Jump to content

Yaris I, uzywał ktoś?

Recommended Posts

Więc jak będzie trzeba gdzieś jechać to i yaris 1,0 da radę...

oczywiście. Ja regularnie przez jakiś czas jeździłem takim Yarisem trasę wawa-ldz

Vigorado89
tylna kanapa wjeżdża do bagażnika i spokojnie 2 wysokie osoby z tyłu wsiadają i wygodnie jedziecie np. nad morze :D

w 100% się nie zgodzę z Twoja wypowiedzią, siedziałem przez nie cale 2 godziny na tylnej kanapie i miałem cały dzień wyjęty z życia tak mnie plecy bolały

Fryc, super! To się nazywa fajna i konkretna opinia!

Ile pali Twoja yariska? Tzn Twojej zonki? Tam u Ciebie to jest 1,0 czy 1,3 silniczek?

Jariska jest dziadków, spalanie średnie przy dosc spokojnej jeździe okolice 5,5-6 ja jestem bliżej 6,5 silnik 1.0 miałem kiedys poprostu okazje bujnąc się 1,3 i naprawde wciska. Nie lubię tego auta, ze względu na trzymanie sie drogi, ale mam spory respekt dla jego KOMPLETNEJ bezawaryjności. Bardzo godnie sie starzeją moim zdaniem, a do tego są naprawdę łatwe w obsłudze i czytelne. POLECAM szczerze ale oczywywiście dla spokojnego przemieszczania sie z A do B. Jest taki bezawaryjny że aż nuda. Jako ciekawostke dodam, że nowy Yaris tak samo beznadziejnie sie trzyma drogi.

w 100% się nie zgodzę z Twoja wypowiedzią, siedziałem przez nie cale 2 godziny na tylnej kanapie i miałem cały dzień wyjęty z życia tak mnie plecy bolały

tył mnie nie obchodzi. Ja jak będe jechał to i tak z przodu jako pasażer ;)

W mojej 206 tez baaardzo rzadko ktoś jeździ z tyłu. Mam swój samochód juz prawie 3 lata i z tyłu jeszcze nie jechałem :)

możesz się zgadzać albo i nie, Twoja sprawa, jednak fakty są takie, że z tyłu w Yarisie przy wysuniętej kanapie jest zdecydowanie więcej miejsca niż w innych samochodach tej wielkości, np. niż w takiej 206.

p.s mam kolege który ma 1.3 w fajnym stanie z 2004 z klima ale chce ponad 20 tysi

jak uda się zejść z ceny do 13 max 14 tysięcy to biorę ;)

Koleżanka ma 1.0 jakoś podobny rocznik do mojego czyli 2003 chyba. W zasadzie nic się z nim nie dzieje. Jak wsiadłem raz jej przestawić samochód to arcy-mega-ultra ciężko chodziło sprzęgło. Aż miałem kłopoty, żeby ruszyć :D Podobno tak było od nowości... nie wyobrażam sobie jazdy z czymś takim. może to kwestia przyzwyczajenia...

Ogólnie w środku jakoś dziwnie. Wnętrze moim zdaniem przytulniejsze w 206 :P

• 2 weeks later...
  • 6 months later...