Jump to content
Sign in to follow this  
cerber

rysy na dachu od anteny cb

Recommended Posts

piter13

Jakos przy prędkosci 150km/h antena mi z dachu niezlatuje,niewiem co masz za podstawe anteny(chyba ze masz jakąs podrubke ML),kolega lata do Niemiec i tam rozwija powyżej 200km/h,też ma taką podkładke i jakos anteny niezgubił

Pedro
Jakos przy prędkosci 150km/h antena mi z dachu niezlatuje,niewiem co masz za podstawe anteny(chyba ze masz jakąs podrubke ML),kolega lata do Niemiec i tam rozwija powyżej 200km/h,też ma taką podkładke i jakos anteny niezgubił

Mam oryginał.

Wszystko do czasu. Jak się przy dużej prędkości minie z tirem to możę być różnie. Jeśli Tobie albo jemu lub któremuś z waszych aut coś się przez to stanie to pół biedy, gorzej jak ucierpią inni, szczególnie że kabel z magnesu sirio łatwo się wyrywa.

maciexx123

ja miałem przezroczystą okrągłą naklejkę i lakier się nie odbarwił, magnes trzymał dobrze i wszystko hulało, więc ja to mogę polecić, ostatnio zrywałem bo wyciągąłem radio auto pod sprzedaż i zeszła bez problemu

Pedro
ja miałem przezroczystą okrągłą naklejkę i lakier się nie odbarwił, magnes trzymał dobrze i wszystko hulało, więc ja to mogę polecić, ostatnio zrywałem bo wyciągąłem radio auto pod sprzedaż i zeszła bez problemu

To może miałeś jakąś lepszą, u mnie z tą bezbarwną są problemy.

maciexx123

u mnie śmigała na aucie ponad rok, w deszczu, zimie, słońcu itd, fakt, że sama naklejka zrobiła się pożółkła, ale lakier pod nią nie, więc byłem z tego zadowolony, i na następne auto też pewnie taką kupię

Pedro

Ja spróbuję jeszcze raz. Mam gdzieś jeszcze taką folię. Dach mam i tak zmarnowany w miejscu anteny, ale po co mu pogarszać...

canga

Naklejka najlepiej sie sprawdza - to moje zdanie, niewielki koszt a dzialanie idealne.

Zenek555

Witam, a u mnie wczoraj po kilku miesiącach nagle pod anteną( magnes z gumowa nakładką) nagle jakby lakier się odbarwił-została jasna plama w kształcie podstawy anteny i kilka kropek? odbarwionych wkoło, nie wiem skąd to nagle się zrobiło? nie da się zmyć niczym, czy to możliwe że od wilgoci?padał wczoraj deszcz, no ale nie raz już padało i było ok, antenę zawsze zdejmuje na noc i ogólnie dbam o dach w miejscu jej zakładania. Nie wygląda to dobrze i nie za bardzo wiem czy da się coś z tym zrobić?ma ktoś jakiś pomysł? może jakaś dodatkowa podkładka? pozdrawiam.

tfelek

Wydaje mi sie że masz odparzony lakier i tylko lakierownie wchodzi w gre . oczywiscie to przez pare godzin sie nie zrobiło tylko kilkadziesiąt . i spowodowało to woda i słonce. Teść tak też zrobił w swoim p406 , zrobiłem tak że nakleiłem na to folie i olałem temat. pozdrawiam

Zenek555

No właśnie chyba tak zrobię, ewentualnie obok gdzieś już na folii będę stawiał, tylko ciekawi mnie czy to miejsce, a zwłaszcza te kropki (coś jak pęknięte bąbelki) nie będą dalej szły w jakąś rdzę?

jogo6

podkładka z gumowej naklejki w zupełności wystarczy.