Jump to content
Brzuch

Nowy projekt 206 4x4

Recommended Posts

Waheto206

Chodziło mi o 205 T16. :) Prawie 400 tys, tyle to moje mieszkanie kosztuje. :P

ancymon

wygląda fajnie, ale jeździć z takim krótkim rozstawem i taką mocą, to ja bym nie chciał... Do turbo i 4x4 tylko duże rozstawy jak w EVO/STI - inaczej jest kupa trochę ;) Już 206 ma dosyć krótki rozstaw jak na 4x4 ;)

PrzemkoPW
wygląda fajnie, ale jeździć z takim krótkim rozstawem i taką mocą, to ja bym nie chciał... Do turbo i 4x4 tylko duże rozstawy jak w EVO/STI - inaczej jest kupa trochę

I pewnie dlatego 205 T16 święcił tryumfy na rajdowych oesach a Ty zapewne jeździłeś tym autem w rajdach i masz większe doświadczenie niż Ari Vatanen :wmorde

ancymon

co za typ... umiesz czytać?

"to JA bym nie chciał..."

Jeździłem takim Justy i to nie dla mnie, mało mnie obchodzi, że np. taki Kowalski robi nim niesamowite czasy(regularnie, na Służewcu też)... Mi się to nie podoba i tyle.

Jeden lubi RWD z beemwe, drugi małe FWD. Dla mnie 4x4 z krótkim rozstawem osi to nie jest to, podkreślę jeszcze raz - DLA MNIE. Nie używam tu ludowych mądrości powołując się na rajdowych mistrzów, tylko piszę swoje zdanie, nie czyjeś - jak to ma w zwyczaju większość...

To że Clarksonowi nie podoba się Aventador, nie znaczy że mi się ma nie podobać również... I gówno mnie obchodzi jego doświadczenie, dla mnie są ważne moje odczucia i o nich piszę, a nie o czyichś... Fabia WRC też mi się nie podoba, też mnie możesz wyśmiać bo przecież jeździ nią tylu dobrych kierowców...

O i Fiesta Kena Blocka - też bym wolał Focusa niż taką Fiestę, mimo że można nią jeździć efektywnie/efektownie.

Nie lubię krótkiego rozstawu osi i AWD, co nie zmienia faktu że podoba mi się 206 T16.

PrzemkoPW

Ale to nie jest konkurs piękności, nie jeździłeś 205 T16 więc po co klepiesz takie bzdury? Nie widziałeś tego auta nawet na oczy a tym bardziej nie masz pojęcia jak jeździ a porównywanie go do Justy jest co najmniej śmieszne. Na temat urody możesz mówić ale jak nie jeździłeś to nie masz podstaw do wyrażania opinii na temat warunków trakcyjnych.

maciexx123
To że Clarksonowi nie podoba się Aventador, nie znaczy że mi się ma nie podobać również... I gówno mnie obchodzi jego doświadczenie, dla mnie są ważne moje odczucia i o nich piszę, a nie o czyichś... Fabia WRC też mi się nie podoba, też mnie możesz wyśmiać bo przecież jeździ nią tylu dobrych kierowców...

O i Fiesta Kena Blocka - też bym wolał Focusa niż taką Fiestę, mimo że można nią jeździć efektywnie/efektownie.

a jechałeś nimi kiedyś czy tylko po zdjęciach wnioskujesz, że Ci się nie podobają/podobają ? wolałbym zaufać Clarksonowi który tym autem jeździł i wie coś o nim, niż Tobie bo wnioskujesz po zdjęciu, że auto jest fajne

All In
wolałbym zaufać Clarksonowi który tym autem jeździł i wie coś o nim, niż Tobie bo wnioskujesz po zdjęciu, że auto jest fajne

Clarkson nie umie jezdzić ! To jest prezenter !

fakt ze prowadzie auta z krótkim rozstawem osi i napęde na 4 nie jest łatwe.

PrzemkoPW
Clarkson nie umie jezdzić ! To jest prezenter !

A to jedno wyklucza drugie? Nie przesadzajmy, gość ma do dyspozycji oswojonego kierowce rajdowego, tor i najszybsze fury świata. Myślisz że z tego nie korzysta? Na pewno ogarnia jazdę lepiej niż większość z nas a to że robi z siebie idiotę to po prostu konwencja tego programu.

All In
Myślisz że z tego nie korzysta? Na pewno ogarnia jazdę lepiej niż większość z nas a to że robi z siebie idiotę to po prostu konwencja tego programu.

Myśle że korzysta ale to nie zmienia faktu że jezdzić nie umie :P

Jedynymi kierowcami tam są Stig I Hammond :]

Guest alexgreat

wczoraj dowiedzialem sie ze gosc pare ulic dalej ma 206 T16 i powiem wam ze z 206 to chyba tylko znaczek zostal moze uda mi sie z nim zagadac i porobic foty a w Top Gear mialem okazje byc jako gosc na widowni i juz wiecej nie pojde nie dosc ze stalem na samym tyle to jeszcze przez 4 godziny bez ruchu A clarkson normalnie jezdi tymi furkami do zdjec a na czas itp to jezdzzi jego kierowca

Waheto206
wczoraj dowiedzialem sie ze gosc pare ulic dalej ma 206 T16 i powiem wam ze z 206 to chyba tylko znaczek zostal moze uda mi sie z nim zagadac i porobic foty a w Top Gear mialem okazje byc jako gosc na widowni i juz wiecej nie pojde nie dosc ze stalem na samym tyle to jeszcze przez 4 godziny bez ruchu A clarkson normalnie jezdi tymi furkami do zdjec a na czas itp to jezdzzi jego kierowca

Jego kierowca, czyli Stig... :jezor

A i seryjnie nie było czegoś takiego jak 206 t16, choć w klubie jest w sumie jedno. ;)

Guest alexgreat

nie wiem myslalem ze to jest T16 ma cale nadwoze inne tzn szersze i nie blaszane tylko z tworzywa swiatla ma tylko naklejki myslalem ze to jest t16 jezeli uda mi sie jeszcze goscia zlapac to wam foty pokaze pozdrawiam

All In

w sensie 4na4? :]