Jump to content
przemko_85

Gdzie zamontować :)

Recommended Posts

przemko_85

Witam :)

Stałem się szczęśliwym posiadaczem CB radia... :))

Mam pytanko... Gdzie można je założyć tak by było wygodnie i nigdzie nie przeszkadzało podczas jego użytkowania :)

Dzięki za wypowiedzi

Pozdrawiam

Silv3r

To pochwal się jeszcze jakie to CB aby wiedzieć jakiego miejsca szukać... ;)

kami///o

Chłopie zmień ten tytuł bo przez takich jak Ty się później syf na forum robi!

papuc_2004

Zawsze mozesz odkupic ode mnie moj podlokietnik przy gotowany pod cb

newton

Ja mam zamonotowane do obudowy od bezpieczników. Wg mnie najlepsze miejsce na cb w naszych furach ;p Ale to tylko moje skromne zdanie xD

BrZoZaS

To jeszcze zalezy przede wszystkim od tego jakie ma ktos radio ;-) Jak zabawke w stylu tti 550 to wszedzie mozna wcisnac... problem pojawia sie jak ktos ma na prawde duze radio. W moje rece wlasnie wpadl do testow president george i poki co jezdzi sobie na miejscu pasazera bo nie mam pomyslu na razie gdzie go umiescic ;-)

damkie

Ja mam midlanda i idealnie pasuje mi na boku kanału od strony pasażera :)można tam dobrze upożądkować wszystkie przewody i co najwazniejsze nieprzeszkadza pasażerowi

BrZoZaS

Tak racja... to chyba najlepsze miejsce jesli jest male radio. Testuje teraz omege i chyba tam zostanie.. przykleilem na rzepach i swietnie pasuje.

Swoja droga to polecam radyjko omege za male pieniadze swietne filtry jedne z lepszych jakie spotkalem a w moim samochodzie roznie z tym bylo wczesniej na innych radiach..

elfik

ja też miałem założone na tunelu po stronie pasażera ale drażniło mnie że jest ,,na widoku'' przeniosłem radio pod obudowe bezpieczników mam je pomiędzy moją lewą nogą a wajchą od otwierania maski,nie przeszkadza, nie widać z zewnątrz, a jako że siedzę dość daleko od fajery to i wszystko widzę na wyświetlaczu i jest ok

lukkash

kolezanka krecha ma zamontowane radyjko w przednim schowku. Rozwiazanie super bo go nie widac, ale lipa jest jak trzeba kanaly zmieniac. Pomimo tej wady takze rozwazam to samo miejsce.

tfelek

to trzeba kupić radio ze zmianą kanałów w mikrofonie

krecha

Wcale nie lipa, normalnie siegam do schowka i nie stwarza to wiekszego zagrozenia.

Na trasie sie co chwile przy radiu nie kreci, wiec problemu nie ma.

A jak sie skonczy gwarancja to wcisne je nad popielniczke. :P

elfik

A jak sie skonczy gwarancja to wcisne je nad popielniczke. :P

pod warunkiem że ci się zmieści ja też próbowałem ale zonk bo tam jest niewiele miejsca na radyjko ze względu na to że pod tym plastikiem jest nagrzewnica i to bardzo blisko

krecha

Zmiesci sie, bo przeniose panel przedni nad popielniczke, przedluze kable a reszta nadal bedzie w schowku. Tylko szkoda mi teraz wlasnie tej gwarancji.

Cale sie nie zmiesci - probowalam.

BrZoZaS

Trzeba tez wziac pod uwage to, ze trzymajac radyjko w schowku bedzie potrzebny glosnik zewnetrzny no chyba ze ktos kapitalny sluch ;-) U mnie schowek nie wchodzi w gre poniewaz mam w nim wszystko ze tak powiem ;-)

krecha

Glosnik zewnetrzny jest, wsadzony we wneke za popielniczka.

Ale jak ktos jezdzi sam z otwartym schowkiem to tez nawet nie jest potrzebny.

A po lewej stronie na panelu bezpiecznikow, ewentualnie jak wiekszosc tutaj ma po prawej stronie na tunelu srodkowym?