Skocz do zawartości
PadreMercante

Uwaga na te samochody !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

206GT/WRC

Nie wszystkie auta z europy zachodniej i Anglii trafiają tylko do Polski, widzę że taką zasadę przyjmujecie a szukając GT widzę doskonale jak migrują te auta też po europie zachodniej, ostatni przykład GT kupione przez Francuza za 3000 Euro jakiś czas do tyłu stalo w Niemczech za 900 euro z całą zardzewiałą maską, jakaś firma albo osoba prywatna kupiła je odnowiła podpicowała co ciekawe ściągła tabliczki z drzwi i sprzedała o 2100 Euro drożej :P dzięki temu że śledzę te auta po numerach z tabliczek i numerach VIN w tym przypadku (jak mi się uda zdobyć) mogę takie rzeczy zauważyć ;) angliki zresztą też zawitały do Francji i Holandii tam też widzą ludzie interes w takich autach:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karas1

To czerwone CC jak ktoś był by zainteresowany to mogę podjechać obejrzeć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MattHarderzz

A no teraz widzę dopiero, że angol po tych wycieraczkach xD

A ten panel też nieźle upchany xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
buziaczek1431
To czerwone CC jak ktoś był by zainteresowany to mogę podjechać obejrzeć.

Poproszę nr vin :good

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Patrikoss

Zegary ma w milach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PerzonS16

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-peugeot-206sw-gti-radom-6bea9f-nr48023727

Uwaga na to auto, ja straciłem kilka godzin i 300 km.

Auto generalnie ma mega nieaktualne fotki, ale sprzedająca jest na to przygotowana. Prosilem o przesłanie dodatkowych, dosłała w słońcu i wszystko wydawało się ok. Z racji że miałem kawałek napisałem sms, że jeśli są wgniotki czy coś to również proszę o foto - odpowiedź : nie ma wgniotek ani nic takiego.

Co zastaniemy na miejscu :

maska krzywo spasowana

jedna lampa inna od drugiej

błotnik od pasażera klepany

błotnik od kierowcy 2 lakier

nadkole tył przerysowane, zrobiona "zaprawka"

drzwi skrzypią przy otwieraniu

progi od spodu MASAKRA, kruszą się w ręku

opony śmietnik

hamulce klocki nowe, tarcze fajans

wnętrze mega zapusczone

popękane / poprzecinane usczelki

z tłumika odchodzą płaty blachy

cała podłoga i zawias od spodu rude

auto po naciśnięciu buja się kilka razy

Silnik na oko był ok, ale szczerze po tym jak ktoś pisze mi że nie ma wgniotek a zastaje coś zupełnie innego to darowałem sobie jego odpalanie... Strata czasu, nawet jeśli ktoś w Radomiu ulice obok mieszka :sese2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kamil 206sw

Mnie to wcale nie dziwi, jaka cena taki pojazd i z tym trzeba się liczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
buziaczek1431
Mnie to wcale nie dziwi, jaka cena taki pojazd i z tym trzeba się liczyć ;)

Szczera prawda przy takiej cenie zawsze będzie trzeba coś zrobić .

Lakier przetracia dwie warstwy lakieru :jezor w koncu to nie nowy samochód

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PerzonS16

Panowie cena to jedno, ale jak ktoś Ci pisze że brak otarć itp i wysyła fotki zrobione chyba rok wstecz to coś jest nie tak... Dodam że silnik zapocony na boku.

A co do tej ceny to nie jest to reguła, oglądałem z Warszawy za 5500 też S16 tyle że w 3d, w nim jedyne co było do roboty to próg i żałuje że go nie wziąłem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
grzegorz1981

Cena nie zawsze jest wyznacznikiem, czasem zdarzy się, że ktoś wystawia taniej bo potrzebuje szybko sprzedać. Ja swojego tak kupiłem, mam go już prawie 10 lat i złego słowa nie powiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
drag_op

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-peugeota-206-2003-rok-z-silnikiem-1-6-benzyna-CID5-IDnEkxO.html

Tak, kolejny "tani".

Ale czytając opis nie ma tam ani krzty prawdy.

Bezwypadkowy, no nie bardzo ale to widać na zdjęciach (brak naklejek QS na błotnikach) + dodatkowo słabe spasowanie i generalnie widać, że auto motane (cienie lakiernicze na tylnym prawym błotniku)

Silnik bez oleju - bagnet ułamany, na liczniku stan pokazuje na zero a auto stało 2tyg nie odpalane, po odpaleniu i rozgrzaniu nadal zero.

Cytując "pierwszy właściciel auto kupione w Salonie Polskim Peugeota." - aktualny sprzedawca jest trzecim właścicielem w Polsce. Data pierwszej rejestracji u nas w kraju 2006 rok, za granicą 2003.

Wg. mnie szkoda strzępić sobie ryja i tracić czasu, no chyba, że ktoś szuka jakiejś bazy pod rajdówke to może jeszcze się nadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
insane.rodriguez

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-206-206-sportowa-wersja-ID6BdDDE.html#e2553efe9a

Radom

VF32CRFNF42173753

Gdyby ktoś był chętny na gotowy do jazdy to szkoda czasu. Wycieki pod silnikiem, któraś z poduszek, prawdopodobnie wyciek płynu chłodniczego na przestrzeń pasażerską (mokra, tłusta, podłoga pod dywanikami). Do wymiany opony, klocki i tarcze przód. Wgnieciony tłumik i klapa bagażnika się nie domyka. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta