Jump to content

Grupa opolska - pogaduchy

Recommended Posts

mmm tez bym sobie jakiegos steka zjadl badz szaszlyka z grilla;) hehe i do tego zimny leszek z lodowki mmmm;))

• Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

85

• pawloswp

43

• misiel86

30

• SoS89

9

misiel86

Hehe :) no piwka akurat nie miałem bo w niedziele była praca :( Ale w przyszły weekend znowu grillowanie :) I piwko będzie na 100%

To jest nie sprawiedliwe ,ja do pracy ,a wy piwkujecie. Tak nie może być . :14:98:klubowy:good

---------- Po chwili dodano... ----------

mmm tez bym sobie jakiegos steka zjadl badz szaszlyka z grilla;) hehe i do tego zimny leszek z lodowki mmmm;))

Paweł a ty znowu z tymi stekami ,karczkami .Pieronie będziesz miał zakaz tego jedzenia. My to z Michałem załatwimy. a co?.:kciuki

Napisałem dzisiaj na pv ,do kolegi MARECEK . W wiadomosci napisałem prośbe o powstanie Opolskiego TEAM .mam nadzieje że kolega Marecki uwzględni moją prośbe a zarazem naszą wspólną . Pozostało nam tylko czekać , co sądzicie o mojej decyzji?. Proszę o szczere odpowiedzi w tej sprawie.:14:98:klubowy:good

Odezwij się jeszcze do kolegi Wisieny, żeby beleczke Wam zrobił ;) Bo pasuje, żeby grupa beleczke miała, prawda? ;)

Btw. Ja sie do swojej grupy nie przyznaję, i żabkowy team założyłem o :D

Koledzy wysłałem też pv ,do kolegi Wisieny z prośbą o powstanie naszej Opolskiej Beleczki.Teraz tylko musimy czekać.

co do steku to bede jadl ile chcial...hehe przezuce sie na kilogramy bo miara w dekach mnie nie rajcuje juz hehehe;) apetyt wzrasta w miare jedzenia:) a co do opolskiego teamu to jak bajbardziej dobrze, czemamy na info i oby pozytywnie zaakceptowanego:)

doktorku hehe;p

:)))

misiel86

Bądźmy dobrych myśli (ach jak lubię być optymistą). A tak z ranka dzień dobry po skończonej pracy :)

Witam wszystkich dałem dwa pomysły na belke Opolską ,pierwsza więża piastowska przy amfiteatrze z godłem Opolskim drugi ,to tło niebiesko żółte a na nim herb Opola.

Tak coś koło tego ,tak mi pszyszło na myśl ,jak podawałem mu temat belki .Mam nadzieje że nie jest nikt na mnie zły ,że sam podjołem decyzje o belce clubowej.

Man prośbe do wszystkich ,co są w Opolskiej Grupie, I tych ca mają zamiar wstąpić do naszej grupy o wpisanie się na liste . Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych .:14:98:klubowy:good

Dziękuje tym co się wpisali .Pytam sie gdzie jest reszta Opolskiego. Poto proszę was o wpisanie ,bo poczebuje to ,do potrzebnej mi listy członków grupy Opolskiej.

A to i ja sie chetnie dopisze. :>

Moniko ty napisałas to poważnie ,że chcesz być w naszej grupie. :ok

zapisałem się na zlot :) hehe :) także tylko czekać :) dzisiaj chyba przyszły mi ramki na tablice(mam taką nadzieję) ale nie było mnie w domu i zostało tylko awizo :P

zapisałem się na zlot :) hehe :) także tylko czekać :) dzisiaj chyba przyszły mi ramki na tablice(mam taką nadzieję) ale nie było mnie w domu i zostało tylko awizo :P

Widziałem wpis na loiscie . To super że bedziesz miał wrescie rameczki.Jak u ciebie bedzie wyglądac dojazd na spota w krak.:ok

hmmm :) jeśli nie będę musiał iść w sobotę do pracy to myślę, że przyjadę do tych Katowic :) a jeśli będę musiał iść to dojadę sam :P