Jump to content

propozycje co do forum

Recommended Posts

masz, bo Twój się "kręci"

E tam kreci. Sie pseudo-losuje :)

Ale moze cos do niego domaluje. Dzisiaj mnie w szkole uczyli jak :D

• Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• AniracK

15

• kelly

12

• dziacial

10

Marecek no first klasa :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mecenas, jakbym to ja zauważył czyjś błąd, to też bym powiedział... od tego są posty takie jak ten, więc nie gadaj głupot :) znalazłeś coś jeszcze? Pisz...

nie czytałem jeszcze calego FAQ ale wybrane przeze mnie linki do zrodel jak najbardziej działają ;-)

Z drugiej strony troche sie zdziwilem gdy chcąc zobaczyc zrodlo informacji od pytania o xenonach wylądowałem w temacie "1.1 ale czuły" :lol: :lol:

Widać niektóre tematy troszke odbiegają od "tematu" :) ale to juz nic nie ma wspolnego z faq :P

Hmmm widze ze macie maly problem z userami z poza polski :eek: mam chyba rade na to :wink: Otoz istnieje pewien translator ktory tlumaczy text na jeden z 16 jezykow :wink: Niestety jest jedno ale...jest przystosowany do zwyklego phpbb :? Nie wiem czy bedzie dzialal na phpbb by przemo :eek: Jeszcze go nie testowalem..dopiero mialem zamiar instalowac ale mnie to sie nie przyda :wink: A Wam jak bedzie dzialac :roll: Jak cosik to poprosze znaka to zamieszcze pliczek :P

Rain, rain dzialaj dzialaj :): mnie cos takiego odpowiada bo bardzo chcialbym sie wlaczyc w "ich" rozmowy a moj angielski nie stoi na bardzo wysokim poziomie :P:P poge owiedziec ze jest cioot wyzej niz krawezniki w polsce :P:P