Skocz do zawartości
WiXoD

tarcze hamulcowe + klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Green

Ja polecam ate, w c4 zmieniłem z delphi - hamulec 100razy lepszy.

Znajomy ma w takim samym aucie bosha i jest gorzej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
iparts

Jeżeli mogę coś polecić, to zdecydowanie TRW, Textar lub ostatnio dobrej jakości Denckermann http://www.iparts.pl/auto-czesci/tarcze-hamulcowe,peugeot,206-hatchback-2ac-od-1998-08,1-4-hdi-69km,88-3555-30091-100032.html

Jeżeli chodzi o klocki hamulcowe to jak najbardziej Textar lub Breck.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzegorz1981

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Danhi

Jeżeli budżet pozwala a ktoś ma chrapkę na bardziej sportowe hamulce polecam brembo MAX 315zł przód wentylowane nacinane i 164 tył do tego zakupiłem klocki BRECK w CC 206 1.6 16v ładnie pracują i również ładnie się prezentują , a tak dla przestrogi ponieważ planowo z przodu miały być tarcze wentylowane nacinane i wiercone firmy speedmax niby dedykowane pod 206 nie pasują są płyciej osadzane przez co opierają się o zewnętrzną stronę jarzma to taka informacja żeby ktoś tak jak ja nie rozczarował się i nie latał z zwrotem :good

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
majakpiotr80

Hmmm co polecić, na pewno zestaw ATE, cena wysoka ale sprawują się dobrze. A teraz małe zaskoczenie, budżet był niższy, auto szykowane na sprzedaż, w sklepie na tył polecili mi zestaw Kamoka, założyłem cena bardzo przystępna, auto się nie chce sprzedać, przejechałem już ok 10 tys. km i wszystko bardzo fajnie.  Także mogę śmiało polecić i następnym razem też się skuszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gruber206

Ja u siebie założyłem na przód tarcze Optimal i klocki TRW. Zestaw działa bardzo dobrze, a i cena przystępna. Tarcze kosztowały 171 zł, a klocki 96 zł.

Nie jestem zwolennikiem wkładania, zwłaszcza do hamulców, części niezbyt "markowych" ale na Optimal namówił mnie sprzedawca i w sumie cieszę się, że go posłuchałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tingul

budżetowi producenci potrafią czasem zaskoczyć dobrą relacją cena/jakość. Trzeba tylko wiedzieć, które marki są godne polecenia. Szczerze mówiąc nie spotkałem się jeszcze z optimalem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
majakpiotr80

Szczerze mówiąc to i ja pierwsze słyszę nazwę Optimal, może coś nowego na rynku i leci reklama :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gruber206
22 godziny temu, majakpiotr80 napisał:

Szczerze mówiąc to i ja pierwsze słyszę nazwę Optimal, może coś nowego na rynku i leci reklama :)

Bez przesady - nie mam z nimi nic wspólnego :) To raczej kwestia sklepu, który akurat wstawia na rynek ich produkty i chyba nakręca sprzedaż. W każdym razie ja nie narzekam jak dotąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta