Jump to content

..no i wylądował!

Recommended Posts

tez sie zastanawialem ja 5 lat w Modlinie mieszkalem i nic o torze nie slyszalem :D

to jest lotnisko a nie tor

Co by to nie było, to w Polsce do ścigania nadaję się "1.5" toru;)

tez sie zastanawialem ja 5 lat w Modlinie mieszkalem i nic o torze nie slyszalem

może postawili i jest jak ufo - wszyscy wiedzą a nikt nie widział.

prosze was tosz to bylo lotnisko wojskowe pamietam jak mialem 7 lat po raz pierwszy widzialem tam iskre i Miga-21 :)

Takim sposobem myślenia ,ty prawdopodobnie będziesz następnym do zgarnięcia przez drogówkę .Cb ani cokolwiek nie zwalnia cię od odpowiedzialności za swoje czyny ,na drodze .Nie jesteś sam na tej drodze,pamiętaj o tym ,zanim kogoś zabijesz lub zrobisz kaleką .:good

Bardzo inteligentna porada :sciana

Nie mówię, że tak jeżdżę ale staram się utrzymywać w nocy średnią 90km/h co uważam za dobry wynik.

Co do jazdy to proponuje panowie jeździć trochę więcej niż raz w niedzielę i do pracy, bo tak się składa że średnio 2 razy w miesiącu pokonuję trasę bydgoszcz-łódz-kielce-tarnów-sanok lub sanok-krakow-wrocław-poznan-bydgoszcz i nie miałem ani jednego wypadku a robię to od 3lat... bo tyle tam akurat studiuje... .

Ps. Jest takie piękne przysłowie... nie życz drugiemu co tobie nie miłe, nie wiem panowie ale ja bym nie mówił drugiej osobie, że drzewo na nią czeka... był bym się, że kiedyś mogę się przeliczyć.

to jest lotnisko a nie tor
racja ale przecież są na nim pojeżdżawki organizowane więc emocji kolega mógłby szukać jak najbardziej.. ;)

Co nie zmienia faktu, ze zeby poszalec sobie na torze kazdy musi dojezdzac przecietnie 200-300km. Paranoja.

A CB wszystkiego nie zalatwia, to ma byc tylko pomoc dla kierowcy, a nie zwolnienie go ze wszelakich przepisow.

Ludzie, macie wielki problem! Piszecie jakbyście odkryli że ludzie łamią przepisy! Zresztą, jak kolege złapali to jest kretynem, debilem, mordercą i zamiast rozpędzić się i przypieprzyć w drzewo czeka nie wiadomo na co. Za to jak Dario bawi się swoją maszynką to "uuu, to kiedy montujesz silnik od F16?". Nagle okazuje się że wszyscy są święci i błyszczą moralnością. Zamiast biadolić to zacznijcie dzwonić na policję widząc każdy samochód przekraczający prędkość o 30kmph...

tak jak myslalem, ten temat nie ma za grosz sensu i ponownie daje sie zauwazyc, ze nie potraficie dyskutowac, wiec:

_zamkniety

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...