Jump to content

LOREMO, nadchodzi totalna zagłada...

mat

Recommended Posts

zapraszam do zapoznania sie z ponizszymi stronami =>

http://www.tdi.pl/index.php?name=News&file=article&sid=119

http://www.loremo.com/index_en.php

1,5 litra Ropy :krzeslem: :krzeslem: Kudlacz tego spalania nie pobijesz nigdy! :P

i auto w wersji GT ma jechać 220km/h :krzeslem: a słabsza wesja ma ksoztować mniej niż 11.000 Euro , autko waży pół tony i będziemy mogli go podziwiać w roku 2009 :zabawa: nadchodzi armagedon...

a jakby mu wsadzic do bagaznika dodatkowy zbiornik 50 l hmm to razem daje 70l i bez postoju mozna by jechac do Madrytu i wrocic do

Polski :hurra:

GIZMO_206

super - ale to dopiero w 2009 roku, a wtedy ON będzie kosztował jakieś 20 zeta za litr i się wszystko wyrówna :hyhy:

ale ogólnie to super - 50 KM i takie prędkość, ale masa mała więc może jak ktoś wsiądzie to już mu 50 KM nie wystarczy

thaa niech do wersji 20 KM wsiadze 5 osob po 100 kg.....samochod wazy juz wtedy prawie tone i te 20 km nie wystarczy pewnie na ruszenie z miejsca......

Lekkie autko + stłuczka z nieco cięższym autkiem = duża masakra. Prawa fizyki są nieubłagane. No i 20 KM to trochę mało do autka a podane osiągi są raczje poboznymi życzeniami twórców.

ha! dobrze że mam 60KM :206 :hurra: a w 2009 co będzie? - tego nawet najstarsi indianie nie wiedzą a cóż dopiero my i nie tylko my.... :zabawa:

w 2009 co będzie? - tego nawet najstarsi indianie nie wiedzą

Ja wiem co będzie. Mój Pug będzie miał wtedy 7 lat życia za sobą. No i ja już go nie będę miał ;)

No i ja już go nie będę miał

to już mniej pewne... :206 ;)

To już na 100% pewne. Z końcem tego roku Pugi idzie do nowego właściciela :hurra:

do końca roku jest jeszcze duuuuuuuuuużo czasu ...... na przemyslenia również :206 ;)

Ja już wiem nawet co kupię także mimo iż :206 to idzie do nowego właściciela.

• 3 weeks later...

niech mi pokaza ten silnik i jak robia 1,5 l na 100 a ja zrobie ponizej 1l :D :D :D :D :D przesada na wolnych obrotach pyziak spala 1,2 l/h