Jump to content

Grupa opolska - pogaduchy

Recommended Posts

• Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

85

• pawloswp

43

• misiel86

30

• SoS89

9

no baaa;) ale bryki jeszcze nie pucujcie hehe bo deszczyk pewnie wkroczy nie jeden;p

:D no lepiej żeby nie było tak jak przed Bronkiem....... tyle czasu poświęciłem a zanim dojechaliśmy to już śladu nie było :P

a akumulator nie padł po tej dyskotece nie padł Ci na Bronku ?? :) A ja z powrotem jak wracałem w nocy to przez cała drogę o domu zatrzymały mnie 1 światła, spalanie 4,5l :D pierwszy raz takie osiągnąłem :D zawsze koło 7

nie akumulator odpalil jak nalezy;) z miejsca hehe ale jest dosyc nowy bo jakos w zimie go kupilem;) a co do spalania to tez mi sie podobalo...bo 1 kreseczka spadla przez cala droge...tylko:))

Moniko ty napisałas to poważnie ,że chcesz być w naszej grupie. :ok

A czemuz by nie? :P

no to witamy Monike w naszych poki co jeszcze skromnych szeregach..;)) hehe

PS

to kiedy karczka robimy z tego powodu???:P hehe

hehe mniam mniam;P to mi sie nigdy nie znudzi...jak zimny leszek;) badz dobra whiski;)

Tego bym nie był pewien ,o twoim snie w Pyziu ,ale to nadal jest tajemnica. Monika wie i nikt więcej ,bądz łaskaw teraz dla niej ,bo jak nie to cich.........sz i pozamiatane.

Koledzy nie będzie mnie na forum do poniedziałku, Kontakt telefoniczny.

Widze że od mojego wpisu nikt nie był na tej stronie ,dziwi mnie to bardzo ,że reszta kolo nie ma nic ciekawego do powiedzenia,Wychodzi na to że aktywni są tylko 5 osób . W naszym regionie jest 11 kolo ,więc się pytam czy oni są nadal w naszej grupie .Może przesłi już gdzie indziej nic nam nie muwiąc. Jeżeli się nie myle ,to prosze o odezwanie sie tych osób ,na forum.:14:98:klubowy:good

---------- Po chwili dodano... ----------

Na dzien 26 06 2010 . w grupie Opole aktywni są .Pawlowp ,Misiel86,DarioG,Simongwer,Jarus62Krecha. Brak aktywnosci w naszej grupie niestety mają Grzegorz206,Kikaca,Zdzisław,Blaster,Zebek911,Monius1988,Zwracam się gorącą prośbą do tych osób ,o bardziej aktywny udział na naszym forum .Nie muszę już pisać ,że brak aktywnosci grupy ma wpływ na przyznanie nam Belki Opolskiej ,oraz Nazwy Opolski team ,o które sie staram ,i jest w trakcie realizacji. Proszę o poważne podejscie do tego tematu.

Ojj, ja co prawda należę do silesii ale jestem z Wami i zaglądam tu często. Przez większość życia mieszkałem między Opolem a Niemodlinem. Teraz odwiedzam te okolice kilka razy w roku :bry2

Ojj, ja co prawda należę do silesii ale jestem z Wami i zaglądam tu często. Przez większość życia mieszkałem między Opolem a Niemodlinem. Teraz odwiedzam te okolice kilka razy w roku :bry2

Witamy naszego ziomala w naszych progach .Jask będziesz kiedyś w Opolu to ,napisz na forum to może siespotkamy na małym spontanie.:ok

misiel86

Siemka ludzie :) Mnie nie było na forum bo baluję w Nysie :) Teraz też gościnnie korzystam z internetu :) Pozdro z Nysy :) Od wtorku w końcu będę w domku to będę na forum :)

a gdzie to sie balowalo w nysie??;p

bo ja wlasnie tez wlasnie wrocilem z wesela kuzyna z nysy...a imprezka w pokrzywnej byla;)

Grzegorz206

A my bawiliśmy się na dniach miasta K-Koźle :)

W Ozimku też były Dni Ozimka i Miasta Partnerskiego z Czech ,impreza udana ,choć tak szybko przemineła że szkoda ,i wracamy do pracy.

misiel86

Ja to balowałem nad jeziorkiem, były rybki :) potem grill (nie jeden) i mnóstwo napojów chłodzących :D (interpretacja tego słowa we własnym zakresie) :)

Ja to balowałem nad jeziorkiem, były rybki potem grill (nie jeden) i mnóstwo napojów chłodzących (interpretacja tego słowa we własnym zakresie)

hehe to zyc nie umierac;) ja tez tak mialem na weselichu 2 dni bo poprawiny tez grube byly tylko orkiestra za mocno muza grala jak na kaca;/ hehe ;)

Pierony to wy mi w nałóg wpadniecie ,troche odpocznijcie,Bo jak nie to A A was zapisze.:))):))):))):))):good

"AA" juz nie pomoze hehe to juz tylko monar zostaje;p

---------- Po chwili dodano... ----------

hmmm a jak tam sprawa Jarus z nasza beleczka opolska?? cos juz ruszylo?