Jump to content

Dyskusja po katastrofie

Recommended Posts

:doh pomysl zanim cos napiszesz/skopiujesz z komentarzy z onetu

znajdz potwierdzenie na ten cytat, nie wydaje mi sie zeby to byly slowa Nostradamusa.

Zobaczyłem to w opisie znajomka i wkleiłem...myślałem że coś w tym jest.....

• Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jasiek

14

• gorion

8

• kocurr

6

• sopel

6

Szkoda tylko, że nikt wcześniej tej "przepowiedni" nigdzie nie widział :]

z przepowiedniami jest jak z horoskopem jak chcesz to zawsze sobie możesz coś przyczepić. A mi się spodobało to co mówią że rodzina Prezydenta chce by było koło grobu, bo nie wątpliwie sama śmierć i wszyscy co zginęli mają prawo być upamiętnieni na Wawelu, (chodź moim zdaniem sam Prezydent by nie chciał być tam pochowany). Ja mam nadzieje że żadne oszołomy nie zakłócą uroczystości pogrzebowych i nie będzie długiej dyskusji po niej.

Ta tragedia powinna nas uświadomić ,że nasz żywot na tym padole to dość kruchy jest
wydaje mi się, że bez takich tragedii powinniśmy sobie z tego zdawać sprawę ;)
I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci

takie coś już słyszałem po zamachu na wtc, że dwóch braci to dwie wieże itd. :doh

*RAMZES*
no i okazuje się że decyzja w sprawie miejsca pochówka pary prezydenckiej podjęła się sama , nikt się do niej nie przyznaje

bez kozery powiem więcej - niedługo się okaże, że w tej sprawie rozmowy toczono jeszcze przed startem samolotu z Okęcia... ;)

tak jak można było przewidzieć Obama nie przyleci, Sarkozy i Merkel im chyba też za bardzo nie zależało...

Prof. Jacek Trznadel, przewodniczący Rady Polskiej Fundacji Katyńskiej, zaapelował na swojej stronie o powołanie niezależnej, międzynarodowej komisji technicznej dla zbadania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. Trznadel poprosi osoby popierające jego pomysł o składanie podpisów w komentarzach pod listem.

www.jacektrznadel.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=1

i próbujmy na siłę wmówić całemu światu, że to ruski go zestrzeliły? Dajcie już sobie spokój!!!

i próbujmy na siłę wmówić całemu światu, że to ruski go zestrzeliły?
Jeśli odnosisz się do inicjatywy prof. Jacka Trznadela to ta opinia bierze się wyłącznie z Twojej wyobraźni lub lęków. Zapewne nawet nie przeczytałeś jego apelu. Chodzi właśnie o to aby uciąć takie teorie spiskowe.

Przyznaję, nie czytałem, bo stwierdziłem, że znowu chodzi o to żeby udowodnić zamach.