Jump to content
Shapeshifter

Ceny paliwa w POLSCE .

Recommended Posts

Sky

ON 5,77 Lukoil Łódź Strykowska..

Andrzej

Pb 95 Shell - 5,59zł, Orlen - 5,57 zł.

cerber

ON 5,75 Schell Biała Podlaska , a z kartą "punktową " 5,60 .

mcbrain

Kobiór (śląskie) PB 95 - 5,63 na BP. Ale przed granicą z Czechami widziałem nawet 5,89 za PB95. Rozbój w biały dzień.

Gdyby ktoś wybierał się do Czech i chciał tankować przed granicą - warto na BP - 5,69. Na orlenie 3km dalej było wspomnianie 5,89.

MŁODY2061504761918

dziś V-power 6,19 polecam promocję w LIDLU jeśli zrobisz zakupy za min. 50zł dostajesz rabat na paliwo min. 20L trzeba zalać...normalnie zaoszczędziłem 6zł przy zalaniu za 124zł też mi interes ;p ale w przeliczeniu to jestem litr do przodu hah ;p

PiterOKL
Kobiór (śląskie) PB 95 - 5,63 na BP. Ale przed granicą z Czechami widziałem nawet 5,89 za PB95. Rozbój w biały dzień.

Gdyby ktoś wybierał się do Czech i chciał tankować przed granicą - warto na BP - 5,69. Na orlenie 3km dalej było wspomnianie 5,89.

odnosnie wyjazdu do czech, jade w najblizszy weekend w góry opawskie i chce wybrac się na kilka godzin do czech bo przygranicznego miasteczka. co musialbym miec dodatkowo w aucie oprocz obowiazkowego wyposazenia w polsce? :) dodam ze miasteczko znajduje sie 6km od granicy (zlate hory) ale napewno będą miśki stac zaraz za granicą...

Dambala

ON 5,76 Lotos w Gliwicach.

qbx32

ON 5.89. Orlen Kalwaria Zebrzydowska :(

mcbrain
odnosnie wyjazdu do czech, jade w najblizszy weekend w góry opawskie i chce wybrac się na kilka godzin do czech bo przygranicznego miasteczka. co musialbym miec dodatkowo w aucie oprocz obowiazkowego wyposazenia w polsce? :) dodam ze miasteczko znajduje sie 6km od granicy (zlate hory) ale napewno będą miśki stac zaraz za granicą...

Formalnie w Czechach wymagane są dodatkowo kamizelki odblaskowe (nie pamiętam tylko czy jedna, czy komplet dla wszystkich pasażerów) i zapasowe żarówki. No i jeździ się cały rok na światłach.

A tak na serio, wpadam do Czech bardzo często od wielu lat i jeszcze nie miałem do czynienia z ich misiakami. 6km od granicy to przecież rzut beretem.

Przemo306

Orlen Kraków

ON 5,79

ONVerva 5,95

ES95 5,62

Verva 98 5,88

LPG 2,87

kbarann

Przepłaciłem makabrycznie jak coś Lukoil Brzeziny ON 5,59 a Pb95 5,51 jak ktoś nie wierzy mogę zrobić zdjęcie na stacji

Guest kris606
Przepłaciłem makabrycznie jak coś Lukoil Brzeziny ON 5,59 a Pb95 5,51 jak ktoś nie wierzy mogę zrobić zdjęcie na stacji

zrób te zdjęcie,bo ci nie wierze ,he he,a ty nie pracujesz przypadkiem w Orlen?

Visterio

Może mi ktoś wytłumaczy co te protesty mają pomóc? :|

I tak mamy 70 - 80 gr taniej niż u niemców :D A w unii przecież ceny muszą być takie same (z tym, że zarobki już niekoniecznie ;P)

P.S.

Łódź, Verva ON ok 5,95 zł

Guest kris606
Może mi ktoś wytłumaczy co te protesty mają pomóc? :|

I tak mamy 70 - 80 gr taniej niż u niemców :D A w unii przecież ceny muszą być takie same (z tym, że zarobki już niekoniecznie ;P)

P.S.

bo unia jest a zachód i unia b ,przylepy wschodnia i środkowa europa,i tu słuszna uwaga twoja,nie te pensje miesięczne,a to ważny aspekt tej sprawy,i to bardzo ważny,gdyby dziś wprowadzili euro zamiast złotówek,niektórzy bysie bardzo zdziwili,jakie by pensje dostali do ręki oj bardzo

kbarann

kris606, pracuję akurat u żony oraz w jednym z urzędów państwowych więc nic z orlenem nie mam chyba że tankuje tam paliwo :-)

zbyniu
Może mi ktoś wytłumaczy co te protesty mają pomóc?

I tak mamy 70 - 80 gr taniej niż u niemców A w unii przecież ceny muszą być takie same (z tym, że zarobki już niekoniecznie ;P)

P.S.

Wczoraj tankowalem pod Hanoverem diesla za 1,40 euro

lukkash
zrób te zdjęcie,bo ci nie wierze ,he he,a ty nie pracujesz przypadkiem w Orlen?

Ja się tydzień temu załapałem na promocję na Bliskiej, ON był za 5.49...tyle że przejechałam na baku prawie 200km mniej więc cena kilometra wyszła jak za ultimata na BP

zbyniu

o kurde na 55 litrach zrobilas 200km?

---------- Po chwili dodano... ----------

aa 200km mniej :) ja ci powiem ze na paliwe z texaco w belgi przejechalem 1160km,a na paliwe z bp z lutola suchego przejechalem nie cale 800 na tej samej trasie z ta sama predkoscia hehe

Sky

przy takiej samej temperaturze, przy takim samym ciśnieniu atmosferycznym, z tym samym ciśnieniem w oponach, z pewnością że np. żaden klocek nie został przy tarczy, z takim samym obciążeniem w samochodzie i w końcu z tymi samymi prędkościami, z tym samym sposobem rozpędzania się ( i co ważne w tych samych momentach tj. z górki/pod górke ) i w identycznych warunkach( nikt Ci drogi nie zajechał przez co kilka razy przyhamowałeś i znów się rozpędzałeś, nigdzie nie postałeś w korku, na mijance, na stacji zbyniu?

lukkash
o kurde na 55 litrach zrobilas 200km?

aa 200km mniej :) ja ci powiem ze na paliwe z texaco w belgi przejechalem 1160km,a na paliwe z bp z lutola suchego przejechalem nie cale 800 na tej samej trasie z ta sama predkoscia hehe

to ja się nie dziwię że na nowej maturze wprowadzono czytanie za zrozumieniem... Napisałem przecież jasno, że przejechałem 200km mniej czyli spalił mi ok 20-22% więcej, biorąc poprawkę na temp zewnętrzną i że długo się zagrzewał to i tak wyżłopał na setkę za dużo

przy takiej samej temperaturze, przy takim samym ciśnieniu atmosferycznym, z tym samym ciśnieniem w oponach, z pewnością że np. żaden klocek nie został przy tarczy, z takim samym obciążeniem w samochodzie i w końcu z tymi samymi prędkościami, z tym samym sposobem rozpędzania się ( i co ważne w tych samych momentach tj. z górki/pod górke ) i w identycznych warunkach( nikt Ci drogi nie zajechał przez co kilka razy przyhamowałeś i znów się rozpędzałeś, nigdzie nie postałeś w korku, na mijance, na stacji zbyniu?

zależy jeszcze jak szybko jechał....bo ja na trasie spalam wiecej niż w mieście, ale poniżej 150km/h na autostradzie nie schodzę, a mam ten sam motor co zbyniu

zbyniu

powiem wam tak jechalem w niemczech na autostradzie i przez te km ani razu sie nie zatrzymalem i ani razu nie zwolnilem caly czas rowno 110 km/h czas miedzy przejazami byl okolo tygodnia trasa identyczna ta sama technika jazdy,specjalne zatankowalem w polsce na BP najdrozsze paliwo jakie bylo bo myslalem ze bedzie lepsze no ale niestety zonk