Skocz do zawartości
piker

Gdzie zamontować Cb w pugu 206

Rekomendowane odpowiedzi

Pedro

Ja mam poduszkę pasażera więc lipa, zresztą moje radio padło, dzisiaj oddałem do naprawy. Ani mnie nie było słychać, ani ja nic nie słyszałem. Podejrzewana jest końcówka mocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Silv3r
W moim przypadku radyjko "wkleiłem" w schowek przy regulacji świateł (nie mam poduchy pasażera) trochę rzeźbienia w plastiku i taki efekt:

http://imageshack.us/photo/my-images/215/dsc02344uz.jpg/

A jak z dźwiękiem, słychać coś? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czeskiss
A jak z dźwiękiem, słychać coś? :)

już miałem przygotowany zewnętrzny głośnik żeby go wmontować w ten plastik przy lampce w podsufitce ale sam się zdziwiłem jak to dobrze słychać:))

Polecam taki montaż nie widać za bardzo, nie przeszkadza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dzacek1841
Ktoś wcześniej wspominał o plastykach na tunelu przy lewarku, nagiełem blaszkę wsunąłem pod plastikową obudowę i powiesiłem radio;]

zasilanie pociągnięte spod zapalniczki (niestety mux).

Kabel antenowy wewnątrz tunelu, pod nogami pasażera tylnej kanapy pod kanapę i do bagażnika :)

mam wersje 3d z korbkami, zamiast przycisków od szyb mam wnękę idealnie pasującą do gruszki, radio przy koanie przy moim wzroście 170 w kapeluszu nie wadzi, a mam je w zasięgu ręki :)

obraz1yo.jpg

Pozdrawiam Jacek :)

Ps: moje fotele też przestały jeździć przy odchylaniu :P

Najmocniej przepraszam że tak długo, i że wasze wzroki pokiereszowałem tak słabym jakościowo, ale już się częściowo rehabilituje :)

Okazjii zrobić zdjęcia nie mam, bo jak używam auta to po to zęby podjechać gdzieś a nie robić zdjęcia ;P a na spacerki biorę rowerek.

Przeglądając zdjęcia z urlopu nadziałem się na takie.

Może komuś się przyda :)

img1070uu.jpg

Po zdemontowaniu popielniczki uzyskujemy podświetlany stojak na kawę (uwaga żeby nie rozlać!)

img0768nd.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zenek555

Ja zamontowałem w swoim na kanale środkowym od strony pasażera tak wiec dostęp jest dobry, radio jest małe więc nie przeszkadza pasażerowi, jest zamontowane tak że nie zasłania nawiewu na nogi, schowek się otwiera, a fotel przesuwa spokojnie do przodu na tyle ile potrzeba (wersja 3D)- myślę że to najlepsze miejsce w 206:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Boobiko

Też poszukuje miejsca na CB, myślę że coś po środku będzie ok, może tunel ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta