Jump to content
tynka

[Oddam] Kotek szuka domu - kącik adopcyjny.

Recommended Posts

Poezja
dsc00623re.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niestety, ciekawość maleństwo zgubiła... Juz nie ma "Łatki" samochód był większy...

Biedactwo :( Sama opiekuję się dwoma kotkami, jeden uratowany spod kół samochodu właśnie. Cudem przeżył :hurra

Junk65

4547667_7_644x461_kocieta-dachowce-oddam-w-dobre-rece-7_rev002.jpg

4547667_3_644x461_kocieta-dachowce-oddam-w-dobre-rece-pozostale_rev002.jpg

http://tablica.pl/oferta/kocieta-dachowce-oddam-w-dobre-rece-IDj53t.html

Odświeżam temat - się przybłąkały a ja już mam jednego... I na więcej żona się nie zgodzi, chociaż forsujemy z córką przygarnięcie Figi - czyli mamusi, trzeba ja tylko wysterylizować, bo w domu jest już Leonard kawaler 100%-towy i nie mam zamiaru przedszkola zakładać...

sunrisea

Ja też mam średniaka do adopcji , Filipek taki jak w reklamie wiskasa :) szary pręgas. Jest u mnie na domu zastępczym ale moja kotka już nie wyrabia. On by sie bawić chciał a ona lenić i leżeć. Jak by co fotki podeslę na maila. Odbiór pomorskie(najlepiej GDY/WEJ/GDA). Z pieniedzy fundacji kotka wykastrowano , korzysta z kuwety i uwielbia skarpetki ;) Ma ok pol roku?

sunrisea

dodałam zdjęcia na profilu są , zachęcam może ktoś przygarnie Filipka.

Junk65

1011394_205066696312983_26583915_n.jpg

4-ro letnia kotka sterylizowana, zadbana, nagle razem ze swoimi zabawkami znalazła sie na śmietniku, w zawiazanym worku... Cudowna miziasta, spokojna kicia - komu? Kto da jej spokojny i pewny dom?

---------- Po chwili dodano... ----------

Dodam, ze ktoś kto to zrobił miał czelność wyrzucić też na jej szczęście książeczkę zdrowia z wszystkimi namiarami, i regularnymi wpisami - kicia jest zdrowa, szczepiona, odrobaczona.

Na razie jest z bliźniaczą kotką w częstochowskim DT.

1016071_205069842979335_284301196_n.jpg

Kubuś, zabidzony kastrowany kocur dochodzi do siebie - ma ok 6ciu lat, ale to potężny whiskasowaty popielaty kocurek. Odwiedzam te koty w DT i strasznie mi ich żal... Dajcie im dom!

To też "pensjonariusze" naszego domu tymczasowego - Yanek i Yurek (bo z Janowa na Jurze). Przykład opieki nad zwierzętami w gospodarstwach wiejskich...

Junk65

http://czestochowa.naszemiasto.pl/plebiscyt/784,superkot-2013-etap-i-czestochowa,id,t.html

Dezyderiusz i Witek zapraszają do oddawania głosów.

Witek to moja trzecia znajda, wspaniały popielaty kot, a Dyzio znaleziony z bratem Cypiskiem(Cypisek juz znalazł dom stały) walczy o palmę pierwszeństwa - jest jednym z chyba kilkunastu kotów przebywających u wspaniałych ludzi na tzw Tymczasie. Pomóżmy im.

Jakby jtoś moje znajdy chciał polubić to zapraszam.

https://www.facebook.com/LeoFloWit

kamilek 2.0 hdi

Kalina jak juz nabijasz posty to patrz na date...a nie bezsensowne pierdoły piszesz:D

lukas1d-17
Śliczne, popytam wśród znajomych.

piłaś? nie pisz :D