Jump to content

Grupy regionalne

Recommended Posts

Paweeł,możesz się do każdej grupy zapisać jakiej chcesz tylko potrzebujesz akceptacje moderatora danej grupy :)

Paweeł,możesz się do każdej grupy zapisać jakiej chcesz tylko potrzebujesz akceptacje moderatora danej grupy :)

No tak myślałem, ale kiedyś wysłałem prośbę, potem po braku odpowiedzi parę PW i ciiiisza, więc pomyślałem, że spytam tutaj :D

zalezy jaka grupa, moze nie bylo 'uzasadnienia biznesowego', a moze juz jestes w jakiejs grupie - sprawdz :)

No właśnie nie jestem :( -=3CiTy SQuad=- mnie nie chcą :sese

A czym się zajmuje grupa CzarniAktywiści? Bo nie widzę opisu grupy? :)))

• 6 months later...

Jak to jest ...

Ile sie czeka na dolaczenie do grupy?

Sa jakies limity, czy "dobra" wola tych co w grupach rzadza?

Pytam, bo nie wiem czym godzien taka drobnostka glowe zawracac "AniracK" :)?

Modzi nie dostają informacji, o tym, że ktoś chce dołączyć do grupy ( z tego co ostatnio mówili) muszą sami wejść do odpowiedniego panelu i tam sprawdzić. Więc napisz PW do Anirackowej i spytaj.

Dzieki za info ;) :ok !

Ale niestety jak probowalem wyslac PW do AniracK okazalo sie, ze (jak zrozumialem ?...) ma wylaczona mozliwosc dostawania prywatnych wiadomosci :( :no.

oj nie pamietam kiedy anira sie logowała ostatni raz... dawno chyba... moze admin wyznaczy innego admina grupy??

No nie chcialbym byc "powodem" takiej sytuacji i zeby ktos mial moze do mnie pretensje...,

ale jestem za jesli to pomoze wszystkim i tez mi.

Dzieki za info ;) :ok !

Ale niestety jak probowalem wyslac PW do AniracK okazalo sie, ze (jak zrozumialem ?...) ma wylaczona mozliwosc dostawania prywatnych wiadomosci :( :no.

Ma pełną skrzynke. Wpadnij na najbliższego spota, resztę załatwimy na miejscu :)

Ma pełną skrzynke. Wpadnij na najbliższego spota, resztę załatwimy na miejscu :)

OK! Pytanko... nie doczytalem jeszcze, przyznaje... :niepewny - sorry, gdzie i kiedy bedzie ten najblizszy "spot"?

Bo rozumiem, ze nie chodzi o "Bronka"?

OK! Pytanko... nie doczytalem jeszcze, przyznaje... :niepewny - sorry, gdzie i kiedy bedzie ten najblizszy "spot"?

Bo rozumiem, ze nie chodzi o "Bronka"?

Spoty staram się organizować średnio raz na miesiąc. Aktualne informacje znajdziesz w tym dziale:

SPOTY

Najbliższy 10 kwietnia, w sobotę, więcej informacji dokładnie w tym temacie:

Gdańsk

Możesz też zawsze popatrzeć na zdjęcia i relacje z poprzednich spotów trójmiejskich:

zdjęcia z pomorskich spotów

• 4 weeks later...

AniracK... To ponawiam chec dolaczenia do -=3CiTY SQUAD=- :ok!

...

Puk, puk... czy mnie slychac :D?...

• 2 weeks later...
sevendic

Dzien dobry!

Tylko sie przypominam i pozdrawiam!

• 1 month later...