Jump to content

Club tetryków .

jarus62

Recommended Posts

jarus62

Witam wszystkich Tetryków, wiem jak nam jest ciężko ustawić termin spotkania .Każdy z nas ma mało czasu na takie spędzenie wolnego czasu.Ale dla pocieszenia was ,małe spotkanie już nastąpiło.W dniu 1 maja spotkałem się z koleżanką Ywett tj Iwonką.Odwiedziła Opole i gościła na Spocie Grillowym .

• Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

74

• Tyski i Ginger

23

• Zdzislaw

20

• danek

19

Witam wszystkich Tetryków, wiem jak nam jest ciężko ustawić termin spotkania .Każdy z nas ma mało czasu na takie spędzenie wolnego czasu.Ale dla pocieszenia was ,małe spotkanie już nastąpiło.W dniu 1 maja spotkałem się z koleżanką Ywett tj Iwonką.Odwiedziła Opole i gościła na Spocie Grillowym .

A ja dodam...

mile spędziła czas i świetnie się bawiła w miłym towarzystwie :)):)):))

Wielkie dzięki :)

Żałujcie wszyscy, bo jest czego... do zobaczyska (mam nadzieję) na Bronku :)

jarus62
A ja dodam...

mile spędziła czas i świetnie się bawiła w miłym towarzystwie :)):)):))

Wielkie dzięki :)

Żałujcie wszyscy, bo jest czego... do zobaczyska (mam nadzieję) na Bronku :)

Ja Iwonko oraz Junk grupa Tetryk ,są na 100%.w Bronku ,oraz kolo z Opola których już znasz:)

Ja Iwonko oraz Junk grupa Tetryk ,są na 100%.w Bronku ,oraz kolo z Opola których już znasz:)

A reszta ? Jeszcze sie nie wybudziła ze snu zimowego?

jarus62
A reszta ? Jeszcze sie nie wybudziła ze snu zimowego?

Na to wygląda ,sa w głębokim letargu :ziew:ziew:ziew

Zdzislaw

Wybudzeni na 100%.Bardzo żałuję ze nie doszło do planowanego spotkania w Częstochowie.Myślę ze wielu tetryków miało szansę na dojechanie.No ale czasem tak bywa /siła wyższa/.Nie tracę jednak nadziei na spotkanie z Wami choć /czego nie ukrywam/ lata lecą.Do Bronka to ja się nie wybiorę bo to raczej impreza dla młodzieży - i choć staram się jeszcze do nich zaliczać:) to jednak z tego miejsca tylko Wszystkich serdecznie pozdrowię z nadzieją że może spotkamy się i sobie potetryczymy. Wszystkiego naj naj Clubowicze.

• 2 months later...

Coś nasza strona tetryków nie ma werwy ,od ostatniego wpisu Zdzisława do dziś zero ?pustka?.Kochane tetryki czas się obudzić .Wiem że będzie bardzo trudno zrobić dla nas SPOT TETRYKOWY.Ale trzeba mieć nadzieje ,że kiedyś nam się uda ,w co wieże .Życzę wszystkim tetrykom zdrówka .