Jump to content
  • Similar Content

• vaulem206
      By vaulem206
      ))))))))))))))))))))))))))))
    • Kuba_krak
      By Kuba_krak
      Witam Wszystkich Miłośników 206-stek,

Niedługo zamierzam rozpocząć prowadzenie bloga, w którym będę szczegółowo i subiektywnie opisywał najpopularniejsze samochody na polskim rynku motoryzacyjnym.

W związku z powyższym chciałbym się do Was zwrócić z serdeczną prośbą.
      Czy któryś z Forumowiczów (mieszkający w Krakowie lub okolicach) będący w posiadaniu jednego z poniższych Peugeotów:

Peugeot 206 1.1 i 60KM
      Peugeot 206 1.4 i 75KM

mógłby użyczyć swojego pojazdu celem wykonania dokładnej dokumentacji fotograficznej na potrzeby mojego bloga?
      Chciałbym także przeprowadzić z taką osobą szczegółowy wywiad na temat eksploatacji samochodu (spalanie, serwis, radość z prowadzenia, koszty eksploatacyjne itd.).

Modele, które wymieniłem nie są oczywiście warunkiem koniecznym do współpracy ze mną - mile widziane są wszystkie 206-stki.

W zamian za kooperację oferuję dobrze wykonane zdjęcia (mogą się przydać np. przy odsprzedaży samochodu), miłe towarzystwo i zgrzewkę piwa na chłodne jeszcze póki co wieczory

Pozdrawiam,
      Kuba

[humor] zdjecia, obrazki, filmy, linki

Kudlacz

Recommended Posts

ja jeszcze cos o tych swiatlach stopu chcialem wtracic, fakt jest takie ze nie ma co sie przyczepiac o to ze ktos stoi czekajac na przejazd (np. na swiatlach) na stopie, ale z drugiej strony moze to byc uciazliwe dla kierowcy z tylu, tak jak Waheto napisal np. w nocy moze byc to uciazliwe a oczy szybciej sie mecza itp. Poza tym nie jest to dakie dokuczliwe jezeli chodzi o starsze modele aut, w nowych modelach samochodow w lampach ledowych (czy to audi czy mercedesw szczegolnosci) swiatlo jest bardzo mocne i naprawde razi po oczach, nie wiem dlaczego az tak mocno swiecą i dopuscili takie do produkcji.

• Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• sopel

280

• wiktor

250

• Phantom

197

Top Posters In This Topic

Popular Posts

http://www.sieradzak.pl/oferta.html?id=511562&o=peugeot-206-wrc WRC w dobrych piniondzach !

Posted Images

W tym pierwszym filmiku(106) to chyba chcieli sprzęgło sprawdzić tak "prowizorycznie" można zobaczyć czy się ślizga - do krawężnika i ręczny jeśli zgaśnie to ok a jeśli obroty rosną to sprzęgło na wykończeniu

MŁODY2061504761918
Może nie jest jakoś strasznie śmieszne, ale idealnie pokazuje poziom inteligencji niektórych kierowców:

http://www.youtube.com/watch?v=-NwDwkmibbs&feature=player_embedded

no wielu takich :D i pewnie zasiadał w Bordowym TICO i uważa się za krążownika szos ;p

ale szczyt inteligencji że jeszcze się nagrywa

---------- Po chwili dodano... ----------

i popsuł Vipera od starego ;p

no wielu takich :D i pewnie zasiadał w Bordowym TICO i uważa się za krążownika szos ;p

ale szczyt inteligencji że jeszcze się nagrywa

---------- Po chwili dodano... ----------

i popsuł Vipera od starego ;p

to mu stary wygarbuje skórę HE HE

O proszę - a przekonany byłem że zwarcie(chodź zwykle przy zwarciu lub braku masy robi się "choinka" ??)

A ciekawi mnie gdzie ten czujnik się znajduje? - on jest gdzieś przy drążku czy to jest bardziej "w skrzyni" bo np. czujnik światła stopu jest przy pedale to wiem ale cofania?

A ciekawi mnie gdzie ten czujnik się znajduje? - on jest gdzieś przy drążku czy to jest bardziej "w skrzyni" bo np. czujnik światła stopu jest przy pedale to wiem ale cofania?

To zależne od auta jest.

W automacie może być przy wybieraku, a w manualu przy skrzyni (ale niekoniecznie).

W tym wypadku przy automacie w skrzyni (skrzynia manualna), przy dsg nie ma czujnika, jest elektronika, w zwykłym automacie gdzieś w skrzyni siedzi.

W pugu jest w skrzyni przy automacie, ale jak go zlokalizować to teraz nie powiem bo dawno pugowi pod maskę nie zaglądałem.

Dobra koniec ot :D

Damian90, masz automata ?

Chodziło mi o to ustrojstwo co odpowiedzialne jest w manualnej skrzyni za wybieranie biegów i przełączanie je, to co siedzi w skrzyni, ja na to automat mówie, a jak to się zwie to nie wiem. Mam skrzynie manualną :P

93667d84403760fb44ba0ef115f6b030.gif?1330085305

o a tutaj dla tych co im kołpaki zginęły, i nie mówcie, że ktoś wam ukradł to one !! :D

Rewela...