Jump to content
Sign in to follow this  
Sparkling Cocktail

Lambo Doors :D

Recommended Posts

damson93

A ja tam mam w d... to, że czasem plastik zastuka na naszych szwajcarskich drogach albo zatrzeszczy ocierając się o skórzaną dupokanapę. Znajdź mi Panie mądry drugie takie auto, które mając 18 lat wygląda jak coś, a nie nudna papka i na wyposażeniu ma skórę, elektrykę, klimatronic, panoramę i w ciul innych udogadniaczy, które uwaga, uwaga wszystkie działają! i było tańsze od choćby Corsy C, która niczym rodowita niemka w zestawieniu ze słowem brzydki jest pleonazmem :rotfl

Pali to 9-10l przy deptaniu, do 120/130 w miarę się zbiera, skrzynia jak skrzynia, precyzyjna może wybitnie nie jest, ale biegów nigdy nie pomyliłem, może wpierw trzeba się nauczyć je zmieniać, a później pierd... od rzeczy, w zawiasie po 200k (prawdopodobnego przebiegu) stukał mi sworzeń, wymieniony i cisza, belkę ktoś kiedyś robił, kiedy nie wiem, będzie stukać, to się będę przejmował. Nigdy mi się na drodze nie zatrzymał, zawsze odpalił, dowiózł do celu, ruda go jeszcze nie zjadła.

A czy jestem fanem? Nie wiem, moje pierwsze autko, więc sentyment do końca pozostanie, przeklinać też go za nic nie muszę... :kciuki

charlieland

Co tu za gównoburza ? :) Śmigam teraz A6 C7 ale mojego pyzia i tak nic nie zastąpi. Za każdym razem jak mijam jakąś 206 to się uśmiech na twarzy pojawia więc wara !!!! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...