Jump to content
  • Similar Content

• jakubszynkiewicz216
      By jakubszynkiewicz216
      Hej,
      Z czystej ciekawości ma ktoś z was 206 koła '16 z ładnymi alusami? Chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje ?

• Damianos1
      By Damianos1
      Hejka, powoli rozglądam się za letnim setupem i zastanawiam się czy Ouragany wejdą do mojej 206  Z tego co wiem to błotniki (nadkola) mam wąskie. W lecie jeżdżę na oryginalnych felgach Boheme 14 cali, 5,5 J, ET 34, 175/65 R14. Teraz na lato chciałbym założyć Ouragan 16 cali, 6.5 J, ET24 z oponami 205/45 R16. Moje pytanie jest następujące; Czy wszystko będzie pasowało, i czy może mi coś obcierać? Czy 205 na felgę o szerokośći 6.5 J jest ok? Zawieszenie fabryczne, nic nie obniżane. Pozdrawiam   
    • sebexon
      By sebexon
      Witam! Zastanawiam się nad zbudowaniem czegoś na kształt komputera pokładowego do mojego puga. Taki mały projekt dla zabicia czasu. Pierwszy cel który sobie obrałem to odczytanie/zrobienie kalkulatora spalania, z czasem chciałbym dokładać kolejne funkcje. Pytanie brzmi jakie dane mogę "ręcznie" wydobyć na temat spalania/zużycia paliwa, skąd je wziąć i w jakiej formie są one przesyłane? Ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat? Dodam, że planuję działać na arduino, pacjent 206cc 2.0l benzyna 2001r.
    • Andrzejjj
      By Andrzejjj
      Witam wszystkich.Nadchodzi zima i chcę kupić do mojej 206cc opony zimowe.Obecnie mam felgi 16 i opony letnie 195/45R16 i chciałem się dowiedzieć czy wejdą mi opony 195/55R16 czy nie będą obcierały.Zastanawiam się też czy nie kupić felg stalowych 15 cali i na nie opony i też jaki rozmiar?
    • vidlasty
      By vidlasty
      Witam, przymierzam się do montażu instalacji gazowej sekwencyjnej,
      pytanie moje do osób które maja podobny silnik,
      mam 1.4 16v z 2005r, zalozyl bym gaz bo trzaskam ogrom kilometrow,
      Pytanie, czy ten silnik dobrze zachowuje sie na gazie? jak z komputerem,
      nie zapala "check engine"?, nie faluja obroty?.
      W ramach deseru jak by sie ktos podzielil ile ten bączek pali benzynki na takim silniku? Nie zal mi kasy na instalacje bo wiem ze sie zwroci, lecz jesli czesciej to auto z instalacja bedzie nawiedzac serwis to ja sobie podaruje bo sie okaze ze za wszystkie strojenia i naprawy doloze wiecej niz zaoszczedze.
      dzieki
      pozdro.
Sign in to follow this  
darius

Spalanie, a wielkość opony (165/70 R13, a 175/65 R14)

Recommended Posts

darius

posiadam w 206 rok 99 silnik1.1 mam opony 165/70/13 niewiem czy wogule takie powinny byc bo jakie malutkie te kułka a chciałbym wżycic 175/65/14 i czy duża bendzie rużnica w spalaniu

Phantom

po 1sze- poproś o słownik ortograficzny pod choinkę

po 2gie- mnóstwo tematów było i tym czy opony zwiększą spalanie (odp. NIE:!) bardziej martwiłbym się o mułowatość tego auta (ale to nie na 175)

mateuszmsaker

Ludzie weźcie słownik do reki, albo wróćcie się do podstawówki. Ja też robię błędy ortograficzne i literówki ale takie słowo jak różnica i w ogóle to powinieneś znać !

Co do opon to normalnie są 175/75/14, chyba że się mylę.

Visterio
Co do opon to normalnie są 175/75/14, chyba że się mylę

przez większość produkcji 206 tak właśnie bylo.

Ale na samym początku były właśnie takie kółeczka jak ma kolega.. czyli 165/70/13 ale szybko je porzucono na rzecz 175/65/14.

Nie sądzę, żebyś odczuł jakieś drastyczne różnice w spalaniu. Praktycznie na granicy błędu pomiaru.

krejzRudy

Są Święta, więc nie dostaniesz ostrzeżenia ..

Temat zamykam, bo Ci się szukać nie chce!

_zamkniety

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...