javki i dwie hostessy. Tłumy waliły. Ale nie spodziewałbym się fajerwerków

co che rozeznac cio tam jest ciekawego
cio??? wsistko!!! :hurra: :lol: :)))

echhh gdyby była kasa.... next year maybe, teraz ani kasy ani czasu :( a czaje ise juz 2gi rok :/ bo pojechać tam i poogladac to fajnie, ale pojechac, pooglądać i nic nie kupić to.... niefajnie :D

Gdyby nie praca dyplomowa to na 100000% byłbym tam
nawet prosze mi nie mowic o takich rzeczach.... :| kij z nią... KASAAAAAAA :rozpacz:

no to może najwyższy czas zabrać się do pracy...alebo mocniej starych cisnąć :D

bo każdy na tym forum śmiga autem,a nie macie kasy na wlociki, chipy, zegary i inne pierdółki. Czy wy te auta ukradliście? :D

nie, w 3/4 dostało kase od rodziców, ale jak sie studiuję na 2 kierunkach, obu prywatnie i obu nietanich, a jedyne dorabianie to jakies liche tłumaczenia czy korepetycje, a czasu na prace nie ma to bywa krucho. Ale ja na brak kasy na fure nie narzekam. Narzekam na brak kasy i przede wszystkim CZASU na wyjazdy... :/

tia, no to rzeczywiście problem. Ja już na szczęście mam to z głowy.

Chociaż zawsze pozostaje jeszcze tzw. sponsoring rodzinny. Nie próbowałas argumentu "tyle się uczę, więc 2 dni odpoczynku w Paryżu mi się należą" :D :D ;)

zawsze pozostaje jeszcze tzw. sponsoring rodzinny
no ba, ja z tego sponsoringu tak na prawde ciągle czerpię, bo z korków czy z jakiś translacji to na benzynę ledwo zarobię... ale tez mi już głupio czasami, bo jeszcze szkołe opłacic, jeszcze jakieś ciuchy, jeszcze "maaaamoooooo, dołożysz mi sie do nowych reflektorów?" - no to ile można ;) zarobie, odłożę to pojade :)
uska napisał/a:

co che rozeznac cio tam jest ciekawego

cio??? wsistko!!!

no na szczescie bede miala okazje utwierdzic sie w twoim przekonaniu:))) zdam pozniej relacje:)))

a czaje ise juz 2gi rok

nio to moze anirak bylo trzeba odkladac sobie do skarbonki co jakis czas,skoro juz 2 rok sie czaisz by wyjechac :hyhy: :hyhy: mi ten sposob zawsze pomaga:)))

ale jak sie studiuję na 2 kierunkach, obu prywatnie

nio to bylo trzeba nie isc na studia prywatne:) tyle mamy uczelni i to darmowych:) :hyhy: :hyhy: ;)

brak CZASU na wyjazdy...

z ostatnich zajec wynioslam taka madra mysl.... ze stwierdzenie typu,, nie mam czasu "jest tylko wynikiem zlego zoorganizowania sobie dnia lub wymowka :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ale mimo wszytsko mam andzieje ze uda sie tobie kiedys smyknac:) i ciesze sie ze ja mam taą okazje by juz zrobic to za tydzien:))) PEACE:)

mi ten sposob zawsze pomaga:)))
mi też, a co odłoże puga i skarbonka ciągle pusta... :P
jest tylko wynikiem zlego zoorganizowania sobie dnia
echhh gdybym to ja sobie organizowała plan zajęć jakie przedmioty i kiedy mam to chęęęęęnieee........
zuska napisał/a:

mi ten sposob zawsze pomaga:)))

mi też, a co odłoże puga i skarbonka ciągle pusta...

karina to trzeba sobie 2 skarbonki postawic:) raz do jednej raz do drugiej:)

uska napisał/a:

jest tylko wynikiem zlego zoorganizowania sobie dnia

echhh gdybym to ja sobie organizowała plan zajęć jakie przedmioty i kiedy mam to chęęęęęnieee........

niestety nikt sobie tego nie wybiera:) ale wierze ze idzie sobie ustawic sobie dzien tak by na wszytsko znalezc czas:)