Jump to content

Pogaduchy - Paprykarz Team

Recommended Posts

Witam :hurra

Ponieważ coraz częściej na temacie naszego spotu pojawiają się różne niezwiązane z tym tematem komentarze postanowiłam dać nam odpowiednie do tego miejsce :chat

Piszcie smiało :cieszesie

Pozdrawiam Ania (Szogun)

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kasiekjay

1333

• bastek123

860

• szogun

578

• Mellow

482

Top Posters In This Topic

cichy1982

powiedzcie mi czyj był ten drugi pug co spotkałem.

Ciemny taki szaro/brazowy, 3d, naklejki klubowe na progach, na waskich zderzakach, na drzwiach miał takie jakby osłonki naklejone jakby 3 paznokcie

hehe koledzy juz z przyzwyczajenia pisza na temacie spotu! No ale spokojnie moze jutro ktos kogos znowu spotka to będzie miał gdzie o tym napisac ;)

kasiekjay

ja nie mam pojecia ... bez kitu ... moze Bastek wie :) on wszstko wie, kto ktorym jezdzi :P

powiedzcie mi czyj był ten drugi pug co spotkałem.

Ciemny taki szaro/brazowy, 3d, naklejki klubowe na progach, na waskich zderzakach, na drzwiach miał takie jakby osłonki naklejone jakby 3 paznokcie

Ja nie kojarze kto to moze być! Ktoś kto dłużej na forum jest moze będzie wiedział

cichy1982

juz chciałem pyzia zonie poskładac do kupy jutro ale ubezpieczalnia doszła do wniosku ze jednak przysla mi rzecoznawce. tydzien czekam, teraz rzecoznawca bedzie moze pod koniec tygodnia. Pozniej swieta i po swoetach wulatuje na 4 tyg i bedzie jezdził taki poobijany :/

kasiekjay
hehe koledzy juz z przyzwyczajenia pisza na temacie spotu! No ale spokojnie moze jutro ktos kogos znowu spotka to będzie miał gdzie o tym napisac ;)

no tak ... ale jak ja cos tam pisze to krzykaja :P etam ... naucza sie gdzie indziej pisac :P

---------- Po chwili dodano... ----------

juz chciałem pyzia zonie poskładac do kupy jutro ale ubezpieczalnia doszła do wniosku ze jednak przysla mi rzecoznawce. tydzien czekam, teraz rzecoznawca bedzie moze pod koniec tygodnia. Pozniej swieta i po swoetach wulatuje na 4 tyg i bedzie jezdził taki poobijany :/

a co sie stalo ?? bo ja jakos nie w temacie :/ .. no moj bzyk jezdzil 2,5 miesiaca poobijany i taki poklepany ... ale juz jest cacy :)

bastek123

nie wiem czyje to auto jest:P muszę pomyśleć ale raczej ta osoba na spoty nie zawitała:P bo tak to albo srebrne albo białe albo czarne były:P no i jakieś tam niebieskie i wiśniowy:P

cichy1982

kupilismy auto w niedziele, zawsze mialem zasade ze nie kupuje w niedziele i miało byc w sobote ale dziewczynie cos wypadło i dopiero w niedziele kupilismy. No i po 5 dniach wracałem do domu. Jechałem nim po raz 2 i wziełem go dosłownie na 15 minut. No i praktycznie 200m od domu jak wracałem chłopak mi zajechał droge i wbiłem sie w bok poloneza. I teraz czekam na wycene z ubezpieczalni zeby naprawic auto.

Mam juz lampy gładkie, kabelki do przerobienia lamp, maske, zderzak szeroki z plastrem miodu, dwa błotniki z dokładkami poszerzajacymi, i tylni zderzak szeroki :)

Jakis juz zboczony na punkcie tuningu i ulepszania jestem jak widac w linkach z mojego podpisu ;)

no i jakieś tam niebieskie

przesadziłeś teraz dopadniemy Cie z Kasią i będziesz biedny zobaczysz!:wojak

kasiekjay
nie wiem czyje to auto jest:P muszę pomyśleć ale raczej ta osoba na spoty nie zawitała:P bo tak to albo srebrne albo białe albo czarne były:P no i jakieś tam niebieskie i wiśniowy:P

przesadziłeś teraz dopadniemy Cie z Kasią i będziesz biedny zobaczysz!:wojak

aaaaa wiesz co ... Bastek masz kopa ... Ania musimy cos z tym zrobic ... heh ... :krzeslem

bastek123

no proszę bardzo:P która pierwsza chętna?:D:D :))

jak mnie takie dwie dziewczyny dopadną to nie wiem czy będę biedny xD

kasiekjay
kupilismy auto w niedziele, zawsze mialem zasade ze nie kupuje w niedziele i miało byc w sobote ale dziewczynie cos wypadło i dopiero w niedziele kupilismy. No i po 5 dniach wracałem do domu. Jechałem nim po raz 2 i wziełem go dosłownie na 15 minut. No i praktycznie 200m od domu jak wracałem chłopak mi zajechał droge i wbiłem sie w bok poloneza. I teraz czekam na wycene z ubezpieczalni zeby naprawic auto.

Mam juz lampy gładkie, kabelki do przerobienia lamp, maske, zderzak szeroki z plastrem miodu, dwa błotniki z dokładkami poszerzajacymi, i tylni zderzak szeroki :)

Jakis juz zboczony na punkcie tuningu i ulepszania jestem jak widac w linkach z mojego podpisu ;)

noooo to teraz tylko na efekty czekac ... no i nie ciekawie ze tak wyszlo...

---------- Po chwili dodano... ----------

no proszę bardzo:P która pierwsza chętna?:D:D :))

jak mnie takie dwie dziewczyny dopadną to nie wiem czy będę biedny xD

no tak razem :P a nie ktora pierwsza :P hehe ... no bo sie zdziwisz jeszcze :P :lol2

Bedziesz na pewno !! jedna krzesłem druga mieczem i będziesz poobijany i Twoje jakieś srebrne auto tez :D

kasiekjay
Bedziesz na pewno !! jedna krzesłem druga mieczem i będziesz poobijany i twoje jakies srebrne autko tez :P

hehe ... :good

bastek123

nie będę poobijany:P nie jesteście do tego zdolne:P a to autko to nie jakieś srebrne tylko to jest strzała:P

kasiekjay
nie będę poobijany:P nie jesteście do tego zdolne:P a to autko to nie jakieś srebrne tylko to jest strzała:P

huhu ... jak groznie zabrzmialo ... a skad wiesz ze nie jestesmy do tego zdolne ?? :> :sese

Trudno sie mówi, na szczescie nie z mojej winy :)

No raczej !!

Bastek jezeli nasze jest jakieś niebieskie to twoje tymbardziej jest jakieś srebrne jak 3/4 innych w ZS :D

bastek123

i tak miało zabrzmieć:P bo wiem:P ja to czuje i trochę Was znam:P

a co do spotkania na krema to raczej odpada przed Twoim wyjazdem bo zostaje już tylko niedziela świąteczna

kasiekjay
No raczej !!

Bastek jezeli nasze jest jakieś niebieskie to twoje tymbardziej jest jakieś srebrne jak 3/4 innych w ZS :D

nooo a my to tylko takie dwa kochane niebiesciutkie jestesmy :D :cieszesie

i tak miało zabrzmieć:P bo wiem:P ja to czuje i trochę Was znam:P

a co do spotkania na krema to raczej odpada przed Twoim wyjazdem bo zostaje już tylko niedziela świąteczna

Umowmy sie w jakies dni np srody o godz 21:00 bo i tak o tej godzinie juz bedzie coraz jasniej. kazdy kto bedzie chciał spotakac sie z innymi 206 moze przyjechać ;)