Jump to content
PadreMercante

Uwaga na te samochody !!!!

Recommended Posts

kbarann

alexgreat, tutaj masz racje miałem Twingo które było z 2000 i miało autentycznie 23 tys. km, pachniało nowością, zona przez rok zrobiła 3 tys. i gościu mi wierzyć nie chciał że auto ma taki przebieg, ale przyjechał drugi człek i kupił od ręki, nawet go nie ogladał zbytnio

bozky
ludzie co wy narzekacie 99% sprowadzonych aut jest bita i nie narzekajcie na handlarzy ze kombinuja kazdy chce zarobic a te aukce to sa chyba jakis pajacy ktorzy nie wiedza co robia normalny czlowiek to zrobi auto ze wyglada lepiej jak z salonu i nie napisze ze jest nie bity tylko da ci zdjecia jak wygldaj przed robieniem a ci to sa partacze a i najwazniesza sprawa gdyby nie oni to byscie dalej jezdzili duzymi fiatami i polonezami powinniscie sie cieszyc ze ktos tam jeszcze chce sprzedawac auta

I dlatego w tym kraju jest jak jest - kombinowanie wpajane od urodzenia. I to przy ogromnym społecznym przyzwoleniu. Szkoda tylko, że kombinowanie działa w jedną stronę: jak Kali kombinuje i kogoś wkręci - to dobrze, ale jak ktoś Kalego wkręci - nie podaruje.

dla mnie temat do zamkniecia zygac mi sie chce jak to czytam

mam dla Ciebie dobrą radę - nie czytaj tego wątku, zostaw czytanie ludziom zainteresowanym tematem.

NIE KUPISZ AUTA Z ZAGRANIC ZA MALA CENE NIE BITEGO I Z ORGYNARNYM LAKIEREM jezeli chcesz to wez gruba dupe i jedz kup sam nocoment...

Patrz, już kilka takich aut kupiłem w swoim życiu - w przyzwoitej cenie, nie bite i w oryginalnym lakierze.

tak dokladnie w polsce jest zalozenie ze nikt nikomu nie ufa i jak cos jest za tanio to zaraz oszust...

A dlaczego tak jest - sam sobie odpowiedziałeś we wczesniejszym poście:

ludzie co wy narzekacie 99% sprowadzonych aut jest bita i nie narzekajcie na handlarzy ze kombinuja kazdy chce zarobic

---------- Po chwili dodano... ----------

Jedź i kup takiego za granicą za 3000euro, albo odżałuj na serwis i się dowiedz co się działo z autem. Skoro w 2009 roku przyjechał do Polski to jeździł we Francji 5 LAT, mógł mieć jakąś lekko stłuczkę czy coś.

Takie tłumaczenia to zostaw dla swoich kolegów, mnie nie musisz tego wyjaśniać. Faktem jest że właścicielka zarzekała się, że auto jest bezwypadkowe - a malowany cały przód to albo skutek lekkiej stłuczki, albo czegoś mocniejszego... ja nie będę tracił czasu na weryfikację, skoro auto generalnie mi się nie podoba.

Ale POLAK chce niemalowanego za grosze, ale żeby odżałować na serwis i się dowiedzieć w jakim jest stanie to woli skreślić być może bardzo dobre auta.

Takich wycieczek też sobie nie życzę, nie jestem Polakiem z wspomnianej przez Ciebie kategorii. Oglądałeś to auto? Jeśli nie, to się nie wypowiadaj.

Guest alexgreat

widze ze przyda ci sie kolego bozky lekcja czytania ze zrozumieniem i bede trzymal sie twojej rady aby nie przegladac tego tematu i MAM nadzieje ze sie nigdy nie spotkamy

ancymon

Tobie za to by się przydała lekcja języka polskiego, uczciwości i ogólnie pojętego wychowania. Kolejny przedstawiciel emigracji, za którą się trzeba wstydzić.

Naucz się co to jest kropka, przecinek, wielka litera etc. Bo ciężko Cię zrozumieć.

Handlarzyna będzie mi mówił, że bez niego nie pojeździłbym "zachodnim" samochodem :lol

Gdyby nie tacy jak Ty, to w tym kraju byłoby dużo lepiej. Dobrze że większość takich cwaniaczków jakoś sobie tu nie radzi i wyjeżdża, dość nam w PL oszustów i krętaczy.

Guest alexgreat

nie mam polskich znakow na klawiaturze i nie jest kretaczem tylko mowie co mysle na ten temat i nigdy w zyciu nikogo nie oszukalem i wyjechalem dla tego ze nic nie dalo sie sprzedac aut pelno i nic nie idzie nie wiem dla czego tak bylo ale bylo coraz gorzej i doszedlem do wniosku ze bede pracowal do 65 roku zycia i nic z tego nie bede mial no moze 500zl emerytury.

'Kolejny przedstawiciel emigracji, za którą się trzeba wstydzić.'

kto ci kaze sie za mnie wstydzic bo chyba nie rozumiem

Damian_DAF

...

Guest JeżJerzy

No to zgłoś to gdzie trzeba i po sprawie. Dowody masz według Ciebie niepodważalne.

deperdussin

Może i auto w dobrym stanie i zadbane, ale jak piszą w aukcji, że ma przebieg 143 tys, a na zdjęciu wnętrza wraz z licznikiem jest 243 tys, to chyba coś nie gra.

Aukcja:

http://otomoto.pl/peugeot-206-2-0-hdi-quiksilver-C20333358.html

ciema.th.jpg

Zdjęcie wnętrza:

c2033335810.th.jpg

bartec

Wczoraj byłem oglądać GTI-ka

Byl uderzony z przodu, więc nie jest bezwypadkowy jak zapewnia sprzedający, niechludnie zrobiony, w środku niezadbany. Opony łyse. A co najważniejsze gaz był zakładany u jakiegoś "Zenka" w garażu i nie jest wbity w dowód!!! Uwaga na tego sprzedajacego bo składa auta w stodole. Dosłownie!

http://otomoto.pl/peugeot-206-gti-s16-C20443894.html

PS.

Aż pięść sie sama zaciska jak rozmawiasz z typem przez tel i zapewnia że to ideał a po oględzinach okazuje sie padaka...

All In

hahahhahaahahhaa znaczki na błotniku s16 i GTI tego to jeszcze nie było :rotfl:rotfl:rotfl:rotfl:rotfl

bartec

O tym już nie chciałem wspominać:D

Znaczki GTI widać że oryginalnie przyklejone a S16 na jakiejś tasiemce;)

dr.no

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem 407 z aukcji

http://moto.allegro.pl/peugeot-407sw-panorama-bixenon-jbl-skora-navi-i1804792021.html

Auto z powyższego linku.

Sprzedający w treści aukcji twierdzi, że auto ma udokumentowany przebieg wynoszący 140kkm. Być może tylko na taki przebieg ma dokumenty bo po obejrzeniu zdjęć samochodu wyraźnie widać widniejący na liczniku kilometrów przebieg wynoszący 161068km. Nie jest to może potężna cofka licznika ale liczy się sam fakt oraz jawne oszukiwanie klienta w wyniku chyba własnej głupoty.

MK MOBILE

ul.Katowicka 10

43-251 Pawlowice

Telefon: 516-124-575

E-Mail: [email protected]

dafota.3.g1x1316083845i.JPG.smb_pre_4e63552e276ad.JPG&th=8300

dafota.3.p1c1316083912k.JPG.smb_pre_4e6352bbc48ee.JPG&th=7289

dafota.3.js31316083963c.JPG.smb_pre_4e6352c5b5211.JPG&th=9710

Junk65

http://otomoto.pl/mercedes-benz-a-140-avantgarde-C20246409.html

Wczoraj oglądany - prawe przednie drzwi np urwany dolny zawias, lakier ori, ale masa wrzodów - zaczyna się korozja, i jazda próbna też nie wyszła za dobrze... Szkoda zachodu...

rabus

co do 406 to..

Największa głupota jaka tylko może istnieć - cofnąć o 20tyś licznik....

PO CO, ja się pytam - PO co :wmorde

http://otomoto.pl/mercedes-benz-a-140-avantgarde-C20246409.html

Wczoraj oglądany - prawe przednie drzwi np urwany dolny zawias, lakier ori, ale masa wrzodów - zaczyna się korozja, i jazda próbna też nie wyszła za dobrze... Szkoda zachodu...

Zwrócę na niego uwagę bo u mnie pod szkołą (TZN) parkuje niemalże identyczny.. Zobaczę czy ramki od rejek ma też z sosnowca..

I jak to będzie ten to zrobię parę fotek ;)

Junk65

rabus, szkoda czasu na robienie fotek... Może to i ten sam, młody chłopak tym jeździ.

Największa głupota jaka tylko może istnieć - cofnąć o 20tyś licznik....

Może od czasu wrzucenia ogłoszenia te 20kkm zrobił, dajcie spokój - 200kkm to by było warte zachodu i miejsca na serwerze klubu, żeby o tym pisać...

Zobaczę czy ramki od rejek ma też z sosnowca..

Literka H na końcu, czyli blachy nowe - gość jeździ tym od lutego - i po prostu ucieka z autem... Bo coś pewnie sie sypie...

rabus

Bo coś pewnie sie sypie...

Mercedes-Benz symbolem trwałości i niezawodności!

(która skończyła się wraz z modelem w124)

hadeu

oglądałem ostanio 206 s16

http://otomoto.pl/peugeot-206-2-0-136ps-s16-1999r-full-opcja-C16207087.html

<a href=http://img841.imageshack.us/img841/8044/c162070874.jpg' alt='c162070874.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

z tego co widziałem, to rzeczywście wymienił te części o których pisze ale nie napisał, że:

maska czała porysowana i poobijana (jakby ktoś gwoździem przeleciał), prawe drzwi całe poobijane (prawdobodobnie przez drzwi innych aut na parkingu), zaspawana dziura w misce olejowej, brak kilku osłon na silniku, brudne i zaniedbane wnętrzne (smród jak z popielniczki), felgi ładne (OZ) ale całe pożdzierane, no i kilka otarć lakieru (szkody pakingowe) - do kupienia ale nie za 9900 pln

Dzacek1841
oglądałem ostanio 206 s16

http://otomoto.pl/peugeot-206-2-0-136ps-s16-1999r-full-opcja-C16207087.html

z tego co widziałem, to rzeczywście wymienił te części o których pisze ale nie napisał, że:

maska czała porysowana i poobijana (jakby ktoś gwoździem przeleciał), prawe drzwi całe poobijane (prawdobodobnie przez drzwi innych aut na parkingu), zaspawana dziura w misce olejowej, brak kilku osłon na silniku, brudne i zaniedbane wnętrzne (smród jak z popielniczki), felgi ładne (OZ) ale całe pożdzierane, no i kilka otarć lakieru (szkody pakingowe) - do kupienia ale nie za 9900 pln

a skąd zderzak tylny po lifcie?

S16 miał czarne lusterka?

może bezwypadkowy, ale czy bezkolizyjny? :sese

Piotrek92
a skąd zderzak tylny po lifcie?

Nie po lifcie a szeroki, zderzak jest ok.

S16 miał czarne lusterka?

Miał lakierowane całe na czarno.

hadeu
Nie po lifcie a szeroki, zderzak jest ok.

Miał lakierowane całe na czarno.

zgadza się zderzak OK.

ale mam pytanko - od kiedy montowano w S16 alu wlewy?

mam na oku to auto z 2000

http://moto.allegro.pl/peugeot-206-2-0-s16-polskora-138-tys-2-kpl-kol-i1842645751.html

aha, żeby być fair względem sprzedającego, to to auto już jest wyższe po zmianie zawiasa (zdjęcia nie są aktualne) przypomina serie

herianm

Dziwnie różny odcień tylnej klapy co do reszty. Fajnie by było zobaczyć tył ze zdjęcia zrobionego prosto, patrz dobrze na szpaty.

Guest jezi0r

kupiłem i jestem zadowolonym posiadaczem

marcin90

Nie 206, ale jakby ktoś szukał:

http://otomoto.pl/toyota-celica-1-8-16v-klimatronil-xenon-17fe-C22235999.html

Auto jeszcze miesiąc temu miało 320 000 km przebiegu i rozwalony prawy bok, przestawione przednie koło. Jest zrobione po kosztach. Wszystkie metalowe złączki i śrubki pod maską strasznie zardzewiałe.

Junk65
Wszystkie metalowe złączki i śrubki pod maską strasznie zardzewiałe.

To to akurat norma w japońcach... W starszych rocznikach...