Jump to content

what da fuck???

Recommended Posts

Tasaczek

Zatkało mnie, juz myślałem ze hakjery nas zaatakowły, wszedłem na grono obczaic co i jak i uffff skojarzyłem ze dzisaj pierwszy jest :D

Ale dałem się podejść wchodze patrze i pytanie co kur....a o co chodzi dobry numer gratuluję pomysłu :piwo: :piwo:

Myślałem że mi coś się zje....... :piwo:

Taki stary i głupi dał się wkręcić :zabawa: :zabawa:

Wchodzę i patrzę - CO JEST?? Kogoś pomyliło? Potem shutbox, tam pewnie coś będzie... No i faktycznie, było - PIERWSZY KWIETNIA.

Dobry motyw na ten dzień. Ale jednak od jutra poproszę zwykły desine. :D

Guest falcor

Przez pol minuty zawislem i wpatrywalem sie ze zdziwieniem co sie moglo stac ze jestem na forum o vw :)

doceniam fakt, kawal sie udal ;D

pzdr

falcor

Tak wygladalam na poczatku - :eek:

A pozniej tak - :przestraszony:

:D

Niezły szok, gratuluję pomysłu :)

Ale nie załapałam od razu ze ma to zwiazek z dzisiejszym dniem (choc w gruncie rzeczy kilka razy juz dzis przerabialam elementy Prima Aprilis). Moja pierwsza mysl to byla ze mi komp zfixowal, tylko nie pasiło mi to ze w nagłówkach dzialów sa wzmianki na temat Peugeotów i ze mi sie nick przekopiowal do logowania :P

Brawa za pomysł :hurra: :hurra: :hurra:

co najlepsze zrobilem odrazu screena bo myslalem ze mi nie uwiezycie

Zrobiłam to samo :D

dwa razy wpisywałem adres, bo myslałem że się pomyliłem, dopiero po 30 sekundach przypomniałem sobie o prima aprilisie. :)

administrator

a ja sobie tak myślę czy nie zostawić tego na stałe? :P

...oczywiście do wyboru ;P Fajny skin :]

a ja sobie tak myślę czy nie zostawić tego na stałe?

Nieeeeee

A fu... Malo tego ze nie podlega watpliwosci wyzszosc walorów estetycznych Peugeota nad Golfami to sam wyglad forum 206club jest bez porownania ładniejszy :)

Zatem z koncem nietypowego dnia 1 kwietnia wrócmy do normalności ;)

garfield-

a ja przeglądałem forum przed 0:00 i było normalnie ... kilka minut po pólnocy tyż .. a tu nagle otwieram któryś wątek i kolorki nie te ... to dopiero zdębialem ... ;)

ale się nabrałem!!! już do Lecha Aleksandra chciałem dzwonić :hyhy:

pomysł genialny!!! :hyhy:

szkoda że nie możemy wstawić fotek z minami jakie robiliśmy przy otwieraniu stronki, powstalby album pt. "Najbardziej zaskoczeni ludzie na świecie"

Kur...a chyba ze 4 razy wpisywałem adres klubowy :zabawa: :zabawa: :zabawa: :zabawa: zanim się połapałem :zabawa: :zabawa: :hurra: :hurra: :206

ja sie ostro pospinałem : D myslałem ze szelcwageny z marsa ogarneły nasze forum i wyprały muzg naszemu Adminowi :P każąc mu zostaewić tak na stałe! ale to hyba nie jest prawda :)