Jump to content

forum policyjne :)

AniracK

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

14

• kelly

8

• Pablo

8

• dziacial

6

• 2 weeks later...

Ahahahhaha..nie no to forum to porazka dla tzw Policji :P

Mnie rozwalil temat :komputery w policji" i text:

Okazało się, że cała komenda pracuje na nielegalnym oprogramowaniu i na komputerach, które nie wiadomo skąd się wzięły!

buahhhahaha hhahaha ;-) :krzeslem: :)) nie powiem..zajebiste forum :P ,,spadam dalej poczytac ciekawostki :P:))

no no forma jest calkiem zabawna a zauwazyliscie jak sie panowie policjanci odnosza do innych userkow patrz na nich z GORY

qfa dajci mi takiego na wiciagniecie reki :P:P:P :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :idiota: i jeszcze :kijemgo:

Az sie tam chyba zarejestruje buhahahahaa ;-) Na moim chatowym nicku :P:P buhehehehe musze zobaczyc ich reakcje hahahaha :P:P

---------------

hahahaha zarejestrowalem sie :P tera poszukam odpowiedniego tematu..aaa jeszcze jakiegosc avatara se rabne..buehheehe..kompromitacja :P

--------------

buhahahha co za forum :eek: gdzie tu wolnosc slowa :evil:

wolnosc1nv.jpg

Nie chca Cie we firmie. Pewnie z jakiegos powodu nie pasujesz tam. Teraz sie domysl co to za podow.

hmmmm jestem malo domyslny :cry: ..dlaczego :eek: buahhahahaa :twisted: ehhh ide testowac nastepne bliskie memu sercu forum.buhahahha..wiecej takich poprosze :P

• 5 months later...

Z uwagi na przygode Dziaciala zaczełam czytac to co tam pisza i nawet nie chce mi sie psuc humoru na komentarz tych bzdur. hahahahahahahaha smiech na sali hahahahahaha chyba ktos chce zbudowac swoj mocny wizerunek ktory i tak jest na pograniczu dna

szkoda z nimi w ogole podejmować temat, no i widać, ze policjanci, nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

szkoda z nimi w ogole podejmować temat, no i widać, ze policjanci, nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

do policji jakis czas temu szli jakis czas temu ludzie po podstawówkach wiec nie mozna oczekiwac zeby byli siacys mocno na wyzynach- dostali pistoleciki i bawia sie w twardzieli :))), teraz zrobił sie dopiero bum na inteligencje w policji (teoretycznie :P )

moj brat jest w policji - to tak tylko zeby nie bylo ze jestem na nie z policją

no i widać, ze policjanci, nie potrafią czytać ze zrozumieniem

a myslalam NA PRAWDE ze w polskiej policji cos sie zmieniło...... i ze to tylko stereotypy... jednak widac skads sie biorą :/ :/ :/

wizerunek ktory i tak jest na pograniczu dna

DNO? to taki fajny kabaret - nie ublizaj ;):P

moj brat jest w policji - to tak tylko zeby nie bylo ze jestem na nie z policją

i do ktorych nalezy - tych sprzed BUMu czy po ;):P

[ Dodano: 2005-08-25, 00:42 ]

przeczytalam kilka topików i chcialam tylko dodać od sibie....

nie... nie wierze... nie wierze zeby wszyscy byli az tak pojebani i zeby wszystkim az tak "wladza" uderzyla do glowy... bo jesli tak to ja nie chce tu mieszkac :|

A brat nie jest z drogówki wiec nie jedzie z tekstami "powinni ci zabrac prawko" "ciesz sie ze w pierdlu nie wyladowałes" bo ja bym mu dala :))) aaaaa no i lubi pugi :)))

rzeczywiscie forum jest czaderskie

Ale nie wolno takich rzeczy dawac w godzinach pracy bo jak sie ktos zacznie smiac to sie moze wydac ze zajmuje sie czyms innym niz powinien.

Forum te jest po prostu "sansonistyczne", zamiast słowa forum - powinno być - humor :D

Ale tak już jest, jak w każdej grupie społecznej - są policjanci i ...ładnie mówiąc, bardzo grzecznie - pseudopolicjanci i chyba raczej ta grupa niedowartościowanych ludzi tworzy właśnie te ich wielkie forum. No cóż, to jeszcze jeden dowód, że właśnie MY ze swoim nie mamy czym się wstydzić.

no i lubi pugi

sprobowalby nie :P

ta grupa niedowartościowanych ludzi tworzy właśnie te ich wielkie forum

dokladnie czyms takim to zajezdza... w pracy sie nie moze wykazac - w realu to wirtualnie chociaz probuje... zalosne...

albo sie przeslyszalem albo jakis misiek w Automaniaku (TVNTurbo) powiedzial ze kierowcy nie powinni zjezdzac na pobocze i przepuszczac innych bo od tego sa przepisy dotyczace wyprzedzania aby je stosowac

przepuszczac innych bo od tego sa przepisy dotyczace wyprzedzania aby je stosowac

tzn ze lepiej leciec na czołowke? o to biega? :eek: :|

chyba biegalo o to zeby nie zjezdzac bo jak wyprzedzenie bez zjechania jest niemozliwe to powinno sie zaniechac wyprzedzania

albo sie przeslyszalem albo jakis misiek w Automaniaku (TVNTurbo) powiedzial ze kierowcy nie powinni zjezdzac na pobocze i przepuszczac innych bo od tego sa przepisy dotyczace wyprzedzania aby je stosowac

Nie przeszłyszałeś się, tak mówił, a ja w tym czasie o mało się nie zakstusiłem.....

a wszedzie miśki tak psioczą ze zero kultury u polskich kierowców :| no to albo rybki albo akwarium :|