Jump to content

Test 207

winyl

Recommended Posts

No nie bałdzo, nie bałdzo... Nie popisali się francuzy po raz kolejny... W środku może być, ale niestety - generalnie jest to francuz, a to go dyskwalifikuje...

Pewnie się narażę, ale niech mi ktoś powie, gdzie tu logika wydać kupę kasy na Pełgota jak można se kupić np. Toyotę...

Pewnie się narażę, ale niech mi ktoś powie, gdzie tu logika wydać kupę kasy na Pełgota jak można se kupić np. Toyotę...

To bylo sobie kupić TOYOTE... proste.... :chytry:

:zabawa:

nie nie nie, nie wszystkie pełgoty sa awaryjne, generalnie im mniejszy tym sie bardziej psuje........mam 2 wiec mam porownanie.

lusterka sa przezabójcze.. jakby mialy za chwilę odpaść.. jestem na NIE

taki mniejszy brat 307. za malo sie rozni. teraz robia wszystko na jedno kopyto.

Dajcie spokój z Peugeotami i w ogóle z francuzami... syf straszny...

a mimo tego tyle tego na ulicach... :idea:

niebieskieoko

Proponuje założyć off topic w którym wszyscy będziemy narzekać na pyzie :) Dlaczego? Żeby nie było ich tak dużo na ulicach. Jak tak dalej będzie niedługo wszyscy będą jeździć pugami. :piwo:

Ten 207 RC jest fajny. 407 coupe tez jest pieknym autem. Jedno jest pewne. Peugeot robi naprawde ładne auta i innym koncernom daleeeeko do puga.

mi tam 207 się podoba :)

a 407 coupe dzisiaj oglądałem dokładnie w salonie i mało co fotela nie zepsułem bo nie wiedziałem że jest elektrycznie składany :D tylko cena mnie zabiła... podstawa 120tys, prezentowany 185tys... :rozpacz:

chyba 307 są najbardziej awaryjnymi Pugami, a nie nasze 206 ;) :206

Gdyby 206 było takie awaryjne to 5 milionów tych autek nie miałoby włascicieli. Jest delikatne ale nie awaryjne.

maciej_mw

Powinien być offtopic gdzie mogą pisać nagany na pugi i podawać swoje namiary żeby ludzie je mogli kupić :) od nich oczywiście :P

Dokładnie francuzi robią ładne ale i niestety delikatne autka-sam coś o tym wiem bo to nie moj pierwszy pug-ja tam jestem na tak za 207.maciej_mw - dobre to z tym offtopic ale dalszy pomysł jeszcze lepszy!!!!Ciekawe kto by na tym skorzystał??? :hyhy: P.

• 3 weeks later...
medyk72

Powiem wam szczerze ze jezdzi juz troche 207mek po Paryzu i mialem okazje sie im przyjrzec - i jakos mnie sie to nie bardzo podoba - uwazam ze ciekawiej wyglada 206, 207 ma troche z wygladu 307ki i tak naprawde zrobila sie bez charakteru - niby taki mniejszy brat , albo niezbyt udana kopia... - patrzac z daleka zastanawiam sie czy to jedzie 307,207, czy jakies male 407 ;) 206 bylo widoczne z daleka, a teraz Peugeot zaczal te autka bardzo podobne do siebie robic, zwlaszcza przod - Ale coz - gusta nie podlegaja dyskusjom - poczekam na SW - moze zmienie zdanie. Napewno duzo nowego kryje sie w srodku (i pewnie pod maska) samo to ze jest o 20cm dluzszy niz 206...

some0NE

jakos 207 do mnie nie trafia...

jak wyjdzie 207cc to pomyslimy :)