Jump to content

MotoMinder.pl - Kontroluj wydatki, kalkulator spalania


motominder.pl

Recommended Posts

motominder.pl

Witam wszystkich.

 

Wiem, że większość z was jest zaznajomiona z serwisem motostat.pl, ale jak wszyscy wiemy zdrowa konkurencja działa na korzyść konsumentów. W związku z tym chciałbym zaprezentować nowy serwis MotoMinder.pl

 

Jego podstawowym celem jest zapewnienie regularnego serwisowania i dostarczanie informacji o aktualnym zużyciu poszczególnych elementów. Konfiguracja pojazdu i monitorowanych elementów odbywa się za pomocą przyjaznego kreatora, zawierającego bazę wstępnie skonfigurowanych części, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Po ukończeniu kreatora, system będzie na bieżąco monitorował, na podstawie aktualnego przebiegu pojazdu, stan zużycia części i powiadomi użytkownika o zbliżającym się terminie wymiany.

 

monitorowane-elementy.gif

 

Gdy nadejdzie czas wymiany lub wystąpi nieoczekiwana awaria, trzeba skorzystać z solidnego warsztatu. Serwis MotoMinder.pl posiada obszerną bazę warsztatów samochodowych wraz z opiniami użytkowników na temat jakości i cen usług. Wyszukiwanie sprawdzonego warsztatu w okolicy, odbywa się łatwo i szybko.

 

MotoMinder.pl to także rozbudowany system zarządzania kosztami eksploatacji. W jego skład wchodzi moduł tankowania oraz moduł wydatków.

 

Moduł tankowania to rozbudowany kalkulator spalania, który umożliwia wyznaczenie średniego zużycia paliwa oraz ocenę wpływu różnych czynników na spalanie. Na podstawie wprowadzonych danych, generowane są raporty na temat spalania pojazdu, ilości zatankowanego paliwa, sumy poniesionych kosztów oraz koszcie przejechania 1 km.

 

historia-tankowania.gif

 

Przetworzone dane prezentowane są w formie czytelnych wykresów, przedstawiających wpływ stylu jazdy, rodzaju paliwa oraz dróg, po których się poruszamy, na spalanie samochodu.

 

raport-spalania.gif

 

Moduł wydatków jest miejscem, w którym odnotowywane są wszystkie poniesione wydatki. Może to być wymiana części, ubezpieczenie, przegląd, myjnia czy mandat. Na podstawie odnotowanych kosztów generowane są raporty w formie wykresów i danych tabelarycznych. Możliwość zmiany kolorystyki grafów, pozwala na dostosowanie ich do swoich potrzeb.

 

Prezentowane dane zawierają informacje o całkowitej liczbie wydatków, sumie poniesionych kosztów, kosztach eksploatacji samochodu w skali roku oraz histogram wydatków w funkcji przebiegu. Możliwość filtracji kosztów według typu, pozwala na dokładniejszą ocenę danego wydatku.

 

raport-kosztow-eksploatacji.gif

 

Ciekawą funkcją jest możliwość stworzenia karty pojazdu.

 

Karta pojazdu jest czymś w rodzaju wizytówki pojazdu zawierającej wybrane przez właściciela informacje. Wszystkie dane zgromadzone w serwisie MotoMinder.pl np. statystyki pojazdu, raport spalania, raport kosztów eksploatacji czy galeria zdjęć mogą zostać umieszczone na karcie pojazdu i udostępnione publicznie.

 

Kartę pojazdu możesz wykorzystać:

 

- w ogłoszeniach sprzedaży oraz aukcjach internetowych dzięki czemu Twoja oferta stanie się bardizej atrakcyjna i uwiarygodni stan pojazdu

- na forach motoryzacyjnych podając link w sygnaturce

- do innych dowolnych celów

 

Przykładowa karta pojazdu: LINK

 

Nie zabrakło także sygnaturek:

 

3UEL5Y7TR.png

 

3SD857IDU.png

 

 

Podsumowując, serwis z pewnością okaże się pomocy dla tych, którzy nie zawsze pamiętają o regularnym serwisowaniu swoich pojazdów oraz lubiących trzymać wydatki pod kontrolą.

Link to post
Share on other sites
raport kosztów eksploatacji czy galeria zdjęć mogą zostać umieszczone na karcie pojazdu i udostępnione publicznie.

Jaaasne, ilość i rodzaj zabezpieczeń i miejsce parkowania... Jakos mnie takie programy nie pociagają... Wole program który na moim kompie trzyma moje dane... Np Autko.

Link to post
Share on other sites
motominder.pl
Większość już korzysta ze spritmonitor lub motostat.pl

 

Zgadza się, ale zawsze można zmienić serwis na ten, który oferuje większe możliwości.

 

Jaaasne, ilość i rodzaj zabezpieczeń i miejsce parkowania...

 

Możesz wyjaśnić z czym dokładnie masz problem? Karta pojazdu została stworzona z myślą aby to użytkownik sam decydował, które dane chce udostępniać publicznie. Nie ma więc ryzyka, że nagle jakieś Twoje dane będą do wglądu osób trzecich.

Link to post
Share on other sites
Możesz wyjaśnić z czym dokładnie masz problem?

 

Napisałem wyraźnie - czytaj ze zrozumieniem. Nie odpowiada mi taki serwis - moja sprawa...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
motominder.pl

Witam,

 

w związku z tym, że serwis cały czas jest rozwijany i przybywa w nim nowych funkcjonalności, chciałbym Was o nich poinformować:

 

Przelicznik mil na km

 

Przelicznik mil na km został stworzony z myślą o osobach, których pojazdy zostały zakupione poza granicami UE i ich licznik wyskalowany jest w milach. Teraz przy dowolnym polu wymagającym podania przebiegu pojazdu, znajdziesz dodatkowe pole umożliwiające podanie przebiegu w milach. Wartość automatycznie zostanie przeliczona na km.

 

Obsługa obcych walut

 

Użytkownikom tankującym i serwisującym swoje pojazdu za granicą, z pewnością spodoba się wprowadzona obsługa obcych walut. Od tej chwili możesz dodawać koszty w dowolnej walucie oraz w edycji profilu wybrać domyślną walutę prezentacji danych.

 

Import danych z konkurencyjnych serwisów

 

Jeżeli do tej pory nie przetestowałeś Naszych usług ponieważ związałeś się już z jednym z konkurencyjnych serwisów, mamy dla Ciebie propozycję.

Zaimportuj swoje wydatki i tankowania do Nas, sprawdź Nasz system prezentacji danych i powiadomień o nadchodzących wydatkach, a gdy nie przypadnie Ci do gustu możesz wrócić do konkurencji.

 

Import umożliwia szybkie skopiowanie danych z serwisów: motostat.pl i spritmonitor.de. Nie wymagamy podawania haseł dostępowych, wszystko odbywa się za Twoim pośrednictwem.

 

Sprawdź Nas!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...