Jump to content
B@rtek

Hustler ic100 opłaca się kupić??

Recommended Posts

kocurr

Nie jest to antena rewelacja ale daje radę. Największy problem - dotyczył wiele ic100 jakie "znam" to wypadający przewód antenowy z gniazda. Fabrycznie jest słabo zaciśnięty i wcześniej czy później może wyjść.

Shapeshifter

Moim zdaniem tak! Miałem i nie narzekałem. Ma mój przyszły teść i też bardzo ok. Nie jest to antena najwyższych lotów, ale jest tania i dobrze zbiera. Z drugiej strony sprzedałem koledze tą moją wraz z radiem i po jakimś miesiącu odkleiła się cała reszta wraz z batem od magnesu i to podczas jazdy. Dyndało to sobie po dachu.

Ja z nią jechałem ponad 200 na godzinę i nie odpadła...

Paweeł

Ja miałem Wilsona Little Will, konstrukcyjnie widzę chyba to samo. Polecam, nic nie wypada, czysto łapie na parę km, nawet w mieście w nocy niebo. No i nie odpada przy 200kmh :D

Plus cena dobra..

Shapeshifter
Wilsona Little Will
Antena bezcewkowa.

TomaszK
http://allegro.pl/item789843620_antena_cb_presenter_874_georgia_3db_fv_gw.html a co myslicie o czyms takim?? mikro antenka :) tylko czy wielkosc przeklada sie tu na zasieg??

To jest antenka typu 'jeśli mnie widzisz to mnie usłyszysz', ale na poważnie to zasięg na pewno będzie bardzo mały. Myślę, że nie warto, chociaż pieniądze małe.

PawelOknw

Ja ostatnio zakupiłem zestaw Radio Uniden pro 510xl i do tego antena Hustler ic-100. Zestaw naprawde godny polecenia czysty odbiór na odległość 15-20km więc nie trzeba wydawać na antene nie wiem jakich pieniędzy żeby dobrze zbierała. Trzeba tylko po zakupie dostroić antenke i będzie gites ;)

PawelOknw

Ja sam sobie stroiłem więc też nie problem ale jeżeli masz w cenie to świetnie a hustler z Unidenem dobrze grają ;)

Chorus

A ja polecę Hustlera, chyba, że cały czas latasz z CB, wtedy warto poinwestować w coś lepszego.

Na sporadyczne trasy Hustler jest bardzo OK, ładnie łapie, wg mnie najlepszy stosunek jakość/cena.

Gniazdo mi się też poniszczyło, za 5 PLN Pan w sklepie/serwisie mi to zrobił, jest lepiej niż było i na razie śmiga.

lancer7
Gniazdo mi się też poniszczyło, za 5 PLN Pan w sklepie/serwisie mi to zrobił, jest lepiej niż było i na razie śmiga.

To samo miałem.

Hustlera mam już z drugim radiem (teraz President Harry 2 asc) i nie narzekam. Moim zdaniem spokojnie wystarcza do unikania mandatów i korków.

Damian90

Z metrówek polecam Sirio as100, wypada najlepiej w testach anten metrowych, sam ją mam i zasięg jest o wiele lepszy niż na presidencie (jakiś stary mi się napatoszył, skradziony pod marketem). Kiedy interesowałem się antenkami, to wiele osób mi ją polecało zamiast hustlera. Ja mam ją na magnesie i tu jest jej największy mankament, bo ten magnes jest dość mały i przy wjeżdżaniu do garażu zawsze mi się przewraca, czego nie było przy presidencie (czasami zapominam o ściągnięciu anteny z dachu). Z hustlerem nie miałem styczności, więc nie wiem jak się spisuje.

Junk65
zastanawiam sie nad antenka hustler ic100

Mnie właśnie też jakiś czas temu buchnęli Hustlera, ale jeszcze zanim, to mam o nim bardzo pozytywna opinie. Dobry zasięg. Myślałem, ze nikt sie nie połaszczy, a jednak... Zapomniałem na noc schowac... Teraz mam President Florida i nie wiem czy to wina radia, czy anteny, ale odbiór OK, ale mnie nie słychac - a sprawdzane kilkukrotnie... Radio było dwa razy w naprawie i któregoś dnia w czasie jazdy otworzę szybe szeroko i poleci za okno...

martinez1313

ja mam na fordzie kombi i jest ok a i

ryzyko kradziezy małe

Junk65
ryzyko kradziezy małe

I tu sie nie zgodzę...;)

jeffrey81

kiedys byl ranking cb anten na tvn turbo i ic100 wygrala w konkurencji jakość-cena :) mam taka nie narzekam są oczywiscie lepsze......

hustler juz na aucie, wystrojony idealnie, poki co nienarzekam. Co do kradziezy to napewno bede ja chowal po tym, jak zniknela mi antena 50 cm marki "presenter".

piter13

Szczerze mówiąc to mój hastler był na dachu dwa tygodnie,i niestety niezgodze sie z opiniami b.dobrymi na jego temat.I niestety dobra antena to podstawa.Z metrówek na magnes to Sirio AS-100 lub Wilson,z dłuzszych to jakas ML 145 Sirio,lub Midland,wszyscy te firmy polecają,bo za Presidenta niema co przepłacac.I trzeba było poczytac troche na temat anten na innych forach napewno bys wybrał inną,bo antena im dłuzsza tym lepsza.

Pozdrawiam i dalekich Łącznosci.

przechodząc z 50 na 100 cm i tak odczuwam roznice, dochodzily tez kwestie finansowe i no problem z chowaniem dluzszej anteny w aucie. Jak to mowia ile osob tyle opini, poki co mi wystarcza to co mam ;)