Jump to content

Grupa opolska - pogaduchy

Recommended Posts

Czekam cały czas na odpowiedz od Marecka . to może trochę potrwać .Na ten temat pogadamy w Krak.

• Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

85

• pawloswp

43

• misiel86

30

• SoS89

9

misiel86

Monar albo suchy konar :) Weekend był dobry, ale ten miesiąc tak mi da w kość w pracy, że całkiem zapomnę jak bro i "Jaś Wędrowniczek" smakują :(

pawloswp

ja w tym miesiacu ide na urlop od 17 wiec u mnie zycie dopiero bedzie sie zaczynalo...tym bardziej ze wyplatka z premia wejdzie;p:)

misiel86

Takiemu to dobrze.... Urlopik był w czerwcu, następny we wrześniu.... A lipiec niestety ma dużą normę godzin, a u nas brakuje ludzi i trzeba dodatkowe służby robić :( Ciekawe tylko jak będzie na wypłacie... Chłopaki na zlocie w Kraku dajcie czadu za mnie :)

Załatwione ,wipijemy za twoje zdrowie Browarka ,Nie martw sie może następny razem ty sam dasz czadu na imprezie.

misiel86

Właśnie Panowie opowiadajcie jak było :) Jak macie to zapodajcie jakieś foto :)

pawloswp

no w krakowie bylo Mega;) wlaszcza noca krakow plynie swoja pieknoscia hehe;p a sam klimat byl mega...zalujcie, ze nie mogliscie byc..;) fotki tak jak Daniel napisal..lukac posty;p ale dla ulatwienia macie link do nich;)

pozdro

Tak koledzy z Opolskiego .Spot w Krakowie mega za.....ty. Szkoda że was tam nie było. Może następnym razem . Tego nie da się tak opisać prostymi słowami.Kraków nocą przepiękny ,planty sukiennice . Wracam tam w sierpniu na trzy dni.Zdjęcia tak hak napisał Paweł na stronie.

misiel86

Bist chciałem przeczytać relacje kolegów :) z regionu :) chociaż pewnie jak będę ich widział to i tak się wypytam co i jak :) Ciągle żałuję, że nie mogłem się pojawić :/

Dziś wieczorem będziesz mógł nawet film obejrzeć, bo go już prawie poskładałem :)

pawloswp
Dziś wieczorem będziesz mógł nawet film obejrzeć, bo go już prawie poskładałem

kurde ja mialem wrzucic do neta i Ci link podrzucic..;p walne go dzisiaj o ile juz nie zapuzno;)

Za późno, film jest gotowy ;) Za chwile bedzie na serwie ;)

---------- Po chwili dodano... ----------

UWAGA !

Jest i film z Krakowa Może nie jest to rewelacja, pierwszy raz robie jakikolwiek film No ale :

Wersja do oglądania online :

http://www.viddler.com/explore/Bist/videos/1/

Wersja do ściągnięcia ( wydaje mi się że jest lepsza jakość ) :

http://www.przeklej.pl/plik/206club-krakow-wmv-001a3b1fb87i2j6

misiel86

No filmik pierwsza klasa :) szczególnie ten wstęp z hymnem mariackim :) "Witamy na zlocie peugeota w Krakowie... No, właśnie widać..." :D:D:D

Michał i jak ci sie podobało ,szkoda że cie nie mogło być ,

Koleżanki i Koledzy proszę się udzielać .Wiem że jest czas urlopowania ,ale każdy z nas może spokojnie mieć trochę wolnego czasu na kontakt ,na forum .

misiel86
Michał i jak ci sie podobało ,szkoda że cie nie mogło być

Filmik fajny... Nawet widziałem moich opolskich ludków na nim :D Dalej żałuję, że mnie nie było :/ Ale taka praca. A wakacje to już całkiem przerąbane :/ .... I teraz 17 lipca znowu nie będę mógł uczestniczyć w życiu grupy opolskiej, bo się impreza rodzinna szykuje.... I 17 lipca muszę być w Chełmie...

Michał impreza ,jest teraz ,ale mała ,Duży spot przenieśiony na 24 lipca ,kolo z Silesi na ten termin bardziej są radzi .Jak dobrze sie poszczęsci to ty i ja na nim będziemy.

misiel86

24 lipca mam wolne :) Tak więc i mi jak najbardziej pasuje :)

niech pogoda sie poprawi i moze cos ciekawego z tego wyjdzie;) bo poki co to jest problem z jeziorami bo podobno malina i na jeziorze srednim w turawie nie mozna sie kąpać

Tak zamknięta dla kąpiących się ,,woda posiada w sobie sinice i jest do d..y. Nie zalecam kąpieli.

• 3 weeks later...
misiel86

Halo Opolskie :! Żyjecie czy wszystkich Was wywiało na urlopy :? Co się z wszystkimi stało :przestraszony

Michał witam ,ja urlop zaczynam od poniedziałku,9 08 .a co do reszty sam widzisz jaka tu jest cisza ,brak słów.