Jump to content

Felgi do 307 jakie ET??

Recommended Posts

Witam znalazlem na necie fajne felgi 16'' ktore maja odsadzenie ET 35 i zastanawiam sie czy pasauja do mojej 307 z gory dzieki za pomoc

Felgi maja szerokosc 7 odsadzenie 35 rozmiar 16" rozstaw szpilek oczywiscie 4x108 :) a dalo by rade je jakos zamontowac jezeli to et jest wieksze niz zalecane do mojego samochodu??

a dalo by rade je jakos zamontowac jezeli to et jest wieksze niz zalecane do mojego samochodu??

Jak będzie za duże to będzie się felga chowała w błotnik, ale będzie się dało jeździć... tylko będie brzydko wyglądać.

Jak będzie za duże to będzie się felga chowała w błotnik, ale będzie się dało jeździć... tylko będie brzydko wyglądać.

ale wydaje mi sie ze duzej roznicy chyba nie bd widac ogladalem u siebie w miescie koles ma takie same 307 na sprzedaz i stoi na takich felgach

http://www.tuning1.com/info,3119

on ma 17" znalazlem na necie ze maja ET 38 lub 40 i jak ogladalem na zywo to nawet nie zwrocilem na to uwagi i teraz nie wiem co robic kupowac te felgi czy nie bo jak sie okaze ze nie pasuja to bd lipa ;/ nie odzyskam kasy ;/

Felgi maja szerokosc 7 odsadzenie 35 rozmiar 16" rozstaw szpilek oczywiscie 4x108 :) a dalo by rade je jakos zamontowac jezeli to et jest wieksze niz zalecane do mojego samochodu??

Kumpel ma 307 i oryginalne felgi mają 6,5 cala i ET 31. Proponowane przez Ciebie alu są szersze i bardziej schowane, przez co mogą obcierać o nadkole. Różnica między oryginałem jest ok. 10mm (dodając szerokość i ET), więc nie jest to mało. Możliwe, że będzie konieczny dystans.

Najlepiej jest sprawdzić felgi na aucie. Jeżeli nie mają opon to zamontować jakąś jedną u gumiarza i przymierzyć z przodu (tył będzie na 99% ok), czy nigdzie nie przyciera. Może wydasz na to ze 20-30zł ale nie wywalisz kilka stów na felgi, z którymi jakby były 'be' nic nie zrobisz...

ale wydaje mi sie ze duzej roznicy chyba nie bd widac ogladalem u siebie w miescie koles ma takie same 307 na sprzedaz i stoi na takich felgach

http://www.tuning1.com/info,3119

on ma 17" znalazlem na necie ze maja ET 38 lub 40 i jak ogladalem na zywo to nawet nie zwrocilem na to uwagi i teraz nie wiem co robic kupowac te felgi czy nie bo jak sie okaze ze nie pasuja to bd lipa ;/ nie odzyskam kasy ;/

Mogą mieć ET nawet 40, ale wtedy tylko i wyłącznie trzeba zamontować dystanse.

• 2 years later...