Jump to content

Pogaduchy - Paprykarz Team

Recommended Posts

ja tam na nasze drogi to nie proponowałabym raczej nikomu 17" hehe na naszych dziurach po zimie nie jedna osoba poniszczyła felgi lub poprzebijała opony

Sama musze pomyslec nad jakimis ładnymi 15" ale to musze jeszcze popracowac ;p

• Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kasiekjay

1333

• bastek123

860

• szogun

578

• Mellow

482

Top Posters In This Topic

kasiekjay
ja tam na nasze drogi to nie proponowałabym raczej nikomu 17" hehe na naszych dziurach po zimie nie jedna osoba poniszczyła felgi lub poprzebijała opony

Sama musze pomyslec nad jakimis ładnymi 15" ale to musze jeszcze popracowac ;p

noo prawda ... moze po namysle we wrzesniu sie skusze na felgii ... ale to jeszcze do obgadania :)

Ehh... steskniłam sie za moim szogunem ide przed snem się przejechać :ciuchcia :D może jeszcze wrócę zobaczyć co tu się działo pod moja nieobecność :D Pozdrawiam

kasiekjay

no no :) na spacerek wyprowadzic ze tak powiem :) nie no moj baczek stoi grzecznie i miejsca pilnuje :) z rana na uczelnie wiec tez bede uciekac zaraz... no i jutro trzeba w koncu jechac opony zmienic ... bo jak to tak na zimowkach ;/ ehhh ...

kasiekjay

ojj nie, nie bedzie ... tylko ja poportu za leniwa bylam zeby jechac i juz to zrobic ... a tak to wiekszosc czasu w luty bzyk stal na warsztacie wiec po co zmieniac :P

kasiekjay

no w sumie jak lecisz . a pozniej robota ... no to po co teraz ... nie zle ...

cichy1982

nie ufam felgom co w nazwie/modelu maja c103 itp. Felga normalna ma producenta i model a nie nr seryjny a felga made in china ;)

kasiekjay

no ja tam sie nie znam ;p jeszcze nie jestem w temacie :) wiec tylko ogladam co mi sie mniej wiecej podoba.. a jak beda fundusze wtedy bede sie dokladnie orientowac :)

hehe no prosze ja myslałam, że wszyscy juz spią a tu niespodzianka ;D

kasiekjay

a ja ciagle sie zastanawiam kiedy zaczne sie uczyc na kolo :/ jeszcze notatek nie dotknelam ... eshh

ja tam bez nauki 5 dostałam z rosyjskiego dzisiaj ... hehe i dlatego w nagrode na zakupach byłam w C.H turzyn

kasiekjay

z rosyjskiego ?? a co studiujesz :D :D ?? nie no ja mam dermatologie teraz :( i to troche pokrecone wszystko ..

sebastian

Witam Wszystkich w nowym temacie, troszkę się tu działo jak mnie nie było ;).

O kurna, przesadziliście:P

Nie zalecam spotów w środe wieczorem, bo wtedy na krema jest chyba Civic Club PL i mniej więcej zylion aut:]

O kurna, przesadziliście:P

Nie zalecam spotów w środe wieczorem, bo wtedy na krema jest chyba Civic Club PL i mniej więcej zylion aut:]

No to moze być np poniedziałek :D hehe

a Co wy o 8 rano spac nie mozecie?