Jump to content

nowy sklep - czesci do tuningu i nie tylko

BIG ANGELO

Recommended Posts

za bardzo sie ekscytuja,
Tiaa :zakrecony: niektórych ponosi - mniej nerwów bo wam żyłki pękną..

czy ty z debu spadłes???
Czy ja Cie tak strofuje? Nie, więc nie rób tego w stosunku do mnie - troche kultury nawet na forum jest mile widziane.

90% aut było zrobione tylko wizualnie a mechanika nie tknieta
No cóż - każdy ma swoje pojęcie tjuningu.
Two_O_Six

Układów wydechowych nie robi się "dla ładnego wyglądu".Aby poprawić waloróy wizualne wystarczy dospawać sobie ładną końcówkę i tyle. A jeśli ktoś się decydeuje na zmianę tłumika to:

a)chce poprawić osiągi samochodu - poprzez dodanie kilku koni prędkość maxymalna rośnie lub

b)chce się przylansować i kupuje szmelc, który warczy i straszy okolice - i najczęściej tylko o to chodzi.

Po co wydawać 500zł na tłumik skoro można kupić końcówkę ładną chromowaną i zrobić dziurę w starym tłumiku - też będzie warczał..... "bassowo"... haha :hurra:

• 3 weeks later...
Czy jk kupisz buty w GINO ROSSI czy z napisem GINNO ROSSI to znaczy ze jedne sa lepsze a drugie gorsze????
no raczej! mimo ze gino rossi to w sporej mierze polska firma to jednak buty robią jak na swoja klase calkiem niezle. Nie rozpadaja sie przynajmniej po bardzo krotkim przebiegu ;) ale tu chyba o tuningu nie o butach? :P
Między Adidasem a Adibasem, Nike a Nice Sony i Soni też różnicy wielkiej nie ma. Ja jednak wolę Adidasa, Nike i Sony. Jak w tej reklamie "prawie robi różnicę..."
:lol: :D :D :D
że w tuningu zazwyczaj dobre jest drogie? Nauczyło mnie tego doświadczenie
bo nigdzie nie jest napisane ze to tanie hobby niestety... tymbardizje w naszej polskiej rzeczywistosci

tuning to tylko mechanika??? a byłes w Paryzu na targach??? to pogadaj z darksmilem niech ci powie troche cz któres auto nie było zrobione wizualnie. 90% aut było zrobione tylko wizualnie a mechanika nie tknieta a były to targi tuningowe.
loool. No tak z nazwy sie to nazywa. Ale zapewniem Cie ze byly tam tez auta zrobione mechanicznie. A jak wezmiesz jakis slownik, czy troszke poczytasz (a, be ,ce) to znajdziesz definicje słowa TUNING i słowa STYLING, i czym te dwie dziedziny modyfikacji samochodów od siebie sie (ZASADNICZO) różnia...

a w ogole to umieram ze smiechu czytajac "merytorycznosc" tej dyskusji wielkie LOOOOOOOOOOOOOOOOL,

wracajmy do tematu tego SKLEPU czy co to tam jest bo nie widze celowosci zeby ten temat dalej istnial w przeciwnym razie :D