Jump to content

Club tetryków .

jarus62

Recommended Posts

Zaproponujcie jakis pasujacy termin to cos wymyslimy. W zaleznosci kiedy bedzie spot, mozna bedzie skoczyc na jakies łyżwy (jak otworza), do knajpy z bilardem, moze beda jakies osoby chetne na wizyte w Zoo (:lol). W kazdym razie serdecznie zapraszamy ;)

Kręgle też mogą być :D!

• Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

74

• Tyski i Ginger

23

• Zdzislaw

20

• danek

19

11 grudnia? Nie za szybko, a i też nie za blisko świąt :)

i blisko 6 grudnia, więc będzie można wyskoczyć w stroju Świętego Mikołaja ;)

Tyski i Ginger

Dla mnie to też trochę szybko ale szansa że przed śniegiem . Lecz jeśli to możliwe to 11 byłby lepszym terminem

---------- Po chwili dodano... ----------

11 - go też możesz wyskoczyć w stroju mikołaja

ooooo w koncu cos dobrego widze:))) ja tez jestem tak jak Jarus napisal ten post, zeby cos takiego stowrzyc:) moze w koncu bedzie wieksza liczebnosc na spotach niz kurde 3-4-5 osob heh;) i naprzyklad co zlot to w innym miescie?? co wy na to?? chociazby raz na miesciac w tym okresie prawie ziomowym, zeby cos zooragnizowac;)

PS

a co do lyzew jak ktos napisal...to ja z mila checia jestem zaaa:) wlasnie zaopatrzylem sie w nowe i je wlasnie dojezdzam w cotygodniowym wypadzie na lodowisko w opolu:)

a tak wogole to wlasnie jak by polaczyly sie te miasta z soba to i mozna by jakies ciekawsze wypady np w gory robic, np na narty badz snowboard w zaleznosci co kto preferuje... bo np ja w sezonie staram sie czesto byc np co tydzien do ramzowej(czechy) na snowbord:)

narty czy snowbord fajny pomysł ale nie każdy potrafi jeździć nartach czy na desce , np; Ja dobiera się uczę JEŹDZIĆ na nartach,

11 jest dobry terminem, jak juz proponowalam wczesniej.

5 jest za wczesnie, a 18 znowu za blisko swiat.

A pomysly zostawiamy Wroclawiowi do ogarniecia. ;)

A nei lepszy byłby pretekst mikołajkowy? hehehe marudzę bo 11 mam zajęcia seminaryjne i spotkanie z promotorem więc termin mi nie bangla :P

narty czy snowbord fajny pomysł ale nie każdy potrafi jeździć nartach czy na desce , np; Ja dobiera się uczę JEŹDZIĆ na nartach,

snieg bedzie to na wszystkim sie pojezdzi;p na tyłku łącznie hahaha

Pisać jak wam najlepiej będzie pasować. Proszę o jak najszybsze wpisy ,tak by kolo z Wrocka mogli sobie na spokojnie naszykować ,wszelakie atrakcje.:good:ok:ok

Tyski i Ginger

11 jest dobrym terminem bo po wypłacie do tego w weekend więc jestem za sobotą 11.12.10