Jump to content

Tatusiowóz czyli syn za miesiąc będzie naświecie

Recommended Posts

tylko powiedz mi czy to jest ładne auto

Mnie sie podoba - zresztą nie każę Ci kupować Defendera, tylko Ryndża. Range Rover to ekskluzywna grupa Land Rovera. Drewno i skóra wewnatrz. Mocne silniki V8. Prestige Panie... No i zawieszenie oraz napęd na każde warunki. Z drogi bez obaw zjedziesz. Jeep też jest niezłą alternatywą.

LR07m_016.jpg

Ale ja po prostu lubie 4x4 wiec osobiscie bym wybrał coś co jest prawdziwym autem terenowym a nie SUVa.

Edited by Junk65

O!

LR07m_016.jpg

Typowy samochód rodzinny!

Jest w nim miejsce na fotelik i na wózek i inne gadżety 'dziecięce' też się miejsce znajdzie:lol2.

Odpuść A4... Samochód fajny ale nie dla osoby z dzieckiem. Z tyłu jest po prostu ciasno. Mój brat ma a4 w tej budzie i tylko przez chwilę się męczył z upchnięciem wszystkiego. Kupił VW sharana, a audi jest do jazdy bez dzieci... Zdecydowanie nie polecam dla Twoich wymagań.

Z tego wszystkie wybrał bym mondeo, bo największe. Uwierz mi, przestrzeń bardzo będzie się liczyć...

Brzuch a czemu jakiegoś SW nie bierzesz pod uwagę?

Ps

Będziesz z dzieckiem jeździł to po co Ci przy wyprzedzaniu przyspieszenie jakiegoś GT?

I po co Ci minimum 6 poduszek? Jak Ty zamierzasz z tym dzieckiem jeździć?

Albo rybki albo akwarium. Teraz będziesz z dzieckiem jeździł np do teściów, a nie szalał swoją nową bryczką...

Widać, że wypowiedział się posiadacz 1.1 :) szybciej i bezpieczniej się wyprzedza szybszym autem, a nie 1.1 i godzinę się czaisz żeby wyprzedzić, a kolejne 5 minut wyprzedzasz modląc się żeby nic nie jechało z naprzeciw.

Myślisz, że jak ktoś chce szybkie auto to zamierza latać bokami po mieście itp? Szybkie auto to energiczne przyspieszenie, komfortowo się wyprzedza, dobre hamulce itp.

Gepi nie muszę mówić, że ważna jest umiejętność jazdy i praktyka, a wtedy pojemność silnika pozostaje kwestią względną.

Oczywiste jest, że bezpieczniej/szybciej wyprzedza się mocniejszym samochodem co trwa 3 sekundy niż słabszym co trwa minutę.

Ale mowa tu o jeździe z dzieckiem! Jedziesz najwolniej jak się da żeby jednocześnie nie tamować ruchu.

Bezpieczeństwo ponad wszystkim!

Range i Jeep jest dobrym pomysłem dla rodziny w zasadzie nie trzeba składać wózka a to duży plus wiem co mówię. Nie żebym był tatusiem ale składanie wózka i odczepianie kółek to mordenga straszna szczególnie w śnieżnej zamieci lub deszczu. Po za tym bezpieczniej. Co do Jeep'a to są wersje w diesel'u

Typowy samochód rodzinny!

Nie, nie to zobrazowanie moich zainteresowań... Fotka ze zlotu Land Rovera w Bieszczadach. I Powód dla którego bym wybrał Range Rovera. Koniec OT.

Czemu 90% kierowców uważa że jak ktoś jest młody ma auto z dużym i mocnym sinikiem będzie od razu zapier ten tego. Ja nie jestem piratem drogowym ( przynamniej tak mi się wydaje) Wole jeździć dynamicznie niż jak jakiś flegmatyk który w trasie po równej drodze jedzie 60km/h. Zaczynałem od matiza który nie był demonem prędkości potem wsiadłem do mazdy 626 2.2i która miała 120km aż w końcu kupiłem sobie pyzia. Obcowałem z wieloma mocnymi autami i potrafię jeździć spokojnie. A bezpieczniej się czuje gdy wiem że podczas wyprzedzania mam jeszcze jakąś rezerwę bo różnie bywa na drodze i nie jedno widziałem.

Junk żartowałem;). Wiem, że 'w tym siedzisz'.

---------- Po chwili dodano... ----------

Brzuch ludzie tak myślą, bo przeważnie tak jest [jeśli chodzi o tych młodych kierowców].

A jeśli naprawdę nie szalejesz, a potrzebujesz tylko rezerwy mocy to zwykłe kombi Ci wystarczy [oczywiście jakiś peugeocik kombi, bo te są najładniejsze;)].

Z tego wszystkie wybrał bym mondeo, bo największe. Uwierz mi, przestrzeń bardzo będzie się liczyć...

Mądrze człowiek prawi, oj mądrze... ;) Powiem więcej - poszedłbym na Twoim miejscu w budę kombi, bo dopiero gdy przyjdzie załadować ci do auta na jakikolwiek wyjazd - chociażby na weekend z dzieckiem - wózek, nosidełko, składane łóżeczko czy inne "drobnostki" potrzebne przy takiej eskapadzie, to dopiero wtedy docenia się przestrzeń załadunkową i miejsce w środku auta ;)

Wiem z doświadczenia, uwierz mi... :P

---------- Po chwili dodano... ----------

[oczywiście jakiś peugeocik kombi, bo te są najładniejsze].

za mały :P

Lajtmen one po tyle stoją,plus minus 2-3 tys różnicy,mercedes jest dość drogi w utrzymaniu,więc nie każdy się decyduje takie cacko nabyć,choć z drugiej strony jak jest zadbany to tam się nie ma prawa nic się popsuć...

troszkę?? masakra jakaś a co do mercedesa to nie przepadam za tą marką. Wolę audi ewentualnie BMW mercedes jest dla mnie BE

Brzuch, a scenic???

Odpowiem tak:

Po pierwsze musi być moc

Po drugie musi być nietypowe

Po trzecie do 35 tysi.

A tak przy okazji to chyba jednak będzie ST w wersji Kombi bo od dłuższego czasu za mną chodzi i żonei się podoba a to najważniejsze.

A to jest mój typ może by się udało jeszcze w tym roku kupić ale zobaczę czy gotówkę nazbieram http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10010036

ST220 w kombi jest chyba najlepszym wyborem. Ogromny bagaznik, przyzwoicie szybki i w miare rzadko spotykany. Tylko te 18tki sprawiaja ze komfort jest b.niski. Znajomy ma takiego sedana i po pol roku zmienil na 16" i tak jezdzi do dzis ;)