Jump to content

Marzenia do spełnienia - prośba o głosy

orlando83

Recommended Posts

• Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tomec

24

• mirus271

14

• swiergas

11

• Piotrek92

11

Witam wszystkich:)

Chciałem w imieniu Bartoszka, podziękować wszystkim, bez wyjątku, którzy brali udział w głosowaniu i mam nadzieję przyczynili się do spełnienia jego marzenia.

Jak jednak okazuje się w konkursie nie liczą się głównie głosy:( Komisja spośród nadesłanych prac wybierze 10 najpiękniejszych. Może jednak tak duża ilość oddanych przez klubowiczów głosów pomoże w tym, że marzenie "Naszego Małego Klubowicza" znajdzie się w szczęśliwej 10:)

Dzięki Wielkie za wspólne głosowanie.

Ps. Temat do zamknięcia. Natomiast jeśli ktoś chce to może nadal głosować, bo chyba jest jeszcze taka możliwość.

Jak jednak okazuje się w konkursie nie liczą się głównie głosy Komisja spośród nadesłanych prac wybierze 10 najpiękniejszych.

ech... czyli tak jak zwykle , wybory trzeba przeprowadzić , a i tak wygra wnuczek gościa z komisji . :P

Witam wszystkich:)

Chciałem w imieniu Bartoszka, podziękować wszystkim, bez wyjątku, którzy brali udział w głosowaniu i mam nadzieję przyczynili się do spełnienia jego marzenia.

Jak jednak okazuje się w konkursie nie liczą się głównie głosy:( Komisja spośród nadesłanych prac wybierze 10 najpiękniejszych. Może jednak tak duża ilość oddanych przez klubowiczów głosów pomoże w tym, że marzenie "Naszego Małego Klubowicza" znajdzie się w szczęśliwej 10:)

Dzięki Wielkie za wspólne głosowanie.

Ps. Temat do zamknięcia. Natomiast jeśli ktoś chce to może nadal głosować, bo chyba jest jeszcze taka możliwość.

no to głosujemy dalej:ok