Jump to content

Paris Tuning Show

mitch

Recommended Posts

zuska a Ty jedziesz czy lecisz?

lece:(? hmm... jakbys weede mi doprawil skrzydla do strzaly to bardzo chetnie bym sie w niebo wzniosla:))))ale niestety jade ;););)

Jedzie,jedzie...na szczęście nie pugiem

dark..... :hyhy: :hyhy:

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mitch

21

• Zuska

17

• marcinn

9

• AniracK

8

Top Posters In This Topic

Nie wiem czym jedzie Zuza.

Wiem natomiast czym ja pojadę. BMW 7/BMW M3/BMW X5/Audi S4... i jeszcze kilka propozycji. Bo tak naprawdę wciąż nie wiem. Bo tak naprawdę wciąż nie mam czym jechać :(

Wiem natomiast czym ja pojadę
nie mam czym jechać

Ja sie zgubiłem.. ;) Tak sie pytam o te linie lotnicze bo wiem , ze jakis tani lot jest na paris i bylem ciekawy jak to sie ma do podrozy samochodem

Wiem bo mam jakąs tam grupę aut do wyboru...ale nie wiem co będzie dostepne. A latanie samolotem jest nudne. Gdzie indziej w majestacie prawa polatasz autem 250kmh? Tylko w niemczech.

Nie wiem czym jedzie Zuza.

Wiem natomiast czym ja pojadę. BMW 7/BMW M3/BMW X5/Audi S4... i jeszcze kilka propozycji. Bo tak naprawdę wciąż nie wiem. Bo tak naprawdę wciąż nie mam czym jechać :([/qu

To faktycznie masz problem :help: niech zgadne będziesz brał auto z wypożyczalni ?ψ

Zgadza się Paris Tuning Show impreza pierwsza klasa, ale ja wolę imprezy plenerowe -jest lepszy klimat... :) dlatego wybrał bym GTI Tuning International także Francja Circuit de Nevers, Magny Cours ...

W tym roku to już 10ta edycja... impreza jest w okresie letnim więc cieplutko, namiocik ;-)

Parę fot które oczywiście nie oddają tego co powinny... :D

http://www.tuninglinx.com/html/gti02a.html

jakis tani lot jest na paris
wizzair ma podobno b. tanie loty do paryża

[ Dodano: 19-02-2006, 14:09 ]

dlatego wybrał bym GTI Tuning International
jesli o plener chodzi to jeszcze Donny Show w UK :)
niech zgadne będziesz brał auto z wypożyczalni ?

Nigdy nie korzystam z aut z wypozyczalni

GTI Tuning International

dobre, dobre. Wyciągają mnie ciągle, więc może w tym roku się wybiorę. Z plenerowych to mam zamiar jeszcze zaliczyć King of Europe w Belgii-drift i 1/4. A 20 maja w Tulingen otwarcie sezonu na 1/4 mili w Szwecji.

Sparkling Cocktail
Wiem natomiast czym ja pojadę. BMW 7/BMW M3/BMW X5/Audi S4

Wow ..... To chyba będziesz zmienał Auta co 500 km ??? :D

Zeby tak wyszystkimi jechać ... nie zle .......

:P:P:P:P:P:P:P

:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: bylo bardzo bardzo fajniuuutko:)))))takze karina mialas racje w 100% ze WSISTKO bedzie ciekawe:)!! a moja strzala byla zdecydowanie na topie do panujacego tam stylu:D:D:D:D z ta maseczka juz w ogole ;))))!!!mi rowniez bylo bardzo milo dark :hyhy: :hyhy: ;);););););););) :hurra:

ogladalam lambo ale..... po rozmowach z wystawcami... nie zdecydowalam sie! te drzwi ladnie wygladaja ale praktycznie jest z nimi troszku ciezko:/

Korciły ją te Lambo, oj korciły. Kręciła się przy stoiskach, męczyła chłopaków. Ale na co dzień to faktycznie lipa.Zdjęć trochę jest. Jakieś 3 GB. Jutro postaramy się ogarnąć to może uda się coś wrzucić. Tylko obawiam się, że większosć nie nadaje sie do publikacji :D

Było kilka 206. Mnie za serce nie chwyciły bo w plastiku nie gustuję. Ale Su była zachwycona :D

Shapeshifter
większosć nie nadaje sie do publikacji

eeeee tam, wszystkie się nadają :) to teraz zapodajcie nawet te zakazane :P

Mam część. 3 CD.Postaram się coś wybrać wieczorem z tych nadających się do publikacji :D.

[ Dodano: 27-02-2006, 21:09 ]

levin8wt.jpg

najfajniejsze auto PTS

[ Dodano: 27-02-2006, 21:31 ]

pasc8qj.jpg

coś dla was

[ Dodano: 27-02-2006, 21:58 ]

pasc22ld.jpg

Shapeshifter

kurde a ten pug to więcej pyt z tyłu nie miał? aż 6 :zabawa: ! a reszta fajna :)

Anirack-podobno lubisz AR :D

sss4.JPG

sss.JPG

bling bling :D

sss36.JPG

[ Dodano: 28-02-2006, 21:25 ]

Z Maxi Tuning

sss25.JPG

[ Dodano: 28-02-2006, 21:27 ]

FUEL Girl....potem się rozebała ale ponieważ na forum mają dostep osoby poniżej 18 roku życia, nie mogę ich zamieścić :D

sss33.JPG

FUEL Girl....potem się rozebała ale ponieważ na forum mają dostep osoby poniżej 18 roku życia, nie mogę ich zamieścić

-jeśli foty dobre to ja poproszę na pw :)

Anirack-podobno lubisz AR
zayebiste!!!!!! wiele rzeczy coprawda jest na pograniczu kiczu (nie czuje ze rymuje) ale POMYSŁ imho jest SUPER!!! (nie mowie ze sama bym sobie zrobila i - de facto - lepiej by to pasowalo do jakiegos bling-bling'owego escalade'a) ale i tak ;-)
Szybki Pug
był jednak???? legenda :D a najsmieszniejsze ze jezdzi... tzn.... startuje ;):P
cup holder
buahhaha cristal-holder powinno sie chyba zwać ;):P jaka to fura?