Jump to content

Club tetryków .

jarus62

Recommended Posts

Jak się zapatrujecie na takie spotkania ,chodzi mi o woj Małopolskie ,Sląskie,Opolskie Dolnośląskie. .Tak by stworzyć silny rejon naszego Clubu.:ok SONDA KTO ZA5.12.2010 KTO ZA12.122010..Proszę o wpisy.

• Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

74

• Tyski i Ginger

23

• Zdzislaw

20

• danek

19

Integracja zawsze na tak. :D:P

Wymyslilismy sobie teraz, zeby odwiedzic Wroclaw, ale co na to sam WRO? :)

We Wrocławiu był spot w niedzielę. Obecni to Biedronka, Tom206 i ja...

Jakby bylo info wczesniej niz 20h przed planowanym terminem spotu, moze bylo by wiecej osob. Poza tym nalozylo sie to na dlugi weekend, ja bylem za granica akurat ;)

Wszystkie wizyty we Wro mile widziane, tylko trzeba dac wczesniej info.

ja też bym się pisała, ale mój lew może nie dojechać :(

nie ma problemu zawsze możesz się z kimś zabrać , :)

Odległości dość spore, więc można jakiś mini zlocik w okresie międzyświątecznym lub jeszcze w innym terminie :)

Jakby bylo info wczesniej niz 20h przed planowanym terminem spotu, moze bylo by wiecej osob. Poza tym nalozylo sie to na dlugi weekend, ja bylem za granica akurat ;)

Wszystkie wizyty we Wro mile widziane, tylko trzeba dac wczesniej info.

Mnie też akurat nie było we wro (o samym zlocie dowiedziałem się dzień później). I potwierdzam to co Thomas napisał, zapraszamy do Wrocławia :).

Ja oczywiście też za. Chodź młody stażem z 206 jestem, to chętnie poznam kolejne osoby ;) Tylko tak to lepiej z odpowiednim wyprzedzeniem i np. najpierw parking przy jakiejś galerii, żeby się zapoznać przy autkach i gorącym napoju, a potem może jakaś wspólna sesja zdjęciowa w plenerze?

Ogólnie, jestem ZA!

krejzRudy

Mi pasuje, może teraz będzie dane mi przyjechać ;)

A jak dla kogoś to duża odległość, to zawsze można zbierać się w grupki w autach - zawsze to taniej dla obu stron :)

Prawda jest taka, że oficjalne łączenie regionów nie ma większego sensu. Wystarczy raz na jakiś czas zrobić spot "gdzieś po środku" i poinformować o tym pozostałe grupy.

Moją wypowiedź na temat spotu we Wrocławiu w niedzielę potraktujcie z przymrużeniem oka. Spot był bardzo spontaniczny :) , a wspólne oglądanie wyścigu bardzo miłe.

No to WRO team - opracujcie jakis plan spotu co nie przyjedziemy tylko postac na parkingu. ;)

Jesli w tym roku to proponuje terminy np. 11 grudzien badz tydzien przed/po. Do rozstrzygniecia chociazby w sondzie. Hm?

EDIT:

Nie chcemy laczyc grup w takim sensie - ot, integracja taka. ;)

Integracja Grupy Krakowa, Śląska i Opolska już nastąpiła :) To nie ulega wątpliwości ;) Wyjazd do Wro , jak najbardziej za ;) Myślę, że z Krakowa przynajmniej dwójka pojedzie ;)

bo ostatnio nie jest zbyt posłuszny :(

Coś drażni Cię ten Twój kociak:miau:) Koty zbytnio nie lubią zmian, a Ty widzę szalejesz na całej linii:eudi:ok

A mój taki spokojny... Czeka na klimę...:fan:blady

Koty zbytnio nie lubią zmian, a Ty widzę szalejesz na całej linii:eudi:ok

to go zmienię na lepszy model ;)

btw: kiedy pojawią się jakieś konkrety w temacie?

Zaproponujcie jakis pasujacy termin to cos wymyslimy. W zaleznosci kiedy bedzie spot, mozna bedzie skoczyc na jakies łyżwy (jak otworza), do knajpy z bilardem, moze beda jakies osoby chetne na wizyte w Zoo (:lol). W kazdym razie serdecznie zapraszamy ;)