Jump to content

Grupa opolska - pogaduchy

Recommended Posts

no to, żebyśmy nie zaśmiecali nie potrzebnie naszych spotowskich badź innych postów tutaj piszemy o wszystkim;) pozdro

• Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

85

• pawloswp

43

• misiel86

30

• SoS89

9

Bardzo dobrze że Pawcio dałeś sygnał ,ale by były jaja ,2 tematy max rozpierducha..:lol:lol:lol:good

misiel86

Niech będzie i Pawcio :P nie gniewam się :good inaczej byłby straszny śmietnik w spotach wyjazdowych / organizacyjnych... :D

Niech będzie i Pawcio :P nie gniewam się :good inaczej byłby straszny śmietnik w spotach wyjazdowych / organizacyjnych... :D

Michał ,sory ,Wiem że ty pierwszy wpadłes na ten pomysł,Tylko Paweł do mnie zadzwonił ,i powiedział ,że on jusz ten post napisał.Tak wyszło.:ok

Hehe :) i co tam u was słychać :) podobno 9-10-11 lipca czyli następny weekend po zlocie w Krakowie :) jest Master Truck u was :D w tamtym roku byłem i nie powiem bo niektóre ciężarówki to super maszyny :D

Tak coś jest szykowane ,Jak co roku . BEDZIE SIĘ DZIAŁO.jak tam z twoim wyjazdem do Kraka ,jedziesz.

misiel86

Jaruś ja się wcale nie gniewam :) nie umiem chyba nawet :D, ja dałem propozycję, żeby był porządek, a Paweł to zrobił. I gitara :D:D:D

A monster truck brzmi ciekawie :D nie wiem tylko jak wtedy będę pracował.

U NAS WSZYSTKO PO STAREMU. każdy do pracy i tak wkoło macieju, Każdy z nas pomału szykuje już swojego pyzia na Kraków.

---------- Po chwili dodano... ----------

Jaruś ja się wcale nie gniewam :) nie umiem chyba nawet :D, ja dałem propozycję, żeby był porządek, a Paweł to zrobił. I gitara :D:D:D

A monster truck brzmi ciekawie :D nie wiem tylko jak wtedy będę pracował.

Znając mojego pech ,to będę miał dyżur 24 godz ,i zero luzu, :lol2

No myślę, że w Krakowie będę :) a powiedzcie mi o co chodzi bo nie czytałem całego tematu, wieczorem na jakieś disco się wybierają czy cuś ?? A i ile przelot autostrada bd kosztował :D takie mam zapytanka :D

dsc01523b.th.jpg dsc01531qz.th.jpg

Takie wspomnienia z tamtego roku :P

W jedną strone 16 zeta , a spowrotem można inną drogą wracać. Jeżeli jesteś chętny na tego spota ,to się wpisz na liste obecnosci . W ramach tego spotu sa gokarty ,itp .Na wieczór dla tych co zostaja do Niedzieli impreza w klubie. tanz i browarek.

aha :D to ja może na Olkusz pojadę( w ostateczności jak będzie krucho z kasą) a jak będzie to jade z wami autostradą :) dzięki za info :D

hehe widze, ze rozwija sie tutaj temacik;) ja jade z Kasia...dzisiaj rozmawialem z nia i jedzie takze bedzie ciekawie;) dopisze ja zaraz do listy;)

a co do krakowa na monster truck to jak bede gdzies na miejscu to moze tez wypadne tam, bo na urlopie jestem od 5 do 19;) takze relaks tylko nie wiem czy do holki nie pojada badz nad moze takze to sie jeszcze okaze wszystko:)

aha :D to ja może na Olkusz pojadę( w ostateczności jak będzie krucho z kasą) a jak będzie to jade z wami autostradą :) dzięki za info :D

Lukałem na liste nie ma twojego wpisu . Daj znać czy pomykasz z nami i czy masz zamiar jechać na 100%. :ok

No myślę, że w Krakowie będę :) a powiedzcie mi o co chodzi bo nie czytałem całego tematu, wieczorem na jakieś disco się wybierają czy cuś ?? A i ile przelot autostrada bd kosztował :D takie mam zapytanka :D

dsc01523b.th.jpg dsc01531qz.th.jpg

Takie wspomnienia z tamtego roku :P

Impreza wieczorna tylko dla tych co zostają ,do Niedzieli . Obowiązkowy wpis na liste obecnosci ,są to warunki :good

hehe widze, ze rozwija sie tutaj temacik;) ja jade z Kasia...dzisiaj rozmawialem z nia i jedzie takze bedzie ciekawie;) dopisze ja zaraz do listy;)

a co do krakowa na monster truck to jak bede gdzies na miejscu to moze tez wypadne tam, bo na urlopie jestem od 5 do 19;) takze relaks tylko nie wiem czy do holki nie pojada badz nad moze takze to sie jeszcze okaze wszystko:)

Paweł ,a nie boisz się o swoją Kasienke,tyle chłopa :hurra.Sam wiesz jak jest. :ok:ok:ok

Pisałem już do Bista co i jak :) Odpisze to będę wiedział na czym stoję :) Jarek ja też z dziewczyną najprawdopodobniej jadę(chyba, że będzie pracowała) :D także proszę nie mieć jakiś dziwnych zamiarów do mojej jak i do Pawła dziewczyny :) hehhe joke

hehe nie nie boje sie;) zloze 2 wiktorie lewa na gorze to, ze damy rade to lezy w naszej naturze hehe;)

Co tu tak cicho ,co sie dzieje nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Jak tu sie nie poprawi to ,będe pisał minusowe punkty.:14:98:klubowy:good.

Spoko koledzy o wasze laski. nic im nie grozi .

No nie byłbym taki pewny, będę ja, Phantom i Dario :D Takżeee :D :ciuchcia

Ja tylko tak napisałem ,wiedziałem że zareagujesz. Was nawet nie brałem pod uwagę ,no przeciesz u was zrywanie l..ki ,jest w genach,HaHA.

Umówmy się, że tak naprawdę w genach każdego faceta hahaha :D Ale ciiii :D Mi nie wypada z racji tego, że będę gospodarzem więc spokojniutko :D

hehe tz" testosteronowce" hehe;p ja kurde dzisiaj oblalem matme i zaraz to pojde zrobic praktycznie tylko, ze % niestety i do tego przyrodnicze uwarunkowania..ehh jeszcze troche tego jest niestety;/

ale bedzie dobrze

misiel86

Głowa do góry... Będzie dobrze :) Ja cały dzień grillowałem :)

Gdzie tak intensywnie się udzielałeś Michał z tym grilowaniem. Udał sie ten grill .

misiel86

Jareczku bawiłem się w okolicach Nysy i było nieźle :) paluszki lizać :D