Jump to content

Paris Tuning Show

mitch

Recommended Posts

zuska, duże felgi ładnie wyglądaja tylko że na naszych drogach nie zdają egzaminu więc niepchał bym się w naprawdę duży rozmiar. :206

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mitch

21

• Zuska

17

• marcinn

9

• AniracK

8

Top Posters In This Topic

aj tam 16 spokojnie moznaa wstawiac...ja tez uwazam ze przydalby Ci sie nowe wieksze aluski :) pomysl o tym :hyhy: sezon tuz tuz :)

wiem wiem wiem :)narazie zalatwiam by auto miec przygtowane na otwarcie sezonu IST ;))to juz za 2 tygodnie!!!a na 16 skora bym byla sie skusic oczywiscie....ale $ trzeba miec:D ;)))) ;) pozyjemy zobaczymy;)

16 felgi to są maks na nasze dziurawe ulice

zuska, a czy muszą być dolary?? ;) a tak poważnie człowiek inwestuje w felgi a potem rano wstaje i widzi samochód na cegłach szlak trafai wtedy

cóż... kasa, kasa
o matko ale o tym juz byl caly temat... Rodzina tych dwóch pugowiczów (zółty i zielony) s**ją kasą... wiec... why not? fakt ze moze i mi sie nie podobaja - nie moj gust ale jest kilka takich rzeczy ktore budza we mnie podziw (wypatrzycie?) koleś ma kase - i fajnie niech se ma. Kupili z bratem dwa GTi180 (na nasze RC) z mysla o tym zeby zrobic z nich show-cary (wczesniej wez woził sie troche mniej wyjechana ale jednak 206 1.1 :D:P ) mieli POMYSŁ (ja nie mowie ze super fajny i trafny ale MIELI) na cos totalnie odjechanego i niecodziennego. Pomysł + kasa, i to juz jest polowa sukcesu. Chcieli miec typowe head-turnery. I mają. I za to respect...
ani o tym mowa:))))))?
tak -to jest wlasnie fura Wez'a
ciekawa rozowa
rózowa jest bardziej "standardowa" no i nie mialam nigdy kontaktu z wlascicielem wiec nie wiem "co mial na mysli" ;)
ponoc normalnie sie nim jezdzi
zółtym tez - wrzucili tam airride i daje rade ;)