Jump to content

Club tetryków .

jarus62

Recommended Posts

No to spoko ,już myślałem że to jakiś podstęp .

---------- Po chwili dodano... ----------

Został założony dziś CLUB TETRYKÓW.,LISTA DO ZAPISÓW OTWARTA.:ok

• Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• jarus62

74

• Tyski i Ginger

23

• Zdzislaw

20

• danek

19

Zgłaszam akces.

A tak na marginesie dodam, ze ze dwa dni temu chodził mi taki pomysł po głowie, ale nie chciałem proponować, zeby się ktoś nie obraził.

Pomysł zrodził się w mojej głowie po tym jak kolega na 40te urodziny dostał fotel bujany z elementami Harleya Davidsona pomocowanymi i z tyłu ktoś przykręcił tabliczkę - Tetryk Ediszon...

Jeśli nie robicie z Jarosława sobie jaj

Miejmy nadzieję, że Jarosław to nie z tych kwaczyńskich :P;)

A pomysł dobry ;)

Super sprawa ,że jest taki odzew.Pozostało mi tylko wpisać Danek do listy clubu. Kolegę Sopel mianuje ambasadorem naszego clubu. Oraz Witos skarbnikiem. Ba własne ich życzenie.:14:klubowy:206:victory

Nic innego mi nie pozostało jak wpisać wszystkich na listę CLUBU TETRYK TEAM,U. AMBASADOR-Sopel. SKARBNIK-Witos. Członkowie clubu : Danek,Junk65,Ramzes -jako Mr Hyde Tetryk, Babcie ,Zdzisława ,Ywett .Team,u.:podziw:podziw:podziw

Kryteria do wstąpienia do naszego elitarnego Clubu Tetryków Team,u. są : 40 i więcej lat .Prosimy wszystkich chętnych do zapisywania się do naszego clubu.:good:good

a ja cheerleaderką?

Z miłą chęcią możesz zostać naszą Cheerleaderką:dance4

Miejmy nadzieję, że Jarosław to nie z tych kwaczyńskich :P;)

A pomysł dobry ;)

O NIE DAJ MI PANIE NIC WSPÓLNEGO Z NIMI MIEĆ,:cieszesie:cieszesie

Tyski i Ginger
Nic innego mi nie pozostało jak wpisać wszystkich na listę CLUBU TETRYK TEAM,U. AMBASADOR-Sopel. SKARBNIK-Witos. Członkowie clubu : Tyski , Danek ,Junk65,Ramzes -jako Mr Hyde Tetryk Team,u.

Tak to miało wyglądać teraz lista jest kompletna ;)

a czy Szanowni Panowie zastanowili się skąd się wziął temat Tetryk Teamu???:jezor

W innym temacie kolega Wieczny wyjaśnił jego genezę, a nawet skład podstawowy:lol i dodam tylko,że nikogo z tego składu tu u Państwa nie widzę:rotfl

http://www.206club.net/showthread.php?t=73811&page=5

PrzemkoPW
czy Szanowni Panowie zastanowili się skąd się wziął temat Tetryk Teamu??? W innym temacie kolega Wieczny wyjaśnił jego genezę, a nawet skład podstawowy i dodam tylko,że nikogo z tego składu tu u Państwa nie widzę

Właśnie przed chwilą Boczek na ShoutBoxie mi przypomniał że myśmy coś takiego ustalali w Bronku ale że Wieczny dał na forum taki opis to nie wiedziałem :rotfl

Także drogi autorze tego tematu informuje że to plagiat i może to zostać uznane za próbę wrogiego przejęcia pewnej idei :lol

PrzemkoPW
a ja dodam, ze widzac w skladzie Witosa jako skarbnika widze bliski koniec tego teamu

Nie dość że nie spełnia podstawowego warunku czyli 30+ to nazbiera kasy i kupi kolejnego Golfa :)))